Ak: Wierzę nadal

Bardzo długo, bo ponad 2 lata wzmagałam się z napisaniem tego świadectwa. Odmówiłam już 4 Nowenny Pompejańskie. Słyszałam i czytałam ze szatan bardzo przeszkadza w odmawianiu tej modlitwy i u mnie, tez tak czasem było: to niechęć do odmawiania, to kłótnie z bliskimi, a nawet sny bardzo realistyczne z jego udziałem. Zawsze nawet w snie chroniła mnie "Ona "Moja Kochana Maryja. Chroniła poprzez Różaniec. Kiedy miewałam tego typu sny, zawsze budziłam się wypowiadając słowa modlitwy „Ojcze nasz” albo „Zdrowaś Maryjo”.
Read More

Agnieszka: to nie będzie ostatnia nowenna

Witam. Obiecałam Matce Bożej złożenie mojego świadectwa - więc jestem i spełniam swoja powinność. Modlitwę pompejańską rozpoczęłam z pierwszym dniem Bożego Narodzenia ubiegłego roku. Modliłam się w trzech intencjach o podobnym charakterze - pełnię funkcje kierowniczą, powierzono mi otwarcie nowej placówki, a że nie bardzo wierzę w swoje możliwości poprosiłam...
Read More

Paulina: dostąpiłam niezliczonych łask

Niech będzie pochwalona i uwielbiona Trójca Przenajświętsza i Królowa Różańca Świętego z Pompei! Mam na imię Paulina. Mam przyjemność odmawiać drugą w swoim 19-letnim życiu Nowennę Pompejańską. Pragnę podzielić się swoim świadectwem lecz może zacznę od początku. Kiedy uczęszczałam do SP byłam jako jedna z nielicznych osób w mojej rodzinie...
Read More

Sylwia: nawiedzały mnie koszmary, ale jakoś to przetrwałam

Najważniejsze to zawierzyć Najświętszej Pannie i ufać, że wszystko będzie dobrze.
Read More

Teresa: Niech będzie Bóg uwielbiony!

Maryja jest ze mną od zawsze. To ja odeszłam od Niej, a Ona nigdy mną nie wzgardziła. Mnie jako młodą osobę interesowało wszystko co przyziemne, a o Bogu przypominałam sobie w czasie niepowodzeń.
Read More

Paulina: Cud poczęcia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!
Mam na imię Paulina. Wiele miesięcy temu odmawiałam kilka nowenn w różnych intencjach w tym 2 w intencji daru macierzyństwa. Prosiłam o łaskę naturalnego poczęcia, jednak przez długi czas nic się nie działo. Modliliśmy się z mężem wierząc, że Bóg nas wysłucha. I stał się cud. Jestem w 12 tygodniu ciąży. Jest to dla nas wielkie błogosławieństwo i dar. Dalej się modlimy i dziękujemy Bogu za każdy dzień, choć łatwo nie jest. Ale ufamy Bogu że doprowadzi sprawę do końca i za kilka miesięcy będziemy mogli zanieść nasze Maleństwo do kościoła i podziękować za nie Bogu. Nigdy nie przestałam wierzyć, że nam się uda. Nowenna i inne modlitwy bardzo mi w tym pomagały. Bóg działa i pomaga nam każdego dnia, nawet jeśli ciężko nam to poczuć.
Dziękujemy Maryjo za orędownictwo i łaski wyproszone u Pana!
Bóg jest Miłością !!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Paulina: Cud poczęcia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ona
Gość
mnóstwo dzieci się rodzi w ciągu kilku lat od chęci posiadania go .ja nie widzę w ty mm żadnego cudu. naprawdę jestem lekarzem żaden to cud dla mnie. Cuda SĄ ale te prawdziwe zdarzsha się bbbb.rzadko to SĄ pojedyncze przypadki a tu czytam te medyczne bzdury i ludzie twierdzą że to cud !!!!!! a prostota wierzy i się modli wierząc w cud !!!! Owszem cuda może SĄ ale to naprawdę NA PALCACH RĘKI WYLICZOBE UDA NA CAKYM ŚWIECIE A NIE MASOEE CUDA PO ODMODLENIU ROZANCOW. MOŻE Trzeba poczytać co jest zaliczane przez Kościół do tzw ,,CUDU,, A POTEM OPOSYWAC TE… Czytaj więcej »
Krystyna
Gość
Krystyna

Do ‚ona” – kobieto zajmij się najpierw swoją edukacją, zanim zaczniesz krytykować innych. Tobie sie chyba śniło, że jesteś lekarzem,,, poproś kogoś żeby ci pokazał błędy jakie popełniłaś pisząc te wypociny, bo sama ich nie zauważysz.

ja
Gość

ty nie masz pojęcia o czym piszesz ..(dzieci się rodzą w ciągu kilku lat od chęci ich posiadania ) co powiesz kobietą ,które czekają po czternaście czy piętnaście lat 🙁 ..nie raz po in vitro nie mają żadnych szans..i ..zaczynają odmawiać różaniec i staje się cud..jeśli nie wiesz o czym piszesz,to lepiej milcz !

Sylvia
Gość
Sylvia

Co za bzdury w komentarzu „ona”. Chyba jeszcze nie poznała miłości i wstawiennictwo Matki Boskiej. Mam nadzieje, że przyjdzie taki moment w życiu, że sama też chwycił za Różaniec jako ostatnią deskę ratunku i będzie błagać Matkę o cud. I mam nadzieję, że zostanie wysłuchania i napisze tu nowe świadectwo.
Tymczasem chyba trzeba się tylko pomodlić za „ona” by spotkała Boga i odczuł miłość Boga i Matki.

