Katarzyna: Uwolniona z grzechu

Witam serdecznie! Moja pierwsza nowennę odmówiłam po śmierci mamy .za jej duszę.Przezylam bardzo śmierć mamy.gdyz bardzo ja kochałam .umarła na raka trzustki i byłam z nią do końca.Juz zaraz minie rok od śmierci mamy.mialam żal do Boga czemu tak się męczyła umierała 28 godzin.W dniu pogrzebu poszłam do spowiedzi.potem zaczęłam nowennę za duszę mamy.
Przeczytaj całość

Ania: Maryja obficie obdziela łaskami

Nowennę Pompejańską usiłowałam odmawiać w życiu dwa razy, w latach 2011-2012. Powiedział mi o niej zaprzyjaźniony z rodziną kapłan. Nie udało mi się jej dokończyć, widocznie intencja nie była szczera. Samej mi było przykro, bo zawsze bardzo lubiłam odmawiać różaniec i lubię do tej pory. Czułam jednak w sercu, że...
Przeczytaj całość

Milena: Powrót na właściwą drogę

Szczęść Boże! Pragnę złożyć świadectwo dotyczące łask, jakie otrzymałam od Matki Najświętszej poprzez odmawianie nowenny pompejskiej. Prosiłam o prawdziwą, odwzajemnioną miłość. Chodziło mi głównie o odpowiedniego partnera, z którym mogłabym założyć rodzinę i mieć dzieci. Zawsze marzyłam o tym,żeby być bezinteresownie kochaną i tę miłość dać drugiej osobie. Przeczytaj Milena:...
Przeczytaj całość

Piotr: skończyły się związki córek z ich chłopakami z którymi mieszkały

Najświętsza Panienko dziękuję Ci za wszystkie dary. Obiecuję nigdy Cię nie zawieść.
Przeczytaj całość

Anna: Maryja naszą nadzieją

Maryja naszą nadzieją! Jestem w trakcie odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej. Na tą wspaniałą Modlitwę trafiłam jak większość z Was przypadkiem” w internecie. Rok temu zaczęłam ją pierwszy raz odmawiać, jednak po paru dniach przerwałam, gdyż wystraszyłam się, że nie dam rady pośród wielu obowiązków, z trójką dzieci, po prostu spanikowałam.

Jednak na początku marca 2017r. pokrzepiona i zachęcona Waszymi świadectwami, których codzienne czytanie stało się moim „nałogiem” postanowiłam rozpocząć Nowenne. Pierwsza była w intencji uzdrowienia mojej Kochanej Teściowej-ta wspaniała kobieta jest bardzo dzielna, walczy z ciężką chorobą, od kilku lata przyjmuje co miesiąc chemię, która ją bardzo osłabia, ale się nie poddaje.
Ta Nowenna jest skończona i czekam na poprawę zdrowia teściowej -wiem, że Maryja nas zawsze wysłuchuje i pomoże w ten czy inny sposób zgodny z Wolą Bożą. Mam nadzieję, że pozwoli naszej rodzinie cieszyć się zdrową babcią jeszcze przez długi czas. Otrzymałam inne łaski – spokój wewnętrzny i większą cierpliwość do wielu spraw, chociaż moje odmawianie Różańca było często chaotyczne i bez należytego skupienia, to wiem, że Matka i tak je przyjmuje i cieszy Ją każda dziesiątka odmówiona na Jej cześć i chwałę. Teraz jestem w części Dziękczynnej mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego Taty – to trudna intencja, ale wierzę, że Maryja wysłucha prośby swego dziecka, które od dzieciństwa płacze z powodu alkoholizmu swego Ojca i cierpienia Mamy.
Matka Najświętsza zawsze pomaga, Ona najlepiej wie co nam dolega i czego najbardziej potrzebujemy, dlatego ufajmy i nie wahajmy się prosić Jej o pomoc i Kochajmy Ją całym sercem.
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?