Aleksandra: I jak myślicie, co się stało?????

Uważam, że nic na świecie nie ma takiej mocy jak modlitwa a zwłaszcza RÓŻANIEC :)
Read More

Honorata: Cuda wieksze i mniejsze

Kochani chciałam się podzielić świadectwem moich nowenn pompejańskich. Dzięki naszemu św. Janowi Pawłowi 2 wróciłam do różaǹca. Dzieki Nowennie po latach odkryłam moc spowiedzi adoracji Najświetszego Sakrementu i Eucharystii. Moja modliwa wspomoglam małżeǹstwo brata mojego meża.
Read More

Agnieszka: Cichy cud – uzdrowienie z raka

Pod koniec marca tego roku mama powiedziała mi, że prawdopodobnie ma raka piersi. Kolejny lekarz (specjalista) na podstawie usg powiedział jej że, cytuję: "teraz to może Pani tylko siąść i płakać"... Tak, bardzo profesjonalne pocieszenie. Wysłał na biopsję. Mama się załamała, prawie cały czas leżała w łóżku, była bardzo osłabiona....
Read More

Robert: modlitwa za nowe życie

Szczęść Boże. Jestem mężem, ojcem, rolnikiem i po raz kolejny odmawiam Nowennę Pompejańską. Wiem, że ta Nowenna działa cuda gdyż modląc się w intencjach o boże błogosławieństwo dla naszej rodziny, naszego gospodarstwa czuję i widzę, że Opatrzność Boża za wstawiennictwem Matki Bożej czuwa nad nami. Chciałby szerzej opisać dwa wydarzenia;...
Read More

Magda: dzieją sie rzeczy odwrotne do tych o które sie modliłam.

Tak jak mówią inni część błagalna mówi się łatwiej z wiekszym skupieniu. Natomiast część dziekczynna idzie jak po grudzie. W czasie odmawiania NP ma sie wewnetrzny spokój i za to dziekuje Matce Bozej. Jednak w trakcie odmawiania dzieją sie rzeczy odwrotne do tych o które sie modliłam. tak bardzo wierzyłam, ze nam Matka Boża pomoże, postawi ludzi stworzy sytuacje zeby nam pomóc. Jednak nie wydarzylo sie nic dobrego, wrecz przeciwnie wymodliłam sobie dramat życia.
Read More

I: Spokój, radość i nadzieja

Witam, jestem przy odmawianiu kolejnej nowenne i właśnie w części dziękczynnej dlatego mam potrzebę głoszenia chwaly i miłosierdzia jakie otrzymałam ja i moja rodzina od Maryji. pierwszą nowenne odmawialam w intencji macierzyństwa, Dzisiaj jestem mamą dwóch wspaniałych synów. Adopcja okazała się dla sposobem naj stworzenie pełnej rodziny. Kiedy pojawiły się problemy z starszym synem a bardziej moje problemy z radzenie sobie z nim znów pomogła Maryja. Mam dalej problemy ale nowenna daje mi  trochę czasu i uspokaja w najgorszych chwilach. Poświęcam moje troski Maryji a ona już mnie nauczyła że sposoby ich rozwiązania należą nie do nas tylko od woli Pana Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "I: Spokój, radość i nadzieja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Nawet jeśli bywa trudno na pewno jesteś najwspanialszą mamą dla swoich dzieci 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!