Monika: Świadectwo Wysłuchane? Niewysłuchane?

Szczęść Boże Wszystkim moje świadectwo nie bedzie jakims szczególnym świadectwem, odmawiam juz w tej chwili swoją V nowenne. Cztery pierwsze były o wypełnienie się woli Bożej w mojej i brata chorobie tj, nerwica lękowa i depresja czy Maryja mnie wysłuchała ? Przeczytaj Monika: Świadectwo Wysłuchane? Niewysłuchane?
Read More

T-N: Zdany egzamin magisterski

Szczęść Boże. Chciałam się podzielić swoim świadectwem dzięki modlitwie pompejanskiej. Matka Boża czuwała nade mną podczas egzaminu magisterskiego, który zdałam śpiewająco.Dzieki tej modlitwie otrzymałam także wiele łask o które nawet nie prosiłam.
Read More

Agnieszka: też chę podzielić się swoimi wrażeniami

Witam. Nie wiem, czy napiszę to tak ładnie jak inni, których świadectwa czytałam. Odmawiam teraz kolejną nowennę. Wszystko się jakoś tak dziwnie zaczęło. Kiedykolwiek włączałam internet, na jakiejkolwiek stronie, praktycznie zawsze pojawiała mi się informacja o nowennie pompejańskiej. (nawet na pudelku :) ). Po jakimś czasie weszłam w jedną z...
Read More

Agnieszka: Łaski i opieka Matki Najświętszej – dziękuję za te dary.

Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów. To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań.
Read More

Małgorzata: Łaska spowiedzi generalnej

Główna intencja nie została do końca wysłuchana ,ale dostąpiłam innych łask
Read More

Ewa: Modlitwa o uzdrowienie z choroby nowotworowej

W 2016 r zachorował Paweł, odczuwał silny ból nerek Okazało się, że ma raka nerek. Mimo tak bolesnej diagnozy, szeregu bolesnych chemii Paweł nie załamał się i poddał chorobie. W tak ciężkich dla Niego chwilach stał się dla naszej małej społeczności świadectwem silnej wiary i zawierzenia Panu Bogu i Maryi. W intencji Pawła ruszył istny szturm do Nieba. Wiele osób modliło się podczas mszy sprawowanych w jego intencji. On sam oraz kilka innych osób wraz ze mną odmówiły Nowennę pompejańską w intencji powrotu do zdrowia. Obecnie wszystko jest na dobrej drodze. Wiara czyni cuda, dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Bogu i Maryi niech będą dzięki. Ewa

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Modlitwa o uzdrowienie z choroby nowotworowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elzbieta
Gość

Poczytaj proszę o Colo Vada, Coral Club, Laminine, „Prawda o raku”, „Rak nie jest chorobą”, dieta sokowa  Ewy Dąbrowskiej.  Z Bogiem. 

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?