Urszula: Toksoplazmoza w ciąży

Drugą nowennę odmawiałam w intencji ciąży mojej siostry i o to aby urodziła zdrowe dziecko. Na początku jej ciąży wykryto toksoplazmozę. Siostra całą ciąże przyjmowała mnóstwo lekarstw. W styczniu tego roku urodziła piękną dziewczynkę.
Przeczytaj całość

Henryka: Modlitwa we własnej intencji

Pragnę podziękować i potwierdzić wszystkie łaski, które otrzymałam za Twą przyczyną przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Modliłam się w swojej intencji, o uzdrowienie z moich chorób na które cierpiałam.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Modlitwa matki

O życiu córki zdecydowała niecała minuta. Utrzymywana była w śpiączce farmakologicznej. Rokowania były złe, nastąpił już obrzęk mózgu potwierdzony badaniem tomograficznym. I zdarzył się cud
Przeczytaj całość

Dorota: Dziękuję Matko Boża !

Przepraszam, że przez tyle lat myślałam, że to co mam, mam i osiągnęłam dzięki sobie. Przepraszam Cię za mój egoizm i brak dziękczynienia.
Przeczytaj całość

Angelika: Dziękuję Ci Najświętsza Panienko

Szczęść Boże. Tak, jak Maryja obiecała udzielić łask, tak ja obiecałam złożyć świadectwo i tak, jak Ona spełniam swoją obietnicę. Pierwszą próbę odmówienia Nowenny podjęłam w wakacje rok temu, jednak pod koniec jej trwania odpuściłam. W kwietniu tego roku powróciłam do jej odmawiania. Druga próba także była nieudana, zasnęłam zmęczona...
Przeczytaj całość

Sylwia: pomoc w chorobie

Dziekuje Ci Matko Boza za duze polepszenie stanu zdrowia mojej coreczki ,za ktora odmowilam nowenne.Dziekuje za laske pracy , o ktora nawet nie prosilam,ta praca znalazla mnie.Praca jest dobrze platna i mam okazje szkolic w niej jezyk angielski.

Zaznaczam ,ze zawsze myslalam ,ze jak znajde kiedys prace to chce miec kontakt z jezykiem angielskim a to wcale nie jest latwe.Odmawialam nowenny za chorego szwagra ,szwagier niestety zmarl ,ale po smierci dal znaki poprzez sny ,ze wszystko z nim w porzadku,ze zdrowieje ,a pozniej snil sie swojemu synowi ,ze dzwoni z nieba.Przepraszam Cie kochana Maryjo ,ze tak pozno skladam te swiadectwo.Dziekuje Ci Matko Boza.Chwala Panu.Modlcie sie i wierzcie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!