Paulina: Prawo Jazdy

Witam mam na imię Paulina rok temu odmówiłlam kilka nowenn wszystkie się spełniły chociaż czasami na ,, odwal się '' były odmawiane wtedy byłam w ciężkiej sytuacji myślałam nawet o samobójstwie ale mając 17 lat zebrałam się w garść i dzień w dzień mówiłam różaniec oraz inne modlitwy.
Przeczytaj całość

Aneta: Bogu oddalam wszystko i nastąpił zwrot wydarzeń.

Kochani odmówiłam pewnie 9 NP w różnych intencjach, w tym dwie za siebie. To się wydarzyło w ostatnim okresie i nadal dzieje jest niesamowite. Bóg zaczął od mojej wewnętrznej zmiany i to chwilę trwało, zrozumiałam, że moja wiara była płytka. Moje życie jest zagmatwane, problemy finansowe, brak stałej pracy, stres itd.
Przeczytaj całość

Joanna: Praca mnie znalazła

Tak, praca mnie znalazła po tygodniu odmawiania Nowenny Pompejańskiej skontaktował się ze mną ktoś,kto chciał, żebym dla niego pracowała. Pracy szukałam ok.roku, nie pracowałam ponad 7 lat, opiekowałam się ciężko chorymi rodzicami. Wcześniej miałam moją ukochaną pracę, którą przerwałam ze względu na sytuację. Mam dość nietypowy zawód,wykształcenie i doświadczenie, co...
Przeczytaj całość

Barbara: Trudności w małżeństwie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Chciałam złożyć kolejne świadectwo.
Przeczytaj całość

M.M.: Łaski za wstawiennictwem Matki Bożej

Szczęść Boże.
Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tę stronę. Tak jak obiecuję Przenajświętszej Ukochanej Matce pragnę złożyć kolejne świadectwo o łaskach jakie otrzymuję za Jej wstawiennictwem. Od ponad roku odmawiam NP z niewielkimi tylko przerwami. Obecnie odmawiam ósma Nowennę i po raz kolejny zły bardzo próbuje mnie zniechęcić. Znowu pojawiła się depresja i przygnębienie. Obecnie modlę się w intencji łask dla mojego męża, a dokładniej proszę o pomoc w rzuceniu nałogu palenia. Wydaje mi się, że każda z odmawianych wcześniej Nowenn po części została wysłuchana, ale „nie to o co ja proszę, lecz to co Pan Bóg chce niech się stanie” Jeżeli nawet nie zostały dosłownie wysłuchane to łaski jakie spłynęły na moich bliskich i na mnie są przepiękne. Trudno mi w tej chwili przypomnieć sobie te wszystkie chwile, ale jest to np. bezproblemowe i bezstresowe zdanie matury ze świetnym wynikiem przez moją córkę, albo polepszenie relacji w moim małżeństwie czy też moje utrzymanie się póki co w pracy, chociaż od dłuższego czasu jest dość niepewnie i dużo się zmienia. Ufam i wierzę gorąco, że Matka Boska czuwa nad nami i jest zawsze blisko. Ta modlitwa uzależnia i przemienia nasze serca a dzięki temu również nasze zachowanie i postępowanie. Staram się rozpowszechniać tą piękną modlitwę wśród wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Dziękuję Ci Ukochana Matko Boża. że za wstawiennictwo Twego Umiłowanego Syna a Pana Naszego Jezusa Chrystusa wypraszasz dla nas potrzebne łaski u Boga Ojca Wszechmogącego.
Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "M.M.: Łaski za wstawiennictwem Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Dziękuję za piękne świadectwo. Jestem pełna uznania dla Pani dojrzałości i zaufania Matce Najświętszej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!