Barbara: Odkrycie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem

Wcześniej uważałam taką modlitwę za bardzo trudną. W czasie nowenny chodziłam do kościoła na adoracje Najświętszego Sakramentu aby tam odmawiać różaniec. Wiedziałam że w kościele będę mogła lepiej się skupić.
Przeczytaj całość

Irena: Pomoc w zachowaniu pracy

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej i Jezusowi, poprzez złożenie kolejnego świadectwa po otrzymaniu wyproszonych łask. Matka Boża dwa razy uratowała mnie przed utratą pracy. Dostałam prace w firmie od stycznia 2014 na okres 6 miesięcy. Po tym czasie, firma w której pracowałam przegrała przetarg i moje stanowisko stało pod znakiem...
Przeczytaj całość

Anna: Wytrwale modliłam się

Zawsze miałam trudności z indywidualną modlitwą na różańcu.
Przeczytaj całość

Patrycja: Chłopak, na którego tak długo czekałam.

Swoją nowennę zaczęłam odmawiać w zeszłym roku, w połowie października, w intencji znalezienia prawdziwej miłości. Początek był bardzo ciężki, przez pierwsze dwa tygodnie każdemu różańcowi towarzyszył strumień łez. Przez całą część błagalną Zły przeszkadzał bardzo, miałam duszności podczas odmawiania różańca, starałam się nie zostawiać modlitwy na wieczór, bo odczuwałam strach, lęk, nie mogłam zasnąć. Ogólnie miałam wrażenie, że świat wali mi się na głowę, miałam straszne doły psychiczne, chodziłam przybita i nieszczęśliwa. Wolałabym o tym nie mówić, bo trzeba mówić o rzeczach dobrych, nie złych. Sama jednak wiem z doświadczenia, że szukałam tego w świadectwach innych, by się upewnić, że to tylko sztuczki Złego, który za wszelką cenę próbuję nas odciągnąć od modlitwy i zniechęcić. Z początkiem części dziękczynnej przyszedł wewnętrzny spokój, radość i nadzieja.
Przeczytaj całość

Teresa: Dziękuję Maryjo za ten „deszcz” łask

Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego z Pompejów za deszcz łask , który za Twoim pośrednictwem spłynął na moją rodzinę : córka, która cierpiała na chorobę Hashimoto ma teraz dobre wyniki i jest w upragnionym stanie błogosławionym, synowa po wielu latach znowu zaszła w upragnioną ciążę, mąż został uleczony z nerwicy.Modliłam się również, żeby mąż rzucił palenie.
Przeczytaj całość

Marcin: Bóg w fartuchu czyli łaski podczas egzaminu kwalifikacyjnego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałbym złożyć świadectwo z nowenny pompejanskiej. W tym roku w styczniu i lutym zdawałem moją drugą kwalifikację w zawodzie technika analityka. Nowenne odmówiłem jeszcze w 2016r by na spokojnie przygotować się przed egzaminami: teoria i praktyka.

Do egzaminu teoretycznego przerobilem 250 zadań a praktyke cwiczylem w laboratorium na lekcjach. Egzaminy na tym profilu sa bardzo trudne do zdania. Mozna spodziewać się wszystkiego. Nadszedl dzień egzaminu teoretycznego. Wszyscy w stresie. Otwieram arkusz i oczom nie wierze – pytania jak z kosmosu. Pierwszy raz widzialem takie pytania. Prawie nic z tych rzeczy nie było na lekcji. Praktycznie cały mój egzamin to była strzelnica. Bylem pewny, że obleje.
Nadszedł czas egzaminu praktycznego. Zwróciłem się wtedy do naszej Matki i powiedziałem, że nie może mnie teraz opuścić – tak też się stało, nie opuściła mnie. Na sale wszedłem z usmiechem. Czulem lekki stres ale z czasem czułem jak ogarnia mnie pokój w sercu. Słyszałem w duszy, że nie mam się co martwić. Na egzaminie w laboratorium dostalem najtrudniejszy i najbardziej czasochłonny arkusz. Na szczęście Duch Święty tchnął nasze kochane laborantki które nam pomagały przejść przez egzamin bez nie milych niespodzianek. Wyniki z egzaminów miały przyjść 31 marca. 29 marca szkołę skończyłem o 13:00 ale musiałem zostać do 15:00 bo umówiłem się z moim spowiednikiem na spowiedź świętą. Gdzieś pół godziny przed 15:00 chodziłem po szkole z nudów i zaglądnąłem do jednej sali – do sali w której miałem egzamin. Lekcje prowadziła Pani zajmująca sie egzaminami kwalifikacyjnymi. Zobaczyła mnie uśmiechnęła się i powiedziała gratulacje. Oczy wszystkich zwrócone na mnie a ja stoje jakby mnie zamurowało. Wiedziałem, że żyje dzieki palpitacjom serca z radości i zaskoczenia. Ale wyniki i świadectwo miałem dostać na drugi dzień.
Wreszcie nadszedł ten dzień długo wyczekiwany. Dostaję świadectwo, czytam procenty i oczom nie wierzę: teoria 60% i praktyka 96%. Dodam, że teorie zdaję się od 50% a praktykę od 75%.
Cóż zostało mi dodać?
MATKO NAJŚWIĘTSZA – KOCHAM CIĘ!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?