Szczęśliwa: Ku pokrzepieniu serc…

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym wam opowiedzieć pokrótce moją historię z nowenną pompejańską i choć nie jest to moje pierwsze świadectwo to zacznę od początku. Jak to każdy na tej stronie w pewnym momencie swojego życia przygnieciony problemami szuka pomocy w niebie. Tak też i było ze mną mając 29...
Read More

maciej: świadectwo Trzeciej Nowenny

Chciałem się podzielić swoim kolejnym świadectwem odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Obecnie odmawiam trzecią. 1 była w intecji ustania lęków i nerwicy zwłaszcza w nocy, drugą odmawiałem w intecji lepszych relacji z moja narzeczoną oraz głownie za nią, żeby lepiej radziła sobie z problemami z trudnościami życiowymi.Przeczytaj maciej: świadectwo Trzeciej Nowenny
Read More

Ewa: dziękuję Ci Mateńko, dziękuję moi Aniołowie

Witam, pozwólcie, że i ja podzielę się swoim świadectwem. Na początku tego roku dowiedziałam się, że noszę dzieciątko w swoim łonie a na wiosnę na USG połówkowym lekarz nam oznajmił, że jest wysokie ryzyko zespołu Downa. Nagle moje serce ogarnął wielki niepokój i strach. Proponowano mi zrobić amniopunkcję, która należy...
Read More

Maria: Wymażone studia

Jestem tegoroczną maturzystkom. Pilnie się uczyłam przez całą klasę maturalną, ale jednak matura nie poszła mi tak jak bym chciała. Zaczełam mówić nowenne pompejańską. Potem przyszły wyniki matur i wskrócie brakowało mi 1 punkta do progu z poprzedniego roku na wymażone studia.
Read More

Beata: Nigdy nie wolno się poddawać.

W niedzielę skończyłam Nowennę ...i wierzę ze mnie wysłuchała Matka Boża i Dziękuję jej za te łaski jakimi mnie obdarzyła .Dziś zaczęłam następną i wierze że też mnie wysłucha BO NIGDY NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ :)
Read More

Kasia: A jednak nowenna nie do odparcia!!!

O nowennie pompejańskiej słyszałam już dość dawno,ale zawsze coś mnie zatrzymywało przed jej odmawianiem…a to zmęczenie,a to lenistwo,czasem wydawało mi się,ze nie dam rady i jej nie skończę,były tysiące powodów dla których ją odkładałam.
Jestem wolną osobą ,po 35 roku życia i nie mogłam trafić na swoją połówkę jabłka…jedyne czego pragnęłam to miłości-tego,co w życiu najważniejsze i najpiękniejsze.
Zaczęłam odmawiać nowenne.Było ciężko.W części błagalnej pojwiła się nadzieja(dodam tylko,ze modliłam się o konkretna osobę-którą znałam),pojawił się kontakt…zapowiadało się ,ze jest nadzieja.
W części dziękczynnej nagle wszystko się urwało,modliłam się dalej,bardzo pragnęłam łaski w której to intencji prosiłam Królową Różańca Świętego.Ale nadal była cisza ja i ten mężczyzna nie mieliśmy kontaktu,pomyślałam sobie-nowenne napewno skończę i przyjmę wszystko co mi dobry Bóg ofiaruje i napewno się z tym pogodzę.Ostatniego dnia nowenny stał się cud….przyszedł do mnie ten męzczyzna,do pracy i umówił się ze mną!Obiecałam Matce Różańcowej,ze jeśli mnie wysłucha,to dam tu swoje świadectwo!i że co jakiś czas będę odmawiała nowennę w różnych intencjach,teraz zaczęłam drugą i proszę o dobrego męża dla znajomej.Kochani, módlcie się z ufnością,a na pewno zostaniecie wysłuchani!!!Dodam jeszcze,ze podczas tej nowenny otrzymałam wiele łask, nie tylko tę o którą prosiłam.
Podczas nowenny zrozumiałam, że tak naprawdę tu na tej ziemi najważniejsza jest miłość do bliźniego i dobre uczynki. Napewno nie ustanę w modlitwie.Czasem nie otrzymujemy tego o co prosimy i nie podoba nam się to,ale tylko dobry Bóg wie co dla nas najlepsze i czego potrzebujemy.
Królowo Różanca Świętego módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: A jednak nowenna nie do odparcia!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wojtek
Gość
Wojtek

Dziękuję za te świadectwo, pełne nadziei

Ola
Gość

Dziekuje za to wlasnie świadectwo

helka
Gość

a mnie nie pomogła nic a nic!!!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!