Asia: Nawrócenie byłego chłopaka

Witam ;)mam 23 lata,nie pamietam jakim cudem trafilam na nowenne ale byl to ciezki okres w moim zyciu,moj zwiazek sie rozpadl dowiedzialam sie ze moj byly chłopak przez 3lata mnie zdradzal oraz byl uzalezniony od pornografii.Postanowilam sie za niego modlic o uwolnienie i nawrocenie.
Read More

Mariola: Rodzinne nałogi

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji uwolnienia z nałogu alkoholizmu mojego ojca i moich braci. Czy zostałam wysłuchana? Mój ojciec zmarł w 34 dniu nowenny. Jednakże ani przez chwilę nie pomyślałam, że moje modlitwy nie zostały wysłuchane...
Read More

Barbara: Prośba o łaskę zdrowia

Sama nie wiem dlaczego , tak długo nie napisałam świadectwa nowenny , chyba tak jakoś wyszło . Wiem , że jestem to Matce Bożej winna . O nowennie dowiedziałam się jadąc na pielgrzymkę do Częstochowy . Na początku byłam przerażona czy dam radę. I tak od 25 . 06 ....
Read More

Aleksandra: Łaska pracy

Składam świadectwo niesamowitego orędownictwa i opieki Matki Bożej :) Swoją drugą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji otrzymania pracy, która będzie dla mnie odpowiednia. Powiedziałam Matce Bożej, jak bardzo boję się, że nie będzie pracy po studiach, tymczasem oferty pracy pojawiały się zaskakująco często, nie żartuję.Przeczytaj Aleksandra: Łaska pracy
Read More

Iza: Dzięki modlitwie mniej się boję życia

Cierpie od dziecka na depresje ,ktora wtedy sporadycznie dawala znak o sobie. Mam 39 lat i dziesięć lat temu zdiagnozowano.u mnie przewlekła depresje lękowa.
Read More

Bożena: Dary-cuda dla córki

Kochani to moja kolejna Nowenna i kolejne świadectwo tym razem w intencji còrki Matka nasza jest tak Cudowna że zawsze wysłuchuje .Ona wie co dla nas jest najlepsze.
Còrka zdała maturę i otrzymuje cały czas dary -cuda.Cały czas Maryja działa w jej życiu, odbyła spowiedz św po długim czasie i uczęszcza do komuni św ze swoim małym synkiem ,czyż to nie jest cudowne ?.zakończył się jej nie udany związek w ktòrym była przemoc .DZIĘKUJĘ CI MATKO .
Odmawiajcie nowennę 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?