Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

W młodości dokonałam aborcji. Kilka lat pózniej wyszłam za mąż. Pojawiły sie dzieci, jedno potem drugie. W zeszłym roku w marcu 2017 wróciłam do Boga. Wcześniej byłam wierząca ale letnia a potem ostyglam.

W maju 2017 przypadkiem przeczytałam artykuł, ze Matka Boska gorąco wzywa kobiety, które dokonaly aborcji do modlitwy wynagradzającej za zabicie swojego dziecka. 11 czerwca 2017 rozpoczęłam nowennę pompejańską w tej intencji. Już po pierwszych 9 dniach otrzymałam łaskę żalu za grzech. Wprost zalewałam sie łzami. Przy tajemnicy bolesnej płakałam z bólu, żalu, serce wprost rozrywał mi żal za popełniony czyn. Było to bardzo intensywne doznanie i czułam ze to jest wielka łaska od Boga. Tym bardziej byłam wdzięczna i gotowa do zadośćuczynienia. Po skończonej nowennie otrzymałam łaskę dalszej modlitwy i gorliwosci. Nowennę pompejańską odmawiam cały czas. W sercu odczuwam spokój, miłość, opiekę Najświętszej Maryi Panny i ogromna wdzięczność. A przecież na codzień jest tak dużo przeciwności i zdarzeń którym trzeba sie przeciwstawiać. Nowennę pompejańską bede odmawiac do końca życia w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi bluźnierstwa i zniewagi, ponieważ taka właśnie intencja jest pragnieniem mojego serca. Od października 2017 odmawiam rownolegle druga nowennę w różnych intencjach, bo potrzeb w życiu rodzinnym jest dużo. A ja wiem ponad wszelka wątpliwość ze oprócz wysłuchania intencji otrzymujemy dary niemierzalne, takie jak pokój serca, radość, miłość i wdzięczność. Zachęcam wszystkich do tej pięknej modlitwy. Szczęść Boże.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

7 myśli na temat „Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

 1. Kasiu, poproś Boga, aby duszę tego dzieciątka, któremu nie pozwoliłaś przyjść na świat, przysłał do rodziny mojej córki. Oni tak długo czekają.

  • Mario, przecież reinkarnacja nie istnieje. Jak może Pan Bóg przysłać duszę jakiejś osoby innym ludziom w postaci nowego dziecka?

   • Ja to tak w przenośni no i nie precyzyjnie. Chodzi mi o to, że skoro temu dziecku nie idało się przyjść na świat, aby Bóg dał w zamian inne na ziemię. Fakt, moja wypowiedź zabrzmiała jakbym wierzyła w reinkarnację. Chociaż- znam katolika, który w to wierzy.

 2. Ja tez popelnilam ten straszny grzech. Pokutuje od 4 lat, podejmuje kolejne duchowe adopcje. Teraz odmawiam nowene o zdjecie ze mnie i mojej rodziny skutkow grzechow aborcji. Od lat nie moge znalezc pracy w zawodzie. Odmawialam wczesniej nowenne o znalezienie pracy ale cisza… Ostatnio podczas odmawiania nowenny pojawila mi sie nagle w mysli matka Teresa z Kalkuty i powiedziala- Modl sie za nienarodzonych. 29 czerwca koncze obecna nowenne i kolejna bedzie w intencji nienarodzonych.

 3. Edyta moze się nie obwiniaj . Wyznałaś na spowiedzi .Pan Bóg Ci przebaczył .
  Odsłuchałam jakiś czas temu kazania przez internet chyba to było ks.Piotra Pawlukiewicza dla kobiet , aby nigdy nie usuwały ciążę . Kapłan mówi ze chodzi spowiada po dops i kobiety już bardzo nie wiedzą jak sie nazywają , gdzie przebywają ,ale ciągle sie spowiadaja że usuneły ciąże.Ze z pewnością nie pierwszy raz ten grzech wyznają .
  Tak bardzo Ksiądz przestrzegał przed aborcją

A Ty co o tym myślisz? Napisz!