Czcicielka: Dobre wyniki biopsji

Z nowenna pompejańska zetknęłam się jakiś czas temu w internecie, gdy byłam załamana diagnoza. Epilepsja u mojej córki i co teraz?Nie mogłam się z tym długo pogodzić. Szybko zaczęłam ją odmawiać i tak trwalam nieprzerwanie od kilku miesięcy prosząc o łaskę całkowitego uzdrowienia. Nie złożyłam jeszcze świadectwa dotyczącego tej intencji.
Read More

Mirannoo: moja nowenna

Ukończyłem swoją pierwszą nowennę. Mimo , że jeszcze nie otrzymałem łaski , o którą sie modliłem pragnę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami związanymi  z odmawianiem  Nowenny Pompejańskiej. Już na samym początku odmawiania nowenny pojawiły się trudności zły zaczął swoje kuszenie , pojawiły się natrętne myśli , zmęczenie , niechęć...
Read More

Iza: Uzdrowienie mojej córki Joasi

Złożyłam wszystko w ręce Boga przez ręce Maryi modląc się Nowenną Pompejańską. Ufałam, że Ona pomoże, ja już nie byłam w stanie.
Read More

Dorota: Początek spokoju

Szczęść Boże ! O Nowennie Pompejańskiej słyszałam parę lat temu pierwszy raz zobaczyłam ją w czasopiśmie Różaniec lecz myśl, że trzeba odmówić trzy różanice jednego dnia odrazu mnie zniechęciła w tym czasie miałam problemy żeby odmówić cały częściej to był jeden dziesiątek. Przeczytaj Dorota: Początek spokoju
Read More

Barbara: Szatan często przeszkadza i rozprasza myśli

Czasami przychodzą chwile zwątpienia , upadam , brakuje siły , szatan często przeszkadza i rozprasza myśli .Ale też wiem na pewno że Matka Boża nikogo nie opuści , ale wysłucha dobrotliwie w odpowiednim czasie .
Read More

Dorota: Jestem uzależniona od tej modlitwy

Szczęść Boże! Zgodnie z obietnicą złożoną Matce Bożej, pragnę podzielić się świadectwem wysłuchanej modlitwy. Odmówiłam dwie nowenny w intencji mojego taty. Przez niemal dwa lata starał się o przyznanie mu wcześniejszej emerytury za szczególnie uciążliwe warunki pracy. Mimo że spełniał wszystkie warunki, ZUS owej emerytury przyznać mu nie chciał. Odbyła się sprawa w sądzie, którą tata przegrał. Rodzice wystosowali apelację, po jakimś miesiącu otrzymali pismo, że została ona odrzucona.

Tata bardzo to wszystko przeżył, trochę się załamał, upadły jego nadzieje na poprawę trudnej sytuacji materialnej. Sprawa wydawała się beznadziejna. Nagle, po kilku miesiącach, w październiku, miesiącu modlitwy różańcowej, tata otrzymał kolejne pismo z sądu z informacją, że rozprawa apelacyjna jednak się odbędzie. Na rozprawie stwierdzono, że sąd pierwszej instancji wydał błędny wyrok i przyznano tacie upragnioną emeryturę. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Chwała Panu!
Obecnie odmawiam trzynastą nowennę, jestem uzależniona od tej modlitwy. Nie wszystkie intencje zostały wysłuchane, ale nie tracę nadziei. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny, daje ona ogromną siłę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o