Iwona: Prośba o zdrowie

Właśnie wtedy pytając się co słychać dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i jej skuteczności . Jestem osoba wierzącą ale przez ostatnie lata zawsze los mnie i mojej rodziny nie oszczędzał . Zawsze działo się coś co powodowało ,że coraz bardziej odwracałam się od Boga.
Read More

Katarzyna: Pomoc w nawróceniu syna i powrót do zdrowia…

Odmawiam nowenne po raz 3.Dwie pierwsze za syna,zeby sie wyprostował i żył uczciwie i skonczył szkołe.Matka Boza przesyła duzo łask bozych w zwiazku z nawroceniem syna,szkole skonczył i wyjechał do Anglii,ale słabo powodzi sie jemu ze znalezieniem pracy i utrzymaniem sie za granica.Kolejna 3 nowenne zaczelam w intencji swojego zdrowia...
Read More

Małgorzata: Maryja pomaga we wszystkim

Chciałabym napisać krótko o wielkiej sile różańca. Kilka dni temu skończyłam 13 nowennę i oczywiście od razu rozpoczęłam kolejną, ponieważ różaniec uzależnia, wiem że kiedy się modlę to Maryja ma mnie w swojej opiece.
Read More

Szymon: Nowenna różańcowa pomaga w nauce

Chciałbym złożyć świadectwo w podzięce dla Maryii Królowej Różańca Świętego. Moja sytuacja w szkole była fatalna, zagrożenia z najgorszych przedmiotów jakie dla mnie spotkać- Historia i Matematyka. Z matematyki nic nie umiałem, nie rozumiałem, a z Historii to już masakra. Dowiedziałem się, że mam zagrożenia. Wprawdzie na półrocze ale jeśli się nie...
Read More

Danuta: Zostałam wysluchana

Na Nowennie trafiłam przez przypadek w internecie.I na tym się skończyło. Po kilku miesiącach zabrano mi dziecko.Na ten problem nie było ludzkiej siły- tylko Nowenna Nie Do Odparcia
Read More

Stanisław – LIST: Kolejna nowenna

To juz moja piata Nowenna ktora odmawiam. Wszyskie sa odmawiane  w tej samej intencji.Rownoczesnie z jedna z poprzednich odmawialem druga  w inencji bezpieczenstwa syna w pracy. Odmawiam te nowenny z ogromna wiara i zaufaniem ze ukochana Mateczka wyslucha mojej prosby ktora do Niej zanosze.Zeby tak sie stalo potrzeba jeszcze zaledwie czterech miesiecy.Gleboko wierze,ze tak sie stanie.
Podczas tych wszystkich odmawianych modlitw roznie bywalo.Byly dni w ktore wkradalo sie zwatpienie,byly dni podczas ktorych Nowenne musialem odmawiac prowadzac samochod,byly tez dni w ktore nie potrafilem sie nalezycie skupic.Podczas modlitwy pojawialy sie mysli zwiazane z tym co zrobilem,co mam zrobic,byly i takie gdzie te mysli byly grzeszne.Pokonalem to i wiem,ze Matka Boza byla caly czas ze ma. Byly tez dni,kiedy podczas wysokiej goraczki zwiazanej z choroba odmawianie Nowenny bylo najlatwiejsze i z kazda odmowiona dziesiatka mimo srodka nocy goraczka spadla.Wiem,ze i wtedy moja….nasza Ukochana Mateczka byla ze ma.
Rownoczesnie z Nowenna modle sie tez „Tajemnicami Szczescia” To
cudowne polaczenie modlitw zanoszonych na przeblganie Ran Chrystusa z modlitwa do Jego Wspolcierpiacej Matki. Oby bylo mi dane jeszcze dlugo modlic sie tymi modlitwami bo intencji mam jeszcze sporo a to dowod na to jak wiele lask juz otrzymalem.
Niech Wam wszystkim Bog blogoslawi !

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Stanisław – LIST: Kolejna nowenna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Stanisławie, życzę dalszej wytrwałości w modlitwie. Niech Cię Jezus i Maryja mają w swojej opiece. Szczęść Boże!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?