Anna: świadectwo- zdany egzamin

W grudniu 2014 roku, po kilku latach przerwy, wróciłam do odmawiania nowenny pompejańskiej. W perspektywie kilku miesięcy czekał mnie ważny egzamin, stanowiący podsumowanie kolejnego etapu rozwoju zawodowego. Trudny sprawdzian wiedzy i umiejętności z bardzo rozległej dziedziny. Przez ręce Maryi prosiłam o jak najlepsze przygotowanie się do tego egzaminu i zdanie...
Przeczytaj całość

Janina: Łaski dzieki nowennie.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Witam wszystkich odmawiających nowennę. Chciałam podzielić sie z wami moimi doświadczeniami dotyczącymi nowenny .
Przeczytaj całość

Sylwia: Jest w nas więcej miłości

Modliłam się nowenna w intencji swojego małżeństwa. Jednocześnie to MAtce Boskiej zawierzyłam czując, że ONa lepiej bedzie wiedziala co z nami zrobić. Decyzja była w Jej łasce- czy mamy być razem nadal czy już nie warto. Było już bardzo źle z moim małżeństwem- nie potrafiliśmy rozmawiać ze sobą, byliśmy przepełnieni gniewem i żalem, brakiem zrozumienia. myślaĺam poważnie o rozwodzie.
Przeczytaj całość

Magda: NOWENNA POMPEJAŃSKA – WOREK Z PREZENTAMI JAKI MATKA DAŁA SWOIM DZIECIOM

Czy mieliście kiedykolwiek odczucie, że modlicie się i nie wiecie o co i po co? Czy mieliście kiedykolwiek odczucie, że wasza modlitwa nie przynosi żadnych korzyści ani wam, ani tym za których się modlicie? Żadnych… Ani radości, ani pokoju, ani tym bardziej nie przynosi tego o co prosicie?Przeczytaj Magda: NOWENNA...
Przeczytaj całość

Agnieszka: wierzę w sens tej modlitwy

Jestem mamą 10-letniej dziewczynki. Modliłam się w jej intencji nowenną z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała. Moje dziecko miało niekontrolowane wybuchy szału, agresji. Byliśmy z nią nawet na modlitwie egzorcystycznej, na którą skierował nas psycholog. Modlitwa ta pomogła i przez ok. dwa miesiące córka była spokojna. Potem wszystko wróciło. Byliśmy z nią jeszcze raz u egzorcysty, po...
Przeczytaj całość

Jolanta: Maryja dała mi pracę!

Kochana Królowo Różańca Świętego, pragnę podziękować Tobie z całego serca za ogromną łaskę, którą mi wyświadczyłaś! Od początku lata zeszłego roku ja i moja mama (każda osobno) modliłyśmy się Nowenną Pompejańską o łaskę pracy dla mnie od września w szkole, najlepiej podstawowej i na stałe. Wydawało się, że być może otrzymam pracę w miejscu, o którym myślałam – szkole podstawowej, w której przepracowałam ostatnie dziesięć miesięcy roku szkolnego będąc na zastępstwie za osobę na tzw. urlopie zdrowotnym. Począwszy już od wiosny co jakiś czas dawały się słyszeć plotki o tym, iż ta nauczycielka nie wróci do tej szkoły po urlopie, gdyż już w tej chwili ponoć wyprowadziła się z danego terenu i układa sobie życie daleko na wybrzeżu. To wszystko w dzień zakończenia roku szkolnego okazało się być prawdą. Nastąpiło oficjalne pożegnanie tej nauczycielki. W tym samym dniu z rana jeszcze przed uroczystością kończącą rok szkolny matki kilku moich uczniów same wstawiły się za mną u dyrektorki szkoły, aby ta wobec zaistniałych okoliczności przyjęła mnie do pracy na to samo stanowisko co do tej pory z początkiem nowego roku szkolnego. Tak się niestety nie stało. Bardzo się w tamtym czasie rozczarowałam, choć wierzyłam, że przez tę interwencję matek Maryja pokazuje mi, że jest zawsze przy mnie i troszczy się o mnie.
Już wiosną tamtego roku poskładałam do szkół ponad sto listów motywacyjnych. Jednakże tak bardzo chciałam (no właśnie ja chciałam) dostać tę pracę, którą kończyłam 30-stego czerwca. Nie pomogła tu również wizyta jednej z tych matek u wójta gminy, w której byłam zatrudniona. Wójt i dyrektorka bowiem mieli przyjąć do pracy młodą żonę pewnego radnego z tej gminy, której to żony miała to być dopiero pierwsza praca w szkole (a ja miałam już ponad 12-letni staż). Niestety takie były i nadal są układy w gminach na wsi.
Królowa Różańca Świętego jednak mnie nie pozostawiła bez pomocy – bez pracy. Otrzymałam ją tak na tydzień przed świętem Matki Bożej Częstochowskiej. Praca ta jest w większym wymiarze godzin niż ta, którą chciałam dostać. Szkoła, w której dostałam tę wymodloną pracę znajduje się również o piętnaście kilometrów bliżej w porównaniu z położeniem szkoły, o której cały czas myślałam. I co najważniejsze – ta praca nie jest na zastępstwo! Mam umowę do końca sierpnia tego roku. Dodam, że bardzo dobrze mi się tu pracuje. Królowa Różańca Świętego jest po prostu najwspanialszą Matką, która zawsze zatroszczy się o swoje dziecko. Ufam Tobie, Maryjo! Składam Ci wielkie podziękowanie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!