Agnieszka: Wielki dar – praca blisko domu

Zachęcam wszystkich z całego serca do odmawiania tej cudownej modlitwy. Módlmy się za wszystko i za wszystkich. Jeśli będzie to z wolą Bożą modlitwa na pewno będzie wysłuchana. Módlmy się na różańcu i zachęcajmy innych do tej cudownej modlitwy!
Read More

Gosia: Mam wspaniałe wnuki

Kiedy córka była dwa lata po ślubie i nie byliśmy dziadkami, zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańska prosząc Matkę Bożą o zdrowego wnuka lub wnuczkę. Kilka miesięcy później nowennę zaczęła odmawiać moja córka prosząc o dziecko ( w tym czasie córka się leczyła).
Read More

Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować.
Read More

J: Pragnę podziękować Maryi

Pragnę podziękować Maryji za okazaną mi pomoc i poukładanie wszelkich spraw osobistych które do niej kierowałam.Nie było łatwo a nawet bardzo ciężko,.Czułam wielokrotne ataki szatana.Mialam momenty zawachania ale w tym momencie Maryja stawiała mi na drodze ludzi którzy motywowali mnie w modlitwie i utwierdzali w wierze
Read More

Kasia: Bylo ciężko ale przeszliśmy ten ciężki czas i dzięki pomocy Maryi

Modlimy się nadal żeby ta choroba ustapila calkowicie i okres remisji był jak najdłuższy.
Read More

Anna: Maryja naszą nadzieją

Maryja naszą nadzieją! Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej. Na tą wspaniałą Modlitwę trafiłam jak większość z Was przypadkiem” w internecie. Rok temu zaczęłam ją pierwszy raz odmawiać, jednak po paru dniach przerwałam, gdyż wystraszyłam się, że nie dam rady pośród wielu obowiązków, z trójką dzieci, po prostu spanikowałam.

Jednak na początku marca 2017r. pokrzepiona i zachęcona Waszymi świadectwami, których codzienne czytanie stało się moim „nałogiem” postanowiłam rozpocząć Nowenne. Pierwsza była w intencji uzdrowienia mojej Kochanej Teściowej-ta wspaniała kobieta jest bardzo dzielna, walczy z ciężką chorobą, od kilku lata przyjmuje co miesiąc chemię, która ją bardzo osłabia, ale się nie poddaje.
Ta Nowenna jest skończona i czekam na poprawę zdrowia teściowej -wiem, że Maryja nas zawsze wysłuchuje i pomoże w ten czy inny sposób zgodny z Wolą Bożą. Mam nadzieję, że pozwoli naszej rodzinie cieszyć się zdrową babcią jeszcze przez długi czas. Otrzymałam inne łaski – spokój wewnętrzny i większą cierpliwość do wielu spraw, chociaż moje odmawianie Różańca było często chaotyczne i bez należytego skupienia, to wiem, że Matka i tak je przyjmuje i cieszy Ją każda dziesiątka odmówiona na Jej cześć i chwałę. Teraz jestem w części Dziękczynnej mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego Taty – to trudna intencja, ale wierzę, że Maryja wysłucha prośby swego dziecka, które od dzieciństwa płacze z powodu alkoholizmu swego Ojca i cierpienia Mamy.
Matka Najświętsza zawsze pomaga, Ona najlepiej wie co nam dolega i czego najbardziej potrzebujemy, dlatego ufajmy i nie wahajmy się prosić Jej o pomoc i Kochajmy Ją całym sercem.
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!