Renata: Dobre wyniki badań

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się parę miesięcy temu, ale wtedy nie zmobilizowałam się, żeby zacząć ją odmawiać. Przypomniałam sobie o tej Modlitwie, gdy kilka tygodni później okazało się, że w piersi mam dużą torbiel, która sama w sobie nie jest groźna, ale u mnie torbiel miała w środku cystę, co zaniepokoiło lekarza.
Przeczytaj całość

Jola: Moja wnuczka zaczęła się uśmiechać

Moja wnuczka jest spokojniejsza zaczęła się uśmiechać jest to trudne kiedy ból wykręca ci twarz.
Przeczytaj całość

Mariusz: świadectwo

Żona czuje się coraz lepiej, taka jest moc tej cudownej nowenny pompejańskiej. Ja odmawiam ją już rok bez przerwy, w różnych intencjach. Alleluja:)
Przeczytaj całość

Kasia: Wielbi Dusza moja Pana i Królową Niebios!

Witam, Pragnę wszystkim opowiedzieć jak Dobry jest dla mnie Pan i Maryja. Dnia 21 czerwca 2014 roku zakończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji MIŁOŚCI, Nowennę ukończyłam jednakże jeszcze nie nadszedł czas na spełnienie tej prośby :) chcę dodać, że to nic - poczekam, bo chcę wszystko robić zgodnie z...
Przeczytaj całość

Karolina: Maryja pomogla mi w najtrudniejszych chwilach

Chcialabym podzielic sie z Wami moim swiadectwem. Nowenne pompejanska odmowilam zaledwie jedna, ale widze, ze rozaniec ma ogromna moc. Maryja pomogla mi w najgorszych chwilach, obecnie odmawiam nowenne za inna osobe, ale czuje ,ze Maryja przemienie mnie tez.
Przeczytaj całość

Kasia: A jednak nowenna nie do odparcia!!!

O nowennie pompejańskiej słyszałam już dość dawno,ale zawsze coś mnie zatrzymywało przed jej odmawianiem…a to zmęczenie,a to lenistwo,czasem wydawało mi się,ze nie dam rady i jej nie skończę,były tysiące powodów dla których ją odkładałam.
Jestem wolną osobą ,po 35 roku życia i nie mogłam trafić na swoją połówkę jabłka…jedyne czego pragnęłam to miłości-tego,co w życiu najważniejsze i najpiękniejsze.
Zaczęłam odmawiać nowenne.Było ciężko.W części błagalnej pojwiła się nadzieja(dodam tylko,ze modliłam się o konkretna osobę-którą znałam),pojawił się kontakt…zapowiadało się ,ze jest nadzieja.
W części dziękczynnej nagle wszystko się urwało,modliłam się dalej,bardzo pragnęłam łaski w której to intencji prosiłam Królową Różańca Świętego.Ale nadal była cisza ja i ten mężczyzna nie mieliśmy kontaktu,pomyślałam sobie-nowenne napewno skończę i przyjmę wszystko co mi dobry Bóg ofiaruje i napewno się z tym pogodzę.Ostatniego dnia nowenny stał się cud….przyszedł do mnie ten męzczyzna,do pracy i umówił się ze mną!Obiecałam Matce Różańcowej,ze jeśli mnie wysłucha,to dam tu swoje świadectwo!i że co jakiś czas będę odmawiała nowennę w różnych intencjach,teraz zaczęłam drugą i proszę o dobrego męża dla znajomej.Kochani, módlcie się z ufnością,a na pewno zostaniecie wysłuchani!!!Dodam jeszcze,ze podczas tej nowenny otrzymałam wiele łask, nie tylko tę o którą prosiłam.
Podczas nowenny zrozumiałam, że tak naprawdę tu na tej ziemi najważniejsza jest miłość do bliźniego i dobre uczynki. Napewno nie ustanę w modlitwie.Czasem nie otrzymujemy tego o co prosimy i nie podoba nam się to,ale tylko dobry Bóg wie co dla nas najlepsze i czego potrzebujemy.
Królowo Różanca Świętego módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: A jednak nowenna nie do odparcia!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wojtek
Gość
Wojtek

Dziękuję za te świadectwo, pełne nadziei

Ola
Gość

Dziekuje za to wlasnie świadectwo

helka
Gość

a mnie nie pomogła nic a nic!!!!!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?