Justyna: Podziękowanie za wszystkie łaski

Chciałabym z Wami podzielić się moim świadectwem. 1,5 tygodnia temu skończyłam odmawiać pierwszą w życiu nowennę pompejańską. Przyznam szczerze, że już dużo wcześniej myślałam nad jej rozpoczęciem, ale za każdym razem jak pomyślałam o odmawianiu tej nowenny to odczuwałam pewne obawy. Po prostu bałam się zacząć nią modlić.
Przeczytaj całość

Marzena: Cały ból zniknął

W 2017 r. po tym jak u mojej mamy podejrzewano raka kości, rozpoczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Wszystko wskazywało że to właśnie ta choroba, prześwietlenia wykazywały ubytki kości, ból okropny. Wszystko zawierzyłam Matce Boskiej Pompejańskiej i do 2 miesięcy po zakończeniu nowenny cały ból zniknął, noga jest sprawna, a mama czuje się dobrze. Dziękuję Królowo Nieba i Ziemi. Teraz rozpoczęłam drugą nowennę w znanej mi intencji bo wierzę że tylko Ona Matka jest w stanie mi w tej sytuacji pomóc.
Przeczytaj całość

len: Zakochałam się w chłopaku, który był ateistą.

Odmówiłam ostatnią tajemnicę różańca i lęki odeszły! Dzisiejszy dzień sprawił, że znowu jestem szczęśliwa. Wróciły do mnie siły, ufam, że Maryja mi pomoże. Czuję, że ta modlitwa działa. Dopiero ją zaczęłam, a już czuję się lepiej! Poczułam, ze muszę napisać świadectwo i podzielić się moimi doświadczeniami.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Kocham Cię Mateczko Najświętsza

Szczęść Boże!Chciałabym się podzielic łaskami jakie otrzymałam od naszej Matuchny.Nowenne regularnie odmawiam od listopada 2013 roku chodz różaniec odmawiam codziennie od lat.Dzieki Mateczce po zakonczeniu Nowenny w intencji ktorej sie modlilam by dostac prace blizej domu bo pracowałam w firmie oddalonej od domu okolo 90 km i Matuchna mnie wysłuchala.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Anonim: Znalezienie dziewczyny

Odmówiłem 2 nowenny w tej samej intencji o dobrą mądrą dziewczynę, bardzo długo byłem sam, mocno zrażony poprzednimi znajomościami zrezygnowany tym co się dzieje na dyskotekach zażenowany postawą dziewczyn na uczelni postanowiłem poprosić Matkę Bożą o pomoc, w międzyczasie przez wiele lat codziennie odmawiałem krótka modlitwę do sw.Jozefa o dobrą żonę.
Przeczytaj całość

Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

W młodości dokonałam aborcji. Kilka lat pózniej wyszłam za mąż. Pojawiły sie dzieci, jedno potem drugie. W zeszłym roku w marcu 2017 wróciłam do Boga. Wcześniej byłam wierząca ale letnia a potem ostyglam.

W maju 2017 przypadkiem przeczytałam artykuł, ze Matka Boska gorąco wzywa kobiety, które dokonaly aborcji do modlitwy wynagradzającej za zabicie swojego dziecka. 11 czerwca 2017 rozpoczęłam nowennę pompejańską w tej intencji. Już po pierwszych 9 dniach otrzymałam łaskę żalu za grzech. Wprost zalewałam sie łzami. Przy tajemnicy bolesnej płakałam z bólu, żalu, serce wprost rozrywał mi żal za popełniony czyn. Było to bardzo intensywne doznanie i czułam ze to jest wielka łaska od Boga. Tym bardziej byłam wdzięczna i gotowa do zadośćuczynienia. Po skończonej nowennie otrzymałam łaskę dalszej modlitwy i gorliwosci. Nowennę pompejańską odmawiam cały czas. W sercu odczuwam spokój, miłość, opiekę Najświętszej Maryi Panny i ogromna wdzięczność. A przecież na codzień jest tak dużo przeciwności i zdarzeń którym trzeba sie przeciwstawiać. Nowennę pompejańską bede odmawiac do końca życia w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi bluźnierstwa i zniewagi, ponieważ taka właśnie intencja jest pragnieniem mojego serca. Od października 2017 odmawiam rownolegle druga nowennę w różnych intencjach, bo potrzeb w życiu rodzinnym jest dużo. A ja wiem ponad wszelka wątpliwość ze oprócz wysłuchania intencji otrzymujemy dary niemierzalne, takie jak pokój serca, radość, miłość i wdzięczność. Zachęcam wszystkich do tej pięknej modlitwy. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika Makowska
Gość

Piękne świadectwo Kasiu!!! Jesteś wspaniała, nie każda kobieta miałaby odwagę podjąć Nowennę w tak trudnej intencji… Gratuluję!!!

Maria
Gość

Kasiu, poproś Boga, aby duszę tego dzieciątka, któremu nie pozwoliłaś przyjść na świat, przysłał do rodziny mojej córki. Oni tak długo czekają.

Nila
Gość

Mario, przecież reinkarnacja nie istnieje. Jak może Pan Bóg przysłać duszę jakiejś osoby innym ludziom w postaci nowego dziecka?

Maria
Gość

Ja to tak w przenośni no i nie precyzyjnie. Chodzi mi o to, że skoro temu dziecku nie idało się przyjść na świat, aby Bóg dał w zamian inne na ziemię. Fakt, moja wypowiedź zabrzmiała jakbym wierzyła w reinkarnację. Chociaż- znam katolika, który w to wierzy.

Edyta
Gość

Ja tez popelnilam ten straszny grzech. Pokutuje od 4 lat, podejmuje kolejne duchowe adopcje. Teraz odmawiam nowene o zdjecie ze mnie i mojej rodziny skutkow grzechow aborcji. Od lat nie moge znalezc pracy w zawodzie. Odmawialam wczesniej nowenne o znalezienie pracy ale cisza… Ostatnio podczas odmawiania nowenny pojawila mi sie nagle w mysli matka Teresa z Kalkuty i powiedziala- Modl sie za nienarodzonych. 29 czerwca koncze obecna nowenne i kolejna bedzie w intencji nienarodzonych.

enia
Gość

Edyta moze się nie obwiniaj . Wyznałaś na spowiedzi .Pan Bóg Ci przebaczył .
Odsłuchałam jakiś czas temu kazania przez internet chyba to było ks.Piotra Pawlukiewicza dla kobiet , aby nigdy nie usuwały ciążę . Kapłan mówi ze chodzi spowiada po dops i kobiety już bardzo nie wiedzą jak sie nazywają , gdzie przebywają ,ale ciągle sie spowiadaja że usuneły ciąże.Ze z pewnością nie pierwszy raz ten grzech wyznają .
Tak bardzo Ksiądz przestrzegał przed aborcją

Renata
Gość
Renata

Polecam rekolekcje egzorcysty – ks. Piotr Glasa – na temat aborcji. Można je znaleźć na youtube.

Obrazki z nowenną pompejańską?