Anna: nowenna w imię miłości

Witam! Pragnę przedstawić moje własne świadectwo, związane z odmawianiem pierwszej nowenny pompejańskiej. Na wstępie zaznaczam, że nie jestem genialną pisarką, ale w zasadzie to raczej nie jest najważniejsze w tym momencie;)
Przeczytaj całość

Danuta: Świadectwo po 10 nowennach

Witam serdecznie...Odmawiam obecnie 10 nowenne,jestem bardzo wdzieczna Matce Najswietszej,ze dodała mi siły i potrafiłam tyle juz wytrwac...
Przeczytaj całość

Ł: dziękuję z całego serca za tą łaskę Królowo Różańca Świętego

Dziś ostatni dzień nowenny i chcę podzielić się świadectwem. Nowenne zacząłem odmawiać w chwili gdy moja mama była w ciężkiej chorobie lekarze nie chcieli jej leczyć miała ciągle nawroty bo była chora na niedrożność jelit jadła same miksowanie papki
Przeczytaj całość

Justyna: jeszcze nie wybaczylam mu zdrady

Właściwie tylko dzieki rozstaniu siegnelam po różaniec. I to juz chyba ogromna łaska.
Przeczytaj całość

Ania: Spowiedź

Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.
Przeczytaj całość

Bożena: Dary-cuda dla córki

Kochani to moja kolejna Nowenna i kolejne świadectwo tym razem w intencji còrki Matka nasza jest tak Cudowna że zawsze wysłuchuje .Ona wie co dla nas jest najlepsze.
Còrka zdała maturę i otrzymuje cały czas dary -cuda.Cały czas Maryja działa w jej życiu, odbyła spowiedz św po długim czasie i uczęszcza do komuni św ze swoim małym synkiem ,czyż to nie jest cudowne ?.zakończył się jej nie udany związek w ktòrym była przemoc .DZIĘKUJĘ CI MATKO .
Odmawiajcie nowennę 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!