Wiktoria: Matura z Matką Bożą

Mam 19 lat byłam uczennica liceum a obecnie rozpoczynam wymarzone studia w Warszawie.Nigdy nie należałam do osób szczególnie zdolnych jednak uczyłam sie na tyle ile mogłam miałam dobre oceny przy czym żyłam jak to młody licealista często spotykając sie ze swoimi znajomymi. Jednak miałam ogromy problem z Matematyka.
Read More

Justyna: Nowa rodzę się

Chciałabym podzielić się wielką łaską jaką dostałam od Maryi. Zmagałam się z problemami natury psychicznej nerwica lękowa,stany depresyjne,potworne lęki,natrętne myśli....czasami byłam w takim stanie że chciałam umrzeć.W nasileniu choroby nie wychodziłam z pokoju,nie jadłam,nic nie piłam..w niczym nie widziałam sensu...jak brałam leki było dobrze po odstawieniu wszystko wracło,postanowilam zawierzyć siebie Bogu i zaczęłam się modlić i b.mocno wierzyć.Odmowilam w tej intencji 2 NP,po odmówieniu drugiej wszystko ustało.Jestem pewna ż to Maryja mnie uleczyła...
Read More

Tomek: rozstanie i prośba o szansę

Witam wszystkich. Jakiś czas temu złożyłem już swoje świadectwo ale nie było ono pełne. Swoją nowennę odmawiałem w intencji naprawienia relacji ze swoją byłą Narzeczoną. Rozstaliśmy się na początku 2014 roku. Kiedy rozpoczynałem nowennę nawet nie marzyłem o tym aby coś się zmieniło. Potwierdzam to co piszą inni, że w...
Read More

Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko.
Read More

Urszula: Powrót do zdrowia

Dzisiaj pragnę podziękować Matce Najświętszej za łaskę zdrowia ofiarowaną mojej znajomej, która w wieku 90 lat zaniemogła i z powodu bólów w kręgosłupie nie mogła chodzić, była przykuta do łóżka. Lekarze nie dawali juz żadnej nadziei ze względu na sędziwy wiek. Przeczytaj Urszula: Powrót do zdrowia
Read More

Gabriela: Lekcja dla mojego syna

Mój syn Oskar był w związku z pewną dziewczyną. Był w niej bardzo zakochany ale w czasie tego trwania związku który trwał pare miesięcy dał jej powody do zazdrości. Ona nie umiała mu tego wybaczyć, ale nie umiała też od niego odejść – więc znęcała się i szantażowała go w różny sposób.

Ja obserwując syna widziałem jak walczy o nią a zarazem wpadał już w depresję. W tym trudnym czasie otrzymałam od mojej przyjaciółki książeczkę z nowenną pompejańską. Jak się z nią zapoznałam to pomyślałam sobie nie dam rady, trzy pełne różańce odmawiać przez 54 dni. Ale jak widziałam co się dzieje z synem wzięłam w ręce różaniec i rozpoczęłam nowennę pompejańską. Prosiłam kochaną Mateczkę o porozumienie między tymi dwoma osobami albo o zakończenie tego związku.

Kochana Mateczka wstawiła się w intencji mojego syna i w 54 dzień kończąc nowennę, ich związek się zakończył.

Syn wrócił do domu, jest dzisiaj uśmiechnięty, zadowolony i szczęśliwy! I wie, że jeżeli będzie zakładać nowy związek nie popełni już tych samych błędów.

Królowo Pompejańska dziękuję Ci za uratowanie tych dwóch dorosłych dzieci. Proszę o opiekę nad nimi. A ja jestem wdzięczna że w tym trudnym czasie otrzymałam od Ciebie znak w postaci książeczki z modlitwą nowenny pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?