Aleksandra: synowa spodziewa się dziecka

Dziękuję Matce Boskiej Pompejańskiej za najpiękniejszy dar-za wnuczka. Były problemy zdrowotne i utrata poczętego dziecka.
Read More

Kasia: Mama wymodliła mi pracę

Mama modliła się o to bym znalazła pracę. Dzień po zakończeniu modlitwy zadzwonił mój obecny szef żeby zaprosić mnie do pracy. Pracuję już 4 miesiące we wspaniałej atmosferze z przyzwoitymi zarobkami. Wcześniej szukałam pracy 1.5 roku bez skutku.
Read More

Agata: Zawdzięczam tę łaskę Maryi

Moja mama od kilku lat chorowała na marskość wątroby. Jedynym rozwiązaniem był przeszczep. 11 listopada 2013 r. jej stan bardzo się pogorszył, miała silne zaburzenia świadomości, otępienie, senność, nie była w stanie wykonać najprostszej czynności, tj. zjeść, umyć się itd. Przyczyną tego była bardzo słaba wątroba, która nie oczyszczała organizmu z toksyn.Przeczytaj Agata: Zawdzięczam...
Read More

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Read More

Iwona: Dar Macierzyństwa

Szczęść Boże wszystkim wierzącym jak i nie wierzącym, pragnę podzielić się z wami moją przygodą z Nowenną Pompejańską .
Read More

8 stron dla Królowej Różańca Świętego – zakończona!

Kochani, uruchamiamy trwa nasza codwumiesięczna akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Zobacz, czego ona dotyczy?

O Akcji

Już piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest rzeczywiście niska i utrzymuje się od początku (3,90 zł). Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa!

Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

Akcja ZAKOŃCZONA!

Praca nad nowym wydaniem idzie pełną parą. Wkrótce napiszę więcej na temat (zbiórka, nadwyżka). Oto darczyńcy – serdecznie Wam dziękujemy!

Ewa F.-F., Maria S., Michał M., Teresa B., Edyta S., Anna D., Krzysztof B., Małgorzata S., Anna B., Kamila M., Krzysztof R., Monika W., Wojciech W., Janusz P., Bożena S., Monika K., K., Anna K., Barbara S., Anna N., Monika D., Alicja J., Stanisłąw C., Barbara S., Marta H., Stanisław B., Renata G., Dorota R.,   Alina A., Alicja J., Bogumiła Ł., Anna K., Sylwia K., Łukasz J., Elżbieta M., Miriam M., Maria i Łukasz W., Artur B., Sylwia K., Anna K., Karolina D., Emilia A., Anna B., Karolina H., Elżbieta M., Anna P., Elżbieta K., Mira P., Danuta R., Alicja L., Katarzyna M., Katarzyna M., Marta D.

 

podziekowanieIle potrzeba do zrealizowania celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu kilkanaście groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Jak wspomóc? Tym razem przez stronę www.wdowigrosz.pl!

Jeśli chcesz wesprzeć tę akcję, możesz zrobić przelew na konto naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001
Tytułem: „8 stron dla Królowej Różańca Św.”

Albo najwygodniej, wejdź na stronę www.wdowigrosz.pl i wybierz jedną z płatności on-line z dowolnego banku w Polsce (karty, paypal, dotpay).

Co z ewentualną nadwyżką?

Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to tym razem przeznaczymy na akcję NOWENNA DLA WIĘŹNIA”, wysyłając nowenny pompejańskie do Zakładów Karnych w Polsce. Dzięki wcześniejszym akcjom wysłaliśmy do kilkunastu więzień oraz zakładów poprawczych –  w sumie setki egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego”, setki książek (głownie o różańcu i nowennie pompejańskiej) oraz dziesiątki tysięcy nowenn pompejańskich!

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?