Jola: Podziękowanie Matce Bożej

Pragnę złożyć publiczne podziękowanie za otrzymaną łaskę zdrowia dla córki, u której w wieku 5 lat stwierdzono autyzm atypowy. To było bardzo traumatyczne przeżycie dla całej rodziny. Razem z mężem przeszliśmy książkowy wręcz proces zmagania się z taką diagnozą: od zdumienia, przez rozpacz, poczucia winy (dlaczego nie zauważyliśmy niczego wcześniej?)...
Przeczytaj całość

E: W trakcie odmawiania NP moje relacje z córką bardzo się poprawiły.

Słyszałam wcześniej o Nowennie Pompejańskiej, ale myślałam, że to dla mnie zbyt trudne. Teraz wiem, że odmawianie NP jest bardzo łatwe, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Pierwszą NP odmówiłam w intencji o dobrego chłopaka dla córki. Łaski, które otrzymałam zaraz po rozpoczęciu modlitwy to wyciszenie, poczucie bezpieczeństwa. Tak, że wiedziałam że wszystko jest w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze.
Przeczytaj całość

Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask.
Przeczytaj całość

Justyna: We mnie nastąpiły ogromne przemiany

Wiedząc jak było wcześniej, wiem, że jest to cud i nie zawdzięczam go nikomu innemu jak tylko Maryi!
Przeczytaj całość

Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej

Właśnie dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego chłopaka, która może wydawać się niemożliwa do spełniania, dla tych którzy nie ufają Matce Bożej. Nie wiem, jak wyrazić wdzięczność słowami za wszystkie dary, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny (to jest moja druga). Przeczytaj Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej
Przeczytaj całość

Ewa: pomoc w chorobie psychicznej

Od ponad 3 lat zmagałam się z zaburzeniami lękowymi i depresją, chodziłam na terapię, brałam leki- to wszystko pomagało mi połowicznie: raz czułam się lepiej, potem znów wszystko wracało. Nieraz chciałam się poddać, nie miałam siły na walkę z chorobą, ciągle czułam przerażenie, strach – te uczucia mnie nie opuszczały. Nie mówiłam nikomu o swojej chorobie, bo i tak mnie nikt nie rozumiał.

Gdy usłyszałam o nowennie zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego uzdrowienia, bo wiedziałam, że to jest ostatnia deska ratunku. W czasie modlitwy było różnie, był czas, gdy czułam się jeszcze gorzej. Miałam myśli, że nawet Maryja mi nie pomoże, że nigdy nie wyzdrowieję… Ale wyzdrowiałam! Czuję się jak dawniej, odzyskałam wewnętrzny spokój, radość i inne łaski, o które nie prosiłam. Już się nie boję, bo wiem, że nie jestem sama. Matka Boża wyciągnęła mnie ze studni lęku i strachu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ewa: pomoc w chorobie psychicznej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Leo
Gość

Dziękuję

Ewa
Gość

Jak dobrze ufać Bogu i Maryi!! Wszystkiego dobrego!

Marta
Gość

Cudowne świadectwo!Matka Boża jest niesamowita!!!

irena
Gość

Rozumiem i sie bardzo ciesze.Ja tez tak zostalam uzdrowiona.Pozdrawiam 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?