Gabriela: Lekcja dla mojego syna

Mój syn Oskar był w związku z pewną dziewczyną. Był w niej bardzo zakochany ale w czasie tego trwania związku który trwał pare miesięcy dał jej powody do zazdrości. Ona nie umiała mu tego wybaczyć, ale nie umiała też od niego odejść – więc znęcała się i szantażowała go w różny sposób.

Ja obserwując syna widziałem jak walczy o nią a zarazem wpadał już w depresję. W tym trudnym czasie otrzymałam od mojej przyjaciółki książeczkę z nowenną pompejańską. Jak się z nią zapoznałam to pomyślałam sobie nie dam rady, trzy pełne różańce odmawiać przez 54 dni. Ale jak widziałam co się dzieje z synem wzięłam w ręce różaniec i rozpoczęłam nowennę pompejańską. Prosiłam kochaną Mateczkę o porozumienie między tymi dwoma osobami albo o zakończenie tego związku.

Kochana Mateczka wstawiła się w intencji mojego syna i w 54 dzień kończąc nowennę, ich związek się zakończył.

Syn wrócił do domu, jest dzisiaj uśmiechnięty, zadowolony i szczęśliwy! I wie, że jeżeli będzie zakładać nowy związek nie popełni już tych samych błędów.

Królowo Pompejańska dziękuję Ci za uratowanie tych dwóch dorosłych dzieci. Proszę o opiekę nad nimi. A ja jestem wdzięczna że w tym trudnym czasie otrzymałam od Ciebie znak w postaci książeczki z modlitwą nowenny pompejańskiej.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij