Urszula: Jestem wdzięczna Bogu i Maryi

Postaram się aby moja opowieść nie była zbyt długa ale długo się do niej przymierzałam i też bardzo dużo się w tym czasie za sprawą Matki Bożej z Pompejów wydarzyło. W 2010 roku pojawiły się na mojej skórze zmiany, które lekarz rozpoznał jako chłoniak. Skierowano mnie do szpitala gdzie podjęto...
Przeczytaj całość

Weronika: Znalezienie pracy

Nowenne zaczełam odmawiac w kwietniu o znalezienie pracy,w czasie odmawiania miałam mnóstwo zwątpień,aż powiedziałam,Matko już nie wypowiem żadnej intencji,Ty wiesz co mi jest potrzebne i rób co chcesz.Obiecałam że to ostatnia nowenna,ale jeszcze nie zdażyłam odmówić pierwszej a juz zaczełam odmawiac drugą.Owoce Obu Nowenn są piękne.Nie ma lepszego lekarstwa na...
Przeczytaj całość

Jolanta: Nowenna Pompejańska to żródło łask

Witam. Chcę się podzielić moim świadectwem modlitwy Nowenną Pompejańską. Mam 43 lata i jestem w małżeństwie. Odmawiam trzecią nowennę bo mam takie silne pragnienie łączności przez Maryję Matkę naszą z Bogiem Ojcem. Moja pierwsza nowenna była za syna uzależnionego od gier komputerowych...czułam działanie złego niejednokrotnie- jadąc z synem do spowiedzi...
Przeczytaj całość

Ewa: narodziny wnuczek

Latem 2013 roku moja 95 letnia i bardzo schorowana teściowa zaczęła narzekać ,że ciągle jeszcze nie ma prawnuków,chociaż ma 3 wnuczki i 3 wnuków,i tak chciałaby doczekać jeszcze na prawnuki.postanowiłam odmówić już chyba dziewiątą nowennę(zawsze skuteczną) z prośbą o zdrowie i życie teściowej ,aby doczekała na prawnuki.Dwa miesiące wcześniej ożenił...
Przeczytaj całość

Stanisław: Dziękuję za uzdrowienie z kaszlu

Witam serdecznie, moją 1szą nowennę zacząłem odmawiać w lipcu 2017 gdy byłem bardzo zakochany w pewnej dziewczynie ,chciałem się przyjaźnić ale ona nie chciała się nawet spotkać, z rozpaczy zacząłem szukać w Internecie modlitwy i znalazłem strone z nowenną Pompejańską ,przeczytałem parę świadectw i z kilkoma minutami zawachania czy wytrwam zacząłem odmawiać w intencji miłości i przyjaźni tej konkretnej dziewczyny do mnie. W trakcie odmawiania nic się nie zmieniło wręcz było coraz gorzej ale jeszcze ze mną czasem porozmawiała. Zaraz po skończeniu 1szej NP zacząłem odmawiać kolejną ale czytając wasze świadectwa ,że nie powinno się prosić o konkretną osobę to prosiłem o miłość prawdziwą, szczerą i czystą.
Przeczytaj całość

T.N-Matka Boża pełna miłości

Odmówiłam kilka a może już kilkanaście Nowenn Pompejańskich- niestety ale ich nie liczyłam, w ciągu swojego życia. W czasie odmawiania ich otrzymałam wiele łask od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej.

A mianowicie znalazłam na strychu w domu wizerunek – Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Pana Jezusa z Cotonou (Kotonu) w kraju Benin w Afryce. Dzięki dalszemu odmawianiu Nowenn otrzymałam kolejne łaski związane z tym wizerunkiem Pana Jezusa, które głosi iż otrzyma się wiele łask mając go w domu. Moja rodzina otrzymała ogrom łask od Pana Boga. Zainteresowanych tym wizerunkiem odsyłam do stron internetowych, gdzie w google należy wystukać hasło Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Pana Jezusa z Cotonou (Kotonu) i ukaże się strona dotycząca tego tematu, wizerunek i będą opisane obietnice z nim związane.
Otrzymałam łaskę możliwości bycia w sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie, gdzie zostałam pobłogosławiona Relikwiarzem Krwi Chrystusa. Każda osoba która podchodziła, otrzymywała błogosławieństwo Reliwiarzem.Dzięki odmawianiu Nowenn ja sama się zmieniłam. Stałam się bardziej wyciszona, bardziej staram się ufać Bogu i polegać na Nim. Zrozumiałam, że nie ma przypadkowych sytuacji. Pan Bóg nie bez powodu stawia nam na drodze osoby. W czasie odmawiania Nowenn korzystałam z Sakramentów św., Pokuty i Eucharystii, dużo czytałam Pismo św. Obecnie staram się czytać codziennie Ewangelię. Dowiedziałam się również o godzinie łaski w dniu 8 grudnia, trwającą od 12-13, podczas której Matka Boża Niepokalana obsypuje wieloma łaskami tych którzy się będą modlić w tym czasie. Zrozumiałam, że wszystko jest łaską od Pana Boga, każdy dar, każda osoba, rodzina,szkoła, praca. Zgoda na obecność w tym czasie gdzie Pan Bóg chce mnie mieć jest również łaską. Zachęcam również do modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, miejmy wrażliwe serce na pomoc ulżeniu w ich cierpieniu.
Za wszelkie łaski jakie otrzymałam od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej z Pompejów, dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i korzystania z Sakramentów Św., składam serdeczne podziękowania. Pan Bóg jest dobry i miłosierny, cudowny w swojej miłości, umiejmy Mu za to dziękować i uwielbiać Go za Jego dobroć, hojność i łaskawość. Chciejmy korzystać z wszelkich łask, Sakramentów Św., jakie są sprawowane i udzielane w Kościele Katolickim. Nie przegapmy tych okazji za które potem możemy żałować. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?