Bożena: Liczne łaski otrzymane od Mateczki

Piszę to świadectwo dlatego, iż tak obiecałam Mateńce przed rozpoczęciem Nowenny w miesiącu marcu. Nowennę Pompejańską poznałam dobrych kilka lat temu…odmówiła ich też kilka, nawet już nie pamiętam dokładnie ile. Między czasie w moim życiu rodzinnym działy się różne rzeczy, ale zawsze ktoś nad nami czuwał, co sobie dopiero niedawno uświadomiłam.Doznałam wielu łask…zawsze miałam problem z wiarą, byłam raczej letnim katolikiem, takim typowo niedzielnym. Z biegiem czasu ta sytuacja odmieniła się zupełnie…po prostu zapragnęłam bliskości Boga. Myślę, że to było działanie Matki Bożej, która powoli prowadziła mnie do Jezusa. Teraz odnalazłam się we wspólnocie gdzie mogę wielbić i chwalić Pana.
Wracając do ostatniej Nowenny to modliłam się o zdanie matury i dobry wybór dalszej drogi życiowej przez mojego syna, który był lekko pogubiony. Oddałam to wszystko Mateńce. Syn zdał maturę dość dobrze, dostał się na studia, które wybrał i wiem, że prowadzi go Matka Najświętsza. Ponadto jest we mnie niesamowity spokój, a nawet jeżeli czasami się zaczynam czymś martwić, zaraz przychodzi wyciszenie.
Kocham różaniec i Matkę Najświętszą .

Anna: Odkryłam na czym najbardziej mi zależy

Chciałabym podzielić się doświadczeniem modlitwy Nowenną Pompejańską. Modliłam się w intencji przyjaciela, który bardzo cierpiał psychicznie. Z różnych przyczyn trudno mu było żyć blisko Boga. Dzięki opiece Matki Bożej, nie załamał się; mimo pobytu w szpitalu psychiatrycznym z powodu depresji, nie poddał się.
Przeczytaj

Alicja: Podziękowanie

Dzisiaj rozpoczynam kolejną Nowennę. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski,jakie otrzymaliśmy od Ciebie.Módlmy się,bo Różaniec to potężna modlitwa.
Przeczytaj

Aneta: Kolejna wysłuchana modlitwa o zdrowie

Chciałam się podzielić kolejnym świadectwem uzdrowienia. Od 4 lat walcze z rakiem jajnika badania co 6msc zawsze nerwy i stres.W kwietniu badanie Tk wykazalo zmianę na jelicie opisana jako progresja choroby
Przeczytaj

Nina: świadectwo opieki Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego ! Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam 14 listopada 2013 r. 19.czerwca br.skończyłam czwartą. Moja główna intencja dotyczyła nawrócenia syna na drogę modlitwy i wiary.Wiem ,że to trudna sprawa i potrzeba cierpliwości i wiary w oczekiwaniu na spełnienie, bo nie dotyczy mnie osobiście,...
Przeczytaj

Ela: Pierwsza nowenna o ratowanie małżeństwa

Jako osoba wierząca zaczęłam sie zastanawiać ze rozwód nic nie da mój mąż nie jest alkoholikiem nie bije mnie jest poprostu bardzo poranionym człowiekiem ktory nie miał łatwo w życiu postanowiłam zawierzyć MAtce BOzej moje małzeństwo i zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską każdego dnia widziałam ze cos sie dzieje z moim mężem na początku mąż śmiał sie potem nie mówił nic czasem pytał czy juz paciorki zmowilam widzę ogromna zmianę w mężu zmieniałam sie tez ja ta modlitwa ma naprawdę ogromna moc to niesamowite!
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krystyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Niech Bóg błogoslwi tobie i twojemu synowi, a Matka Najświętsza niech ma w nieustającej opiece.