Arleta: praca dla syna

Dzięki Matce Bożej syn dostał pracę tak jak prosiłam,niedaleko domu, na normalnych warunkach z normalnymi ludźmi {atmosfera ciepła iżyczliwości}.
Przeczytaj całość

Teresa: Dary

Kilka miesięcy temu składałam tutaj swoje pierwsze świadectwo. Po tamtym czasie zmówiłam dwie nowenny pompejańskie.
Przeczytaj całość

Dorota: novenna za poprawę sytuacji w pracy

Jestem już po drugiej novennie i w trakcie odmawiania trzeciej ale opowiem najpierw co działo sę podczas pierwszej novenny, którą odmawiałam za poprawę sytuacji w pracy
Przeczytaj całość

Beata: różaniec jest moim nałogiem

Nowennę zaczęłam odmawiać niecały rok temu, z początku chyba trochę nieudolnie, modliłam się o pracę, której tak bardzo potrzebuje, a teraz dostałam się na szkolenie po którym idę na staż a następnie na kilka miesięcy do pracy, niewykluczone jest że tam zostanę. Pamiętam kiedyś bardzo ciężko było mi wytrwać w...
Przeczytaj całość

Ewelina: Dar potomstwa ziemskiego

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się będąc w trzeciej ciąży (dwie pierwsze zakończone w 23 tc niepowodzeniem). Odmawiałam Nowenne wierząc że tym razem wszystko zakończy się dobrze - i zostałam wysłuchana :-) Synek ma już ponad dwa latka a przyszedł na świat w dzień terminu.
Przeczytaj całość

V: Polecam Nowennę wszystkim wątpiącym

Witam. Chciałabym podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski, a m. in. za polepszenie warunków pracy. To, co się wydawało dla mnie nieosiągalne, stało się realne. Dzięki Nowennie uczę się pokory, uczę się prawdziwej modlitwy, płynącej z serca.

Modlitwa jest dla mnie ukojeniem w trudnych życiowych sytuacjach, które czasami mnie przerastają, i daje mi wewnętrzny pokój i wyciszenie.
Polecam Nowennę wszystkim wątpiącym, wszystkim potrzebującym, chorym, cierpiącym. Naprawdę warto! Nowennę odmawiam z małymi przerwami od dwóch lat, ona wciąga i nadaje sens życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?