Gabriela: Lekcja dla mojego syna

Mój syn Oskar był w związku z pewną dziewczyną. Był w niej bardzo zakochany ale w czasie tego trwania związku który trwał pare miesięcy dał jej powody do zazdrości. Ona nie umiała mu tego wybaczyć, ale nie umiała też od niego odejść – więc znęcała się i szantażowała go w różny sposób.

Ja obserwując syna widziałem jak walczy o nią a zarazem wpadał już w depresję. W tym trudnym czasie otrzymałam od mojej przyjaciółki książeczkę z nowenną pompejańską. Jak się z nią zapoznałam to pomyślałam sobie nie dam rady, trzy pełne różańce odmawiać przez 54 dni. Ale jak widziałam co się dzieje z synem wzięłam w ręce różaniec i rozpoczęłam nowennę pompejańską. Prosiłam kochaną Mateczkę o porozumienie między tymi dwoma osobami albo o zakończenie tego związku.

Kochana Mateczka wstawiła się w intencji mojego syna i w 54 dzień kończąc nowennę, ich związek się zakończył.

Syn wrócił do domu, jest dzisiaj uśmiechnięty, zadowolony i szczęśliwy! I wie, że jeżeli będzie zakładać nowy związek nie popełni już tych samych błędów.

Królowo Pompejańska dziękuję Ci za uratowanie tych dwóch dorosłych dzieci. Proszę o opiekę nad nimi. A ja jestem wdzięczna że w tym trudnym czasie otrzymałam od Ciebie znak w postaci książeczki z modlitwą nowenny pompejańskiej.

Małgosia: Dziękuję Ci, Matko Boża

Niech będzie błogosławiony Jezus Chrystus. Odmawiałam Nowennę Pompejańską całe wakacje. Nie jest to łatwe, ale wytrwałam.mój mąż, który był bardzo zimnym katolikiem z wieloma problemami zdrowotnymi nawrócił się i uczestniczy w mszach świętych, bierze czynny udział w pielgrzymkach i zdrowie mu się polepszyło. Przeczytaj Małgosia: Dziękuję Ci, Matko Boża
Przeczytaj

Weronika: Dziękuję kolejny raz

otrzymałam w zamian inna łaskę, inne dobre zakończenie
Przeczytaj

Asia i Piotr: Spokój i pokój serca

Po zakończeniu nowenny, dokładnie po 2 tygodniach, w godzinie miłosierdzia otrzymaliśmy informację, że zostałem przyjęty do pracy.
Przeczytaj

Marianna: Pomyślna adaptacja w przedszkolu córeczki

Jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej nowenny w intencji zaadaptowania się mojego dziecka do przedszkola. Jestem matką bardzo wrażliwej i przywiązanej do mnie trzylatki. Gdy przyszła pora wysłać dziecko do przedszkola, byłam przerażona. Córka jest jedynaczką, trudno nawiązuje kontakty z dziećmi, często było tak, że gdy widziała w piaskownicy dzieci, nie chciała do niej wejść.
Przeczytaj

Katarzyna: Uzdrowienie z nerwicy

Witam, nowennę w prośbie o uzdrowienie z nerwicy i depresji zaczęłam odmawiac w 2015 r, kiedy nosiłam w brzuszku oczekiwane, ukochane maleństwo
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o