Jolanta: Nawrócenie

Powiem tak, Matka Boza zmienila i zmienia ciagle zycie na pewno moje i ufam ze nie tylko. DZieki niej otwarly mi sie oczy na wiele spraw dotyczacych wiary i Pana Boga.
Read More

D: List – Po ludzku sprawa jest bez wyjścia.

Bałam się najgorszego. Po zakończonej Nowennie-ból ustąpił. To Prawdziwy CUD!
Read More

Maria: w sprawie pracy

Pragnę złożyć świadectwo i podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej modlitwy.To juz trzecia moja Nowenna i za każdym razem proszę o pracę dla mojego męża. Zawsze ją otrzymuje. Dziękuję z całego serca!
Read More

Aneta: Matka Przenajświętsza przybyła mi z pomocą

Odmawiam obecnie trzecią Nowennę Pompejańską. Nigdy nie jest łatwo, ale zawsze trwam w Modlitwie. Pierwszą ofiarowałam za siebie, dwie kolejne za nawrócenie bliskich. Moc Różańca pozwala przetrwać najtrudniejsze problemy. Zmieniłam podejście do życia, pozbyłam się lęków, całkowicie oddaję sprawy Jezusowi i Jego Matce. Zanim przystąpiłam do pierwszej Nowenny byłam nerwowa,...
Read More

Agnieszka: Liczne łaski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To jest moje drugie bądź trzecie świadectwo. Jutro minie trzy lata jak odmawiam Nowennę Pompejańską. Modliłam i modlę się w różnych intencjach. Nie zawsze jest lekko i przyjemnie, ale nie poddaję się i trwam w modlitwie. Wiem, że jak jest trudniej, to zły wyciąga swoje pazury i mi przeszkadza.
Read More

T.N-Matka Boża pełna miłości

Odmówiłam kilka a może już kilkanaście Nowenn Pompejańskich- niestety ale ich nie liczyłam, w ciągu swojego życia. W czasie odmawiania ich otrzymałam wiele łask od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej.

A mianowicie znalazłam na strychu w domu wizerunek – Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Pana Jezusa z Cotonou (Kotonu) w kraju Benin w Afryce. Dzięki dalszemu odmawianiu Nowenn otrzymałam kolejne łaski związane z tym wizerunkiem Pana Jezusa, które głosi iż otrzyma się wiele łask mając go w domu. Moja rodzina otrzymała ogrom łask od Pana Boga. Zainteresowanych tym wizerunkiem odsyłam do stron internetowych, gdzie w google należy wystukać hasło Krwawiące Przenajświętsze Oblicze Pana Jezusa z Cotonou (Kotonu) i ukaże się strona dotycząca tego tematu, wizerunek i będą opisane obietnice z nim związane.
Otrzymałam łaskę możliwości bycia w sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie, gdzie zostałam pobłogosławiona Relikwiarzem Krwi Chrystusa. Każda osoba która podchodziła, otrzymywała błogosławieństwo Reliwiarzem.Dzięki odmawianiu Nowenn ja sama się zmieniłam. Stałam się bardziej wyciszona, bardziej staram się ufać Bogu i polegać na Nim. Zrozumiałam, że nie ma przypadkowych sytuacji. Pan Bóg nie bez powodu stawia nam na drodze osoby. W czasie odmawiania Nowenn korzystałam z Sakramentów św., Pokuty i Eucharystii, dużo czytałam Pismo św. Obecnie staram się czytać codziennie Ewangelię. Dowiedziałam się również o godzinie łaski w dniu 8 grudnia, trwającą od 12-13, podczas której Matka Boża Niepokalana obsypuje wieloma łaskami tych którzy się będą modlić w tym czasie. Zrozumiałam, że wszystko jest łaską od Pana Boga, każdy dar, każda osoba, rodzina,szkoła, praca. Zgoda na obecność w tym czasie gdzie Pan Bóg chce mnie mieć jest również łaską. Zachęcam również do modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, miejmy wrażliwe serce na pomoc ulżeniu w ich cierpieniu.
Za wszelkie łaski jakie otrzymałam od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej z Pompejów, dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i korzystania z Sakramentów Św., składam serdeczne podziękowania. Pan Bóg jest dobry i miłosierny, cudowny w swojej miłości, umiejmy Mu za to dziękować i uwielbiać Go za Jego dobroć, hojność i łaskawość. Chciejmy korzystać z wszelkich łask, Sakramentów Św., jakie są sprawowane i udzielane w Kościele Katolickim. Nie przegapmy tych okazji za które potem możemy żałować. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!