Ala: świadectwo krótke, ale od serca

Od kilku lat różaniec istnieje w moim życiu ale nie sądziłam, że tak spokojnie bede mogła odmawiać go 3x dziennie, chociaż jestem osobą łatwo dekoncentrującą się i tylko to mi bardzo przeszkadza, Szatan wie co robic... mam skomplikowaną sytuację sercową modlę się o spotkanie z człowiekiem którego kocham,a mieszka daleko.
Read More

Michał: Sytuacja w pracy była bardzo niepewna

I tym razem rownież zostało błaganie wysłuchane! W ostatni dzień częsci błagalnej dostałem potwierdzenie ze wszystko jest dobrze i sukcesy sie pokazały. Nie wiem naprawde jak to jest możliwe ale Matka Boska kolejny raz pomogła, i jestem bardzo bardzo wdzięczny.
Read More

Natalia: Prośba z przed 3 lat

Witajcie! Swoją nowennę ukończyłam 3 lata temu. Zastanawia was pewnie dlaczego składam swoje świadectwo dopiero teraz, po tak długim czasie. Niestety, zboczyłam ze ścieżki wiary, co bardzo mnie i Boga rani. Nie potrafiłam zebrać się, przeprosić Go, ukorzyć się i przyznać do winy.
Read More

Justyna: Kryzys małżeński

Od jakiegoś czasu mój mąż dziwnie się zachowywał. Wszystko wskazywało na to, że chodzi o inną kobietę. Domyślałam się tego, ale czekałam aż sam się przyzna. Od początku miesiąca zaczęło być między nami coraz gorzej. Wina za wszystkie kłótnie i nieporozumienia została zrzucona na mnie. Padło wiele przykrych słów, w tym to najgorsze - rozwód i mój świat się zawalił.
Read More

Bożena: Odmawiajac pierwsza nowenne czulam blogi spokoj

Dzisiaj w swieto Matki Bozej Rozancowej zakonczylam swoja 3 NP. Prosilam Matke Boza o zdrowie dla siebie i moich dzieci.
Read More

Anna: Koniec kłótni

Mój mąż i jego brat pokłócili się i od dwóch lat ze sobą nie rozmawiali. Choć rodzina próbowała ich pogodzić, było coraz gorzej. Doszło do tego, że brat zabronił mężowi i naszym dzieciom przyjeżdżać do siebie do domu. Sęk w tym, że mieszkał tam razem z mamą mojego męża. Bałam się, co z tego wyniknie. Brat nawet straszył męża policją.

W końcu mąż chciał się pogodzić, gdy widział jak to niszczy całą rodzinę. Maryja sama pokazała mi nowennę pompejańską, podsunęła mi ją jak koło ratunkowe. Zaczęłam się modlić.
Pod koniec części błagalnej było coraz gorzej, już myślałam, że się nie uda. Teraz jestem zła na siebie, że nie ufałam Matce Bożej… Gdy zaczęłam część dziękczynną, zadzwonił telefon. Mama męża powiedziała, że zdarzