Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Przeczytaj całość

Artur: Zdrowie mamy

Pragnę podzielić się z wami moim świadectwem. Odmówiłem już kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem modliłem się o zdrowie dla mojej mamy. Mama ma chore nogi i problemy z chodzeniem. W połowie zeszłego roku dowiedziała się, że czeka ją endoproteza bioder. Na operację czeka się ok. 2 lat. Dostała leki przeciwbólowe...
Przeczytaj całość

P: Powierzyłam bliskich opiece Matki Bożej

Ufam Matce Bożej i wierzę, że mu pomogła i obdarzyła go potrzebnymi łaskami. Modlitwa różańcowa ma niesamowitą moc i każdego dnia dodaje mi sił.
Przeczytaj całość

Wojciech: Wymodlona praca

Na przełomie września i października modliłem się nowenną pompejańską o pracę. Od dłuższego czasu pracowałem dorywczo. W tym czasie uczęszczałem regularnie na Msze święte z modlitwą o uzdrowienie. Po zakończeniu nowenny otrzymałem upragnioną pracę zgodną z moim wykształceniem.
Przeczytaj całość

Henryk: Moc Różańca Świętego.

Zakończyłem odmawiać trzecią Nowennę Pompejańską. Po pierwszej NP byłem bardzo zawiedziony gdyż intencja w której się modliłem nie została wysłuchana.
Przeczytaj całość

I: Spokój, radość i nadzieja

Witam, jestem przy odmawianiu kolejnej nowenne i właśnie w części dziękczynnej dlatego mam potrzebę głoszenia chwaly i miłosierdzia jakie otrzymałam ja i moja rodzina od Maryji. pierwszą nowenne odmawialam w intencji macierzyństwa, Dzisiaj jestem mamą dwóch wspaniałych synów. Adopcja okazała się dla sposobem naj stworzenie pełnej rodziny. Kiedy pojawiły się problemy z starszym synem a bardziej moje problemy z radzenie sobie z nim znów pomogła Maryja. Mam dalej problemy ale nowenna daje mi  trochę czasu i uspokaja w najgorszych chwilach. Poświęcam moje troski Maryji a ona już mnie nauczyła że sposoby ich rozwiązania należą nie do nas tylko od woli Pana Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "I: Spokój, radość i nadzieja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Nawet jeśli bywa trudno na pewno jesteś najwspanialszą mamą dla swoich dzieci 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!