W: Czułem wyraźnie, ze Ktoś nade mną czuwał.

Uczyłem sie niedawno do egzaminu specjalizacyjnego dla lekarzy. Jest on bardzo trudny i wymaga ogromu nauki, żeby go zdać.
Read More

Monika: Czuję nieustającą opiekę najukochańszej Matki.

Myślę, że każdy z nas zwracający się w modlitwie do Mateńki i proszący o łaskę otrzyma ją.
Read More

Anna: Dziś zasnę spokojnie

To już druga Nowenna w intencji bliskiej mi osoby. Podczas pierwszej, moja konkretna, choć nieśmiała prośba, została wysłuchana. Mówiłam wówczas: "Matko Boża, o to bardzo Cię proszę, ale jeśli wola Twojego Syna będzie inna, to pomóż mi ją przyjąć".
Read More

Eva: Modlitwa o nawrócenie mojego chłopaka

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się jakieś dwa lata temu, jednak gdy przyjaciele powiedzieli mi o codziennym zmawianiu 3 części.... zanosiłam się śmiechem, mówiąc, że to nie dla mnie. Jednak w maju 2015 minęły dokładnie 3 lata mojego związku z ukochanym. Pomyślałam, że najlepszym prezentem dla niego będzie modlitwa , prośba...
Read More

Barbara: Uzdrowienie fizyczne podczas odmawiania kolejnej nowenny

Piszę to świadectwo na chwalę Bożą bo jak w nowennie obiecuje,że : "będę głosić jak dobrotliwie się ze mną obeszłaś..." tak to czynię.
Read More

Anna – LIST: Wiele łask

Szczęść Boże. mimo iż nadal jestem w trakcie nowenny czuje potrzebę już teraz napisać swoje świadectwo.
Bóg posyłał mi nowenna kilka razy, za jego sprawą przeczytałam biografię Św siostry Faustyny. Do tej pory byłam za słaba.
Pewnego dnia tak po prostu poczułam że teraz dam radę. Intencja była od początku jasna. By Bóg w swojej łaskawości pozwolił nam być razem _ mnie i  temu jedynemu.
już teraz wiem że Bóg za sprawą Świętej Panienki wysłucha mojej prośby. Szatan działa bardzo mocno , co mnie umacnia i pozwala jeszcze gorliwiej się modlić. Modlitwa pomogła mi się uspokoić i nabrać wewnętrznej pewności że będziemy razem i Bóg tego chce. Gdy ataki się nasilają odmawiam modlitwę obronną do Michała Archanioła i pomaga od razu. Będę propagować nowenna pompejanska bo zbliża do Boga pozwala na wszystko spojrzeć z dystansem i działa cuda.
Dziękuję Matko Boża za wszystko i dziękuję za dalszą opiekę mnie i T.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna – LIST: Wiele łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!