Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa

Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność wobec Mateńki mej kochanej. Dzięki nowennie pompejańskiej nerwica lękowa w dużym stopniu uległa cofnięciu. Bogu niech będą dzięki!
Read More

Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje.
Read More

Joanna: modlitwa o pracę wysłuchana

Chciałam przedstawić swoje świadectwo wysłuchania modlitwy w intencji znalezienia pracy. O modlitwie dowiedziałam się od pewnej osoby i żeby nie marnować czasu jeszcze tego samego dnia postanowiłam zacząć ją odmawiać, by sprawdzić czy faktycznie "działa". Między czasie wysyłałam wiele podań drogą mailową, ponieważ tak było łatwiej i szybciej. Na początku...
Read More

Kasia: Zawierzyłam Ci Boże….

.Pan Bóg jest wielki a jego milosierdzie trwa na wieki
Read More

Dolska: Upragniona ciąża

Dokladnie po roku zaszłam w druga ciąże. Dzięki nowennie natrafilam na wielu pomocnych ludzi. Jestem po leczeniu naprotechnologia i pod opieką lekarza
Read More

Halina: Wsparcie Matki Boskiej w chorobie

Pragnę podziękować Matce boskiej za łaski, które na mnie zesłała.Trzy lata temu dowiedziałam się,że mam guza w śródpiersiu górnym niewiadomego pochodzenia. Zaczęło się chodzenie od lekarza do lekarza, przygotowania do operacji. Koleżanka wówczas ofiarowała mi książeczkę z Nowenną Pompejańską, zaczęłam się modlić.Operacja przebiegła pomyślnie, już miałam wracać do pracy, gdy otrzymałam telefon od lekarza,że wyniki histopatologiczne są niezbyt dobre, mam podejrzenie nowotworu złośliwego i muszę mieć drugą operację.Świat mi się wtedy zawalił, nie pozostało nic innego tylko się modlić.Przeszłam drugą operację, po której wylądowałam na intensywnej terapii. Ciągle zawierzałam swoje życie Matce Boskiej. Wróciłam szybko do zdrowia po drugiej operacji, okazało się,że podejrzenia nowotworu nie potwierdziły się.
Minęło już kilka lat a ja nadal się modlę, wyszłam za mąż,obecnie jestem w ciąży.Matka Boska nieustannie towarzyszy mi w moim życiu i zsyła na mnie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?