Dorota: Modlitwa za najbliższych

Moje świadectwo dotyczy odmówienia 4 Nowenn pompejańskich w intencji moich najbliższych: o zdrowie dla mojego wujka chorego na nowotwór, zdrowie i potrzebne łaski dla mojego taty oraz o zdrowie dla mojej mamy czekającej na operację a także w intencji pewnej osoby,oczerniającej niesłusznie bliźniego.

Odmawiając nowennę sama otrzymałam wiele łask, chociaż nie było łatwo, bo odmawiałam 2 nowenny równocześnie, gdy dowiedziałam się o chorobie wujka. Niestety wujek zmarł, ale wierzę, że Matka Boża obdarzyła go spokojem i uwolniła od cierpienia. Moja mama znalazła lekarza, który pomógł jej przyspieszyć termin operacji aż o 2 lata. Teraz własnie na nią oczekuje. Mój tato cieszy się dobrym zdrowiem, A osoba, która chciała zaszkodzić komuś swoim oszczerstwem zaprzestała pomówień. Chcę jeszcze opowiedzieć, że w trakcie odmawiania nowenny, pewnego letniego dnia nie mogłam się skupić.W domu było zbyt głośno, ciągle ktoś mi przeszkadzał, więc poszłam do ogrodu i zaszyłam się na hamaku. Pogoda była słoneczna ale w oddali pojawiły się chmury zwiastujące, że może padać. Odmawiała wówczas tajemnice chwalebne-Wniebowzięcie NMP. Patrząc w niebo zobaczyłam coś niesamowitego. Nagle pojawiła się tęcza, piękna tęcza jakiej jeszcze nigdy nie widziałam, w kształcie uśmiechu. Sprawdzałam później na internecie i okazało się, że taki rodzaj tęczy to tzw. efekt uśmiechniętego nieba. Tęcza zniknęła, gdy skończyłam odmawiać część-Ukoronowanie NMP na Królową Nieba i Ziemi.Moja modlitwa spodobała się Matce Bożej Pompejańskiej.Za wszystkie łaski gorąco dziękuję.

Ewa: Rzeczywistość jest teraz zupełnie inna!

Witam was wszystkich kochani. Bardzo długo zwlekałam z napisaniem świadectwa (pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam pół roku temu), ale tak naprawdę dopiero teraz dostrzegam wysłuchanie moich modlitw. Oczywiście w trakcie odmawiania były inne łaski, jak spokój wewnętrzny, że wszystko się ułoży (chociaż podczas modlitwy płakałam codziennie), częste przyjmowanie Komunii św., brak...
Przeczytaj

Kasia: Dar zdrowia

Jakie było szczęście, gdy dotarła do nas wiadomość, że po pierwszej serii chemioterapii nowotwór się "cofnął". Ja już od razu wiedziałam czyja to zasługa.
Przeczytaj

Małgorzata: Rozstanie i powrót

Kiedy zostawił mnie ukochany świat mi sie zawalił, czułam że nie mam po co żyć, postanowiłam zaufać Matce Bożej i zaczęłam odmawiać Nowenne z prośbą o jego powrót..w między czasie kierowałam prośbę o wstawiennictwo do sw Rity,sw Jana Pawła II oraz Matki Teresy z Kalkuty.
Przeczytaj

P: Jestem wdzięczna za łaski płynące z kolejnych Nowenn

Jak sie juz poczuje jak to jest byc przy naszej Niebieskiej Mateczce to chce sie przy Niej byc codziennie!:)
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o