Marta: Nie jestem sama z moimi problemami

Na wstępie chciałabym przeprosić naszą kochaną Matkę Maryję, że tak długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. O nowennie dowiedziałam się jakieś 2 lata temu. Ale w tamtym okresie odmawianie 3 różańców dziennie wydawało mi zbyt trudne, czasochłonne. Ale kiedy dopadły mnie wielkie problemy życiowe, takie które bardzo trudno jest udźwignąć, postanowiłam zwrócić się o pomoc do Matki Bożej. Rok temu u mojego starszego dziecka zdiagnozowano autyzm dziecięcy, czyli całościowe zaburzenie rozwoju. Był to ogromny cios dla mnie i mojego męża.
Przeczytaj całość

Alicja: Maryja nas kocha

Przeglądając Rycerza Niepokalanej przeczytałam podziękowania osób ,którzy modlili się tą wspaniałą modlitwą
Przeczytaj całość

Kasia: Dar zdrowia

Jakie było szczęście, gdy dotarła do nas wiadomość, że po pierwszej serii chemioterapii nowotwór się "cofnął". Ja już od razu wiedziałam czyja to zasługa.
Przeczytaj całość

Piotr: Maryja wyrwała mnie z otchłani uzależnienia od alkoholu

Dzień dobry Wszystkim. Odmawiam drugą Nowennę Czy zostałem wysłuchany NA PEWNO TAK Jestem pewien że Matka Słowa Przedwiecznego słucha Nas i musimy Jej zaufać bardzo mocno.
Przeczytaj całość

Patrycja: Nowenna o dobrego męża i o pokój serca

Sama nie wiem od czego mam zacząć. Moja przygoda z nowenną pomejańską zaczęła się rok temu. Miałam wtedy zły czas, czas załamania, mozliwe że lekkiej depresji
Przeczytaj całość

Anna – LIST: Wiele łask

Szczęść Boże. mimo iż nadal jestem w trakcie nowenny czuje potrzebę już teraz napisać swoje świadectwo.
Bóg posyłał mi nowenna kilka razy, za jego sprawą przeczytałam biografię Św siostry Faustyny. Do tej pory byłam za słaba.
Pewnego dnia tak po prostu poczułam że teraz dam radę. Intencja była od początku jasna. By Bóg w swojej łaskawości pozwolił nam być razem _ mnie i  temu jedynemu.
już teraz wiem że Bóg za sprawą Świętej Panienki wysłucha mojej prośby. Szatan działa bardzo mocno , co mnie umacnia i pozwala jeszcze gorliwiej się modlić. Modlitwa pomogła mi się uspokoić i nabrać wewnętrznej pewności że będziemy razem i Bóg tego chce. Gdy ataki się nasilają odmawiam modlitwę obronną do Michała Archanioła i pomaga od razu. Będę propagować nowenna pompejanska bo zbliża do Boga pozwala na wszystko spojrzeć z dystansem i działa cuda.
Dziękuję Matko Boża za wszystko i dziękuję za dalszą opiekę mnie i T.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna – LIST: Wiele łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !

Obrazki z nowenną pompejańską?