Ewelina: Świadectwo i dziękczynienie za otrzymane łaski

Matko ty nigdy nie zawodzisz jesteś wspaniała, kochająca i otaczasz opieką wszystkich, wstawiłaś się u swojego Syna w mojej intencji i nigdy nie zapomnę jak jesteś dobra, chwała niech będzie Jezusowi, który okazał swoje miłosierdzie i Tobie Chwała na wieki.
Read More

slowianna: 5 nowenn

Właśnie odmawiam 5. Nowenne. Moja pierwszą Nowenne Pompejanska rozpoczęłam w czerwcu 2014, dotyczyła syna a dokładnie przyjęcia go do dobrej szkoły. W trakcie odmawiania mojej Nowenny syn dostał nagle bardzo wysokiej temperatury, która po kilku dniach sama ustąpiła. Działy się też różne rzeczy. Zawsze gubilam karteczki z modlitwami błagalnymi i...
Read More

Elżbieta: Dziękuję za Twe dary

Szczęść Boże wszystkim. Wczoraj zakończyłam moją czwartą Nowennę Pompejańską. Chciałbym podziękować Mateńce Najświętszej za opiekę i za dary, które otrzymałam. Za to,.że mój tata zmarł pogodzony z Panem Bogiem, za zmianę zatwardziałego serca mojej.córki . Oczywiście Mateńka czyni wszystko wswoim.czasie.
Read More

Monika: Szczęśliwe rozwiązanie

Urodziłam zdrowego ślicznego synka! 😊 Maryjo dziękuję Ci z całego serca! 😍
Read More

Dorota: Dziękuję, dziękuję, dziękuję Maryjo!!!

Dziękuję Maryi-modliłam się nowenną pompejańską w intencji męża o pomyślny przebieg operacji (przepuklina) i aby wszystko bylo dobrze po operacji-dziękuję,wszystko poszło dobrze,chociaż mąż za wcześnie zaczął wykonywać różne prace i zaczęlo go trochę pobolewać-martwiłam się-ale po wizycie u lekarza okazalo się że nic się złego nie stało.Dziękuję ,dziękuję,dziękuję Maryjo!!!
Read More

Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

W młodości dokonałam aborcji. Kilka lat pózniej wyszłam za mąż. Pojawiły sie dzieci, jedno potem drugie. W zeszłym roku w marcu 2017 wróciłam do Boga. Wcześniej byłam wierząca ale letnia a potem ostyglam.

W maju 2017 przypadkiem przeczytałam artykuł, ze Matka Boska gorąco wzywa kobiety, które dokonaly aborcji do modlitwy wynagradzającej za zabicie swojego dziecka. 11 czerwca 2017 rozpoczęłam nowennę pompejańską w tej intencji. Już po pierwszych 9 dniach otrzymałam łaskę żalu za grzech. Wprost zalewałam sie łzami. Przy tajemnicy bolesnej płakałam z bólu, żalu, serce wprost rozrywał mi żal za popełniony czyn. Było to bardzo intensywne doznanie i czułam ze to jest wielka łaska od Boga. Tym bardziej byłam wdzięczna i gotowa do zadośćuczynienia. Po skończonej nowennie otrzymałam łaskę dalszej modlitwy i gorliwosci. Nowennę pompejańską odmawiam cały czas. W sercu odczuwam spokój, miłość, opiekę Najświętszej Maryi Panny i ogromna wdzięczność. A przecież na codzień jest tak dużo przeciwności i zdarzeń którym trzeba sie przeciwstawiać. Nowennę pompejańską bede odmawiac do końca życia w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi bluźnierstwa i zniewagi, ponieważ taka właśnie intencja jest pragnieniem mojego serca. Od października 2017 odmawiam rownolegle druga nowennę w różnych intencjach, bo potrzeb w życiu rodzinnym jest dużo. A ja wiem ponad wszelka wątpliwość ze oprócz wysłuchania intencji otrzymujemy dary niemierzalne, takie jak pokój serca, radość, miłość i wdzięczność. Zachęcam wszystkich do tej pięknej modlitwy. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika Makowska
Gość

Piękne świadectwo Kasiu!!! Jesteś wspaniała, nie każda kobieta miałaby odwagę podjąć Nowennę w tak trudnej intencji… Gratuluję!!!

Maria
Gość

Kasiu, poproś Boga, aby duszę tego dzieciątka, któremu nie pozwoliłaś przyjść na świat, przysłał do rodziny mojej córki. Oni tak długo czekają.

Nila
Gość

Mario, przecież reinkarnacja nie istnieje. Jak może Pan Bóg przysłać duszę jakiejś osoby innym ludziom w postaci nowego dziecka?

Maria
Gość

Ja to tak w przenośni no i nie precyzyjnie. Chodzi mi o to, że skoro temu dziecku nie idało się przyjść na świat, aby Bóg dał w zamian inne na ziemię. Fakt, moja wypowiedź zabrzmiała jakbym wierzyła w reinkarnację. Chociaż- znam katolika, który w to wierzy.

Edyta
Gość

Ja tez popelnilam ten straszny grzech. Pokutuje od 4 lat, podejmuje kolejne duchowe adopcje. Teraz odmawiam nowene o zdjecie ze mnie i mojej rodziny skutkow grzechow aborcji. Od lat nie moge znalezc pracy w zawodzie. Odmawialam wczesniej nowenne o znalezienie pracy ale cisza… Ostatnio podczas odmawiania nowenny pojawila mi sie nagle w mysli matka Teresa z Kalkuty i powiedziala- Modl sie za nienarodzonych. 29 czerwca koncze obecna nowenne i kolejna bedzie w intencji nienarodzonych.

enia
Gość

Edyta moze się nie obwiniaj . Wyznałaś na spowiedzi .Pan Bóg Ci przebaczył .
Odsłuchałam jakiś czas temu kazania przez internet chyba to było ks.Piotra Pawlukiewicza dla kobiet , aby nigdy nie usuwały ciążę . Kapłan mówi ze chodzi spowiada po dops i kobiety już bardzo nie wiedzą jak sie nazywają , gdzie przebywają ,ale ciągle sie spowiadaja że usuneły ciąże.Ze z pewnością nie pierwszy raz ten grzech wyznają .
Tak bardzo Ksiądz przestrzegał przed aborcją

Renata
Gość
Renata

Polecam rekolekcje egzorcysty – ks. Piotr Glasa – na temat aborcji. Można je znaleźć na youtube.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!