Mateusz: W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

Witajcie kochani czciciele Matki Bożej Różańcowej:) To moje drugie świadectwo Nowenny Pompejańskiej. Pierwsza odmówiona była dla mnie bardzo trudna. Odmawiana we własnej intencji, a drugą postanowiłem w dniu 1 listopada 2016 roku odmówić w intencjach dusz w czyśćcu cierpiących zwłaszcza z mojej bliższej i dalszej rodziny prosząc dla nich o miłosierdzie Boże.
Read More

Gosia: Znak od Maryi

Szczęść Boże. Pragnę podzielić się swoim świadectwem z 3 Nowenn Pompejańskich. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji nawrócenia pewnej osoby, która swoim złym zachowaniem bardzo raniła innych. Ta osoba była zatwardziałą w swoich grzechach i inni uważali, że zmiana jej zachowania jest wręcz niemożliwa. Sama też myślałam, że bez silnej interwencji...
Read More

Lidia: W czasie odmawiania nowenny czuje się największy spokój i bezpieczeństwo

Chcę podzielić się swoim świadectwem, w listopadzie zaczęłam odmawiać pierwszą nowennę. Już w drugim tygodniu modlitwy odczułam wyraźne jej skutki.Przeczytaj Lidia: W czasie odmawiania nowenny czuje się największy spokój i bezpieczeństwo
Read More

Marek: Podziękowanie

W dniu wczorajszym ukończyłem pierwszą nowennę. Miałem duże obawy przed przystąpieniem do niej. Teraz wiem że było warto. Pod opieką Maryji jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Zachęcam wszystkich którzy mają wątpliwości. Oddajcie się we wstawiennictwo Naszej Matki.
Read More

Wacław: Zmiany w pracy zawodowej.

Zacząłem odmawiać nowennę, nie było łatwo na początku
Read More

Weronika: Chwała Panu i Maryi!

Jestem zwykłym, przeciętnym grzesznikiem, a jednocześnie kimś tak ważnym – dzieckiem Boga. Pogubiłam się w życiu i kiedy wydawało mi się, że nie daję już rady i jest tylko pustka, samotność i łzy – Maryja wyciągnęła do mnie pomocną dłoń. Pewnej nocy usłyszałam w sercu głos, abym znalazła modlitwę „skuteczną”. Bardzo szybko trafiłam na stronę nowenny pompejańskiej. Zawsze byłam blisko Boga, ale to dzięki tej modlitwie mogę powiedzieć o prawdziwej więzi z Bogiem. Intencja była na pewno wysłuchana, mnóstwo łask, spojrzałam na życie pod innym kątem, choć prośba nie została spełniona, ale to wola Boga, nie moja.

I druga nowenna za mojego męża. Wahałam się czy dobrze wybrałam, (bo intencji jest wiele) i oto znak: modlitwę miałam zakończyć w Dzień Św. Hieronima. Poczytałam o nim i okazało się, że był tłumaczem, tak jak mój mąż. Prośba o łaskę szczerej spowiedzi dla męża została wysłuchana, bo w ostatni dzień cz. błagalnej mój mąż dowiedział się, że ma zostać. o. chrzestnym. Maryja jest wielka, była spowiedź i szereg łask dla nas. Słucham dużo kazań (księży: Pawlukiewicza, Szustaka, Chmielewskiego), czytam książki religijne. Wiara to sens życia, Boże, chwała Ci na wieki, Maryjo moja miłości, składam Ci dzięki!, Jezu, bądź uwielbiony! Na koniec cytat z czasopisma „Miłujcie się”, słowa, które o odmawianiu różańca powiedział jeden z księży podczas spowiedzi: ” Czy cię to nudzi, czy nie, musisz wiedzieć, że za każdym razem, gdy się na nim modlisz, zakładasz demonowi na szyję niezniszczalny łańcuch, którego koniec trzyma Matka Boża. Ona go kontroluje i nie pozwoli, aby cię zniszczył”. Odmawiajmy kochani różaniec:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Weronika: Chwała Panu i Maryi!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Bardzo fajnie słucha się także księdza Piotra Glasa.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.