Sylvia
Gość
Sylvia

„Ona” ja czekam na mój cud, na moje dziecko 12 lat. I tacy wybitni lekarze jak Ty rozklada ręce. Każdy mówił co innego, każdy tylko próbował wyciągnąć kasę.
3 lata temu ktoś mi powie dział o nowe nie i tak zaczęła się moja przygoda z Różaniec i moja relacja z Bogiem i Maryją pogłębia się. I prosiłam o dziecko i po kilku miesiącach okazało się, że jestem w ciąży.
Maryja jest najwspanialszą Matką i Oredowniczka. A Pan najlepszym lekarzem!

Maria
Gość

Myślę to samo co Krystyna, ale nie umiałabym tego tak prosto i dosadnie wyrazić. Paulino, bardzo ważne jest Twoje świadectwo dla tych, którzy czekają na swój CUD. Ja modlę się i czekam. Nie dla siebie. Aż rozpłakałam się przeczytawszy już sam tytuł. Cud poczęcia! Wierzę, że wkrótce ja zamieszczę świadectwo o takim tytule. Niech się dzieciątko zdrowo rozwija. W tym roku rodzą się dziewczynki 🙂 Bóg i Maryja nie opuszczą swoich dzieci.

Joanna
Gość
Joanna

Paulino, Bog jest dobry i laskawy. Ciesze sie razem z Wami. Ja wierze w takiego Boga, bo wielkie rzeczy Bog mi uczynil takze i nadal to robi!!! Bog jest zywy bo nadal uzdrawia, leczy, wspaniale prowadzi, obficie blogoslawi. I ja tego doswiadczam, nieustannie!!! A wiele lat temu- gdy nie bylo Boga w moim zyciu, byla ciemnosc. Dlatego warto zawierzyc swoje zycie Jezusowi przez Maryje, a beda dzialy sie wspaniale rzeczy. Bog to obiecal w swoim Slowie.

Ewa
Gość

Paulinko, cieszę się razem z Wami. Szczęść Wam Boże! Niech Wasze Dzieciątko zdrowo się rozwija i przyniesie dużo radości. Chwała Panu!

Kasia
Gość

Do Sz. P. o pzeudonimie „ona”. Zycze,a by Pani nigdy nie musiala prosic o cud… Ja Bogu i Maryi dziękuję i nigdy calym zyciem sie nie odwdziecze,bo Bogu dzieki pomylilo sie 5 lekarzy i 3 aparatury.

Krystyna
Gość
Krystyna

Paulinko, twoja wiara, zaufanie Bogu i Matce Najświętszej niech będą inspiracją dla wszystkich starających się o potomstwo, a tobie, twojemu maleństwu i mężowi niech Pan Bóg obficie błogosławi.

alberto
Gość
alberto
Pytanie zasadnicze do pani podpisujacej sie „ona” w jakim celu zostal napisany ten komentarz? Przy czym pelny bledòw i wskazujacy na confusione ? Chce pani udowodnic, ze pisza tu przedstawiciele ciemnego ludu…ja sie do nich nie zaliczam jestem filologiem i prawnikiem i znajdzie tu pani ludzi o ròznej kulturze, pisza adwokaci, ludzie po studiach. Nie zaliczam sie do ciemniakòw, ani do jakis naiwnych latwowierkòw, a bylem swiadkiem uzdrowienia i innych lask, i w moim zyciu laski czy cuda otrzymalem za co z pokora Stwòrcy dziekuje i Matce Bozej za wstawiennictwo. A moze wedlug pani dochodzi do jakiegos masowego oglupienia? Z… Czytaj więcej »
enia
Gość

Oby więcej takich swiadectw

Paulina
Gość
Paulina

Jeśli ktoś nie chce uwierzyć to i tak nie uwierzy. Staraliśmy się o dziecko ponad 4 lata. Był to ciężki czas dla nas jako małżeństwa. Ale wiara nas nigdy nie opuściła. Oddaliśmy wszystko Bogu aby On zdecydował. Prosiłam o wypełnienie Jego woli. Jeśli mamy mieć dziecko to będziemy bardzo szczęśliwi jeśli nam je da. Jeśli nie to prosiłam o łaskę siły aby pogodzić się z rzeczywistością.Nie minął miesiąc od tej modlitwy i byłam w ciąży. W Bogu wszystko jest możliwe tylko trzeba ufać. Czasem to musi trwać nawet wiele lat. Ale Bóg działa zawsze ! Z dobrem dla nas.

dana
Gość

Dziękuję z to świadectwo. Dodaje mi dużo nadziei i otuchy.
Również staramy się z mężem o dziecko już prawie dwa lata. W tej intencji odmówiłam trzy nowenny.
Proszę Boga, by wypełniła się Jego wola i jeżeli nie mamy mieć dzieci, to by dał nam siły byśmy umieli się z tym pogodzić. Wciąż jednak wierzymy, że Bóg w swej dobroci obdarzy nas darem rodzicielstwa.

Ewunia
Gość
Ewunia

Pani Ona chyba nie lubi ludzi, ale może przyjdzie czas, że i ona będzie prosić w modlitwach o cud a Matka Boża jest kochana i na pewno ją wysłucha. A na marginesie proszę nie poniżać ludzi pani doktor bo wybrała pani taki zawód, że to ludzie tworzą pani życie zawodowe więcej szacunku proszę .

Lucyna
Gość

Paulinko niech Pan Bóg otacza Ciebie,dzieciątko i twojego męża łaskami i błogosławieństwem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!