Martyna: Tata pije odkąd pamiętam

Trzeźwość po 18 latach.
Read More

Lidia: moje świadectwo

Znów zaczęłam szukać pomocy u Matki Bożej
Read More

Ania: Światełko w tunelu !

W trakcie Nowenny znalazłam prace sadziłam ze wszystko sie układa, okazało sie ze ta praca była tylko na miesiac, było mi dziwnie z tym ale uznałam ze tak musi byc.
Read More

Anna: Różaniec jest częścią mojej codzienności

Od kilku lat jestem w kółku różańcowym, jednak odmawianie codziennie dziesiątki różańca często stanowiło problem. Wymówki były różne: brak czasu, zmęczenie, zapominanie. Wiele czytałam i słyszałam, że Różaniec to piękna modlitwa, że bardzo pożyteczna dla ludzi, że sama Matka Boża w objawieniach prosiła o odmawianie Różańca, że to ukochana modlitwa świętego Jana Pawła II.
Read More

Anna: Kryzys zażegnany

Miałam w sobie różne lęki, a przede wszystkim poczucie, że moje życie jest już przegrane
Read More

Eliza: Powrót do Kościoła

Kilka Nowenn odmówiłam w intencji nawrócenia do Kościoła katolickiego mojego syna, który po pewnych kłopotach, za namową synowej znalazł się u Protestantów., oczywiście z całą rodzinką. Byli w tej wspólnocie kilkanaście lat. Ja uważałam tę wspólnotę za sektę, bo nie wolno się było przeżegnać, nie wolno było mieć w domu wizerunku Pana Jezusa ukrzyżowanego; należało mieć serce ukrzyżowane! Mówiłam o tym z synem i przyznał mi rację, jednak nadal tkwili w tej sekcie. Coś jednak zaczęło się zmieniać, bo syn prosił o modlitwę o ich nawrócenie. Planował spotkać się ze znajomym Biskupem, ale wciąż odkładał to w czasie. W pierwszym dniu odmawiania części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej syn znalazł się w szpitalu. Czterokończynowy niedowład, od kilku dni ogromny ból kręgosłupa. Okazało się, że to zakażenie centralnego układu nerwowego spowodowane ropniem wywołanym przez gronkowca złocistego umiejscowiony między trzecim a czwartym kręgiem. Po zoperowaniu okazało się, że rdzeń kręgowy jest bardzo zainfekowany. Upłynął miesiąc od operacji, lecz niedowład nie ustąpił. Przechodzi rehabilitację. Lekarze mówią, że do pół roku powinno wszystko ustąpić. Pocieszające jest jednak to, że syn się pojednał z Panem Bogiem, przyjął Sakrament namaszczenia chorych, przyjmuje Komunię św. i nastąpił powrót do Kościoła katolickiego. Ufam. że nastąpi z czasem powrót do sprawności fizycznej, a póki co, syn ma dużo czasu na modlitwę.

Chwała Panu i Najświętszej Królowej Różańca Świętego z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Eliza: Powrót do Kościoła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Pięknie !
Najświętsza Matka Boża wciąż oręduje za nami .
Dzięki !!!

KRÓLUJ NAM CHRYSTE.

Basia
Gość

Jest bardzo przykro czytać takie świadectwa. Ja uważam , że protestanci nie są żadną sektą . Nawet papież Franciszek mówi o ekumenizmie. Niestety są środowiska w kościele katolickim którzy sieją niezgodę między chrześcijan . Protestanci to też chrześcijanie. Jestem katoliczką , bardzo mnie poruszyło że można myśleć a co dopiero pisać że protestanci to sekta.

Marcin
Gość
Marcin

Niektórzy uwarzają, że hierarchowie od czasów Vaticanum II posuwają się w ekumenizmie za daleko. Kiedyś starano się protestantów nawracać, bo twierdzono, że są heretykami czyli błędnowiercami. Dzisiaj podobno ze względu na ekumenizm, to podobno nie można już nawet zabiegać o nawrócenia muzułmanów. Warto dodać, że ani protestanci ani muzułmanie nie mają z tym problemu, aby katolików od Koscioła Katolickiego odciągać. Wielu protestantów wierzy, że papież jest antychrystem a Kościół nierządnicą babilońską z Apokalipsy rozdział chyba 17.

Anonim
Gość
Anonim

Cieszę się z powrotu twojego syna do kościoła katolickiego . Jestem katoliczką , poruszyło mnie jednak nazwanie protestantów jako sekta . Nasz Papież Franciszek nazwał protestantów braćmi w wierze , którzy też wierzą w Jezusa Chrystusa. Powinniśmy w ekumenizmie zawsze modlić się o jedność , a nie to co nas dzieli. Życzę Błogosławieństwa Bożego.

Alberto
Gość
Alberto
Pewnie sciagne sobie na glowe burze krytyki, ale jako ze przez wiele lat bralem pracowalem pod kierunkiem nieodzalowanego prof. J.s.Vacquero na rzecz ekumenismu pozwole sobie na kilka uwag. Po pierwsze koscòl katolicki to monolit, natomiast protestantyzm ma kilka odgalezien. Mòwie o kosciele protestanckim, ktòrego wyznawcy uwazani sa przez kosciòl katolicki za naszych braci odlaczonych. I jako tacy stana przed Stwòrca ich slub ich chrzest jest uwazany za wazny i w kosciele katolickim. Nie nalezy wiec nikogo sila nawracac bo to, ze sa to bracia odlaczeni ma podloze historyczne i tkwi w nieodpowiednim zachowaniu sie kosciola katolickiego, przede wszystkim kupczeniu odpustami… Czytaj więcej »
anon
Gość

dziękuję Alberto za komentarz . Ja też napisałam co myślę o tym świadectwie ale mój komentarz nie został opublikowany .

mt
Gość
Dokladnie. Zgadzam się z moimi przedmówcami. Protestanci to nie żadna sekta. Jak tak można nazwać naszych braci w wierze? Co Pan Jezus by na to powiedział? Myślisz Elizo, że pochwalił by Cię za to? Pogłaskał po glowie i powiedział: Brawo, pięknie córko uczyniłaś, juz jesteś zbawiona? Nie można nikogo do niczego zmuszać i w ogóle. Z takich między innymi powodów „nasi” odchodzą niekiedy od KK. Jak w takim razie zgodzić się z takim człowiekiem. Ja sama mam znajomego protestanta. Bardzo w porządku człowiek. Co roku dwa razy na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy wysyła mi piękne życzenia. Nie wrzucajmy wszystkich… Czytaj więcej »
mt
Gość

* katolicy i katole miało być.

Ehh
Gość

Przykro czytać komentarze katolików nt heretyków protestantów. Jacy oni bracia w wierze? Przykro czytać tym bardziej, że to piszą czciciele NMP.

Krysia
Gość
Krysia

Protestanci nie mogą być naszymi braćmi w wierze,bo znacznie różnią się od Katolików.
To jest jak woda i ogień.
Widać,że niektórzy Katolicy słabo znają swoją wiarę ,ponieważ nie potrafią porównać z tamtą.
Wstyd.

Króluj nam Chryste !

Alberto
Gość
Alberto

Niechrze sie Pani zastanowi co za glupstwa Pani wypisuje, to Pani na niczym sie nie zna i jeszcze pisze pani wstyd, tak wstyd ale dla kogo?