Beata: Nie potrafiłam swoich emocji wyrazić bez wulgaryzmów

Otrzymałam też dar czystości,i tak samo porostu przeszło ,zorientowałam się ze nie myślę o tym.Bardzo dziękuje za te i inne łaski które otrzymałam i za te które otrzymam .a tym darem jest też spokój .
Przeczytaj całość

Weronika: Wierze, ze moja Mama jest teraz bardzo szczesliwa…

Juz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem napisania swiadectwa dotyczacego Nowenny Pompejanskiej. Pierwsza nowenne odmawialam w intencji znalezienia pracy i modlitwa ta zostala wysluchana w piekny sposob. Pod koniec pierwszej nowenny odczulam silne pragnienie, by odmawiac ja dalej, tym razem jednak w intencji zdrowia mojej Mamy, ktora od kilku...
Przeczytaj całość

Paulina: Opieka Matki Przenajświętszej

Szczęść Boże, dziś kończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Zdecydowałam się na nią po przeczytaniu artykułu z jesiennego wydania Królowej Różańca Świętego "Usłysz rozdzierające wołanie o pomoc". Szczególnie mocno zapadły mi w sercu słowa: ....Zmarli bardzo nas potrzebują, a my potrzebujemy ich nieustannego wstawiennictwa, gdyż widzą oni w Bożym świetle zło, jakie nam zagraża. Każda modlitwa jest kluczem do łask Bożych zarówno dla dusz czyśćcowych, jak i dla nas przez ich orędownictwo u Boga.... Te słowa zmobilizowały mnie do modlitwy za dusze czyśćcowe i odmówienie za nie nowenny.
Przeczytaj całość

Kamil: Jestem bardzo szczęśliwy

Pracowałem przez dwa lata w Dubaju,miałem dobrą pracę i jeszcze lepszą nową propozycję.Zostałem zauważony! Niestety,przez dziwny zbieg okoliczności,dzisiaj widzę w tym Boży palec nie mogłem dłużej pracować w Dubaju.Przeczytaj Kamil: Jestem bardzo szczęśliwy
Przeczytaj całość

Inna: Takiego wyniku nawet sobie nie wyobrażałam

Pierwszy raz odmówiłam Nowenne do Matki Bożej w intencji zdanego egzaminu. Egzamin był bardzo trudny specjalizacja lekarska, test trudny. Chciałam tylko zdać 3 miesiące ciężkiej nauki codziennie. Dzięki Matce Bożej i nowennie do Niej oraz dzięki modlitwie wielu ludzi zdałam test i dostałam 4,5. Takiego wyniku nawet sobie nie wyobrażałam. Jeszcze czeka mnie część ustna, ale wieżę że Maryja jest ze mną. Dziękuję Matce Bożej za wszystko za każdy dzień nauki i wsparcie i za tak dobry wynik.
Przeczytaj całość

Bożena: Liczne łaski otrzymane od Mateczki

Piszę to świadectwo dlatego, iż tak obiecałam Mateńce przed rozpoczęciem Nowenny w miesiącu marcu. Nowennę Pompejańską poznałam dobrych kilka lat temu…odmówiła ich też kilka, nawet już nie pamiętam dokładnie ile. Między czasie w moim życiu rodzinnym działy się różne rzeczy, ale zawsze ktoś nad nami czuwał, co sobie dopiero niedawno uświadomiłam.Doznałam wielu łask…zawsze miałam problem z wiarą, byłam raczej letnim katolikiem, takim typowo niedzielnym. Z biegiem czasu ta sytuacja odmieniła się zupełnie…po prostu zapragnęłam bliskości Boga. Myślę, że to było działanie Matki Bożej, która powoli prowadziła mnie do Jezusa. Teraz odnalazłam się we wspólnocie gdzie mogę wielbić i chwalić Pana.
Wracając do ostatniej Nowenny to modliłam się o zdanie matury i dobry wybór dalszej drogi życiowej przez mojego syna, który był lekko pogubiony. Oddałam to wszystko Mateńce. Syn zdał maturę dość dobrze, dostał się na studia, które wybrał i wiem, że prowadzi go Matka Najświętsza. Ponadto jest we mnie niesamowity spokój, a nawet jeżeli czasami się zaczynam czymś martwić, zaraz przychodzi wyciszenie.
Kocham różaniec i Matkę Najświętszą .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bożena: Liczne łaski otrzymane od Mateczki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Niech Bóg błogoslwi tobie i twojemu synowi, a Matka Najświętsza niech ma w nieustającej opiece.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!