Halina: Wsparcie Matki Boskiej w chorobie

Pragnę podziękować Matce boskiej za łaski, które na mnie zesłała.Trzy lata temu dowiedziałam się,że mam guza w śródpiersiu górnym niewiadomego pochodzenia. Zaczęło się chodzenie od lekarza do lekarza, przygotowania do operacji. Koleżanka wówczas ofiarowała mi książeczkę z Nowenną Pompejańską, zaczęłam się modlić.Operacja przebiegła pomyślnie, już miałam wracać do pracy, gdy otrzymałam telefon od lekarza,że wyniki histopatologiczne są niezbyt dobre, mam podejrzenie nowotworu złośliwego i muszę mieć drugą operację.Świat mi się wtedy zawalił, nie pozostało nic innego tylko się modlić.Przeszłam drugą operację, po której wylądowałam na intensywnej terapii. Ciągle zawierzałam swoje życie Matce Boskiej. Wróciłam szybko do zdrowia po drugiej operacji, okazało się,że podejrzenia nowotworu nie potwierdziły się.
Minęło już kilka lat a ja nadal się modlę, wyszłam za mąż,obecnie jestem w ciąży.Matka Boska nieustannie towarzyszy mi w moim życiu i zsyła na mnie łaski.

Renata: uzdrowienie w rodzinie

Kazdego dnia otrzymuje wiele lask i dobroci od ludzi, dziekuje MARYJO!!
Przeczytaj

Krzysztof: Otrzymałem łaskę już na samym początku nowenny

Tydzień temu skończyłem odmawiać Nowennę Pompejańska .Moja dziewczyna odeszła ode mnie dwa miesiące temu i nie miałem żadnej nadziei o jakiekolwiek relacje z nią bo powiedziała że nic do mnie nie czuje i nie czuła.
Przeczytaj

Sebastian: Wymodlona Miła Moja.

Matka Boska doskonale wiedziała że tylko dwoje ludzi o podobnych przejściach, podobnie skrzywdzonych będzie mogło się zrozumieć. Oczywiście na początku było ciężko i czasami nadal jest, ale im bardziej musimy się o siebie starać i walczyć tym bardziej się kochamy i szanujemy.
Przeczytaj

Alina Maria: prośba o łaskę zdrowia

To dzięki tej modlitwie jestem silna, by walczyć z chorobą męża i się nie poddawać. Wierzę również, że jesli nie teraz, to może przyjdzie kiedyś taki dzień, że mój mąż odzyska siły i zdrowie i będzie mógł sam podziekować ukochanej Matce w Pompejach!
Przeczytaj

Kasia: Maryja wie najlepiej

Chciałabym złożyć swoje świadectwo łask wyproszonych przez Maryję. Nowennę pompejańską odmawiam od jakiegoś czasu. Dwa lata temu modliłam się na bliskiego memu sercu człowieka, aby wyszedł z depresji i nałogu alkoholowego.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o