Kasia: Leki nie pomagały

Nowennę pompejańską rozpoczęła u nas w domu moja mama. Od kiedy zaczęła pierwszą, dwa lata temu, ciągle odmawia nowe. Moja dwuletnia córka miała duże problemy z infekcjami oka i gradówką – lekarze zalecali operację. Moja mama zaczęła nowennę, nie wiedząc wcale, że kilka dni wcześniej ponownie trafiliśmy do szpitala z koleją infekcją. Leki nie pomagały....
Read More

Ewa: To trudna modlitwa, ale nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Teraz modlę się za duszę bliskiej mi osoby. Nie jest łatwo. Nasze relacje za jej życia nie były dobre.
Read More

Monika: Problem ze znalezieniem pracy.

Wiedziałam, że nie będzie łatwo ponieważ dobrze zdawałam sobie sprawę z tego, że kierunek, który skończyłam należy raczej do niszowych i ciężko jest po nim znaleźć zatrudnienie.
Read More

Żona: Jestem dumna, że odmawiam różaniec

Chociaż jeszcze nie skończyłam odmawiać nowenny to postanowiłam napisać swoje przemyślenia, doświadczenia aby pomoc sobie, wzmocnić siebie i innych. Po około jednego miesiąca mój mąż stwierdził, że się odkochał, że już nie chce ze mną być, że nie chce spędzać ze mną już ani chwili ponieważ irytuje go na każdym kroku. Po jakimś czasie stwierdził, że się wyprowadza ponieważ nie chce już być ze mną. Był to dla mnie ogromny cios. Próbowałam na wszelkie sposoby jakoś temu zapobiec. Rozmawiałam, starałam się , prosiłam a nawet błagałam, żeby się nie wyprowadzał. Abyśmy spróbowali jakoś to naprawić. I dać sobie jakiś okres czasu na próbę bo przecież nawet nie mieliśmy czasu być tym małżeństwem. Dopiero po jakimś czasie postanowiłam się wybrać do naszego wikarego.
Read More

M: okazało się , że Mama nie ma przerzutów choroby nowotworowej!

Jeśli chodzi o 1 Nowennę, część błagalna przyniosła mi dużo spokoju i radości, część dziękczynna powodowała chwilami , już przy końcu rozdrażnienie.Nigdy nie pojawiłą się za to myśl, żeby to zakończyć.Czas znalazł się zawsze.
Read More

P: Mój maź został wybudzony ze śpiączki!

Pięć lat temu miałam bardzo ciężki okres w swoim życiu pewnego dnia bardzo zachorował mój maź miał zapalenie trzustki jego stan był bardzo ciężki 30 procent szans na przeżycie tak powiedział doktor zaczęłam szukać pomocy w modlitwie

W internecie natknęłam się na Nowennę Pompejska zaczęłam odmawiać różaniec i prosić o zdrowie mojego męża Najświętszą Matenke Boża ,zostałam wysłuchana mój maź został wybudzony ze śpiączki i powracał do zdrowia Dziękuje Matenko Najukochańsza .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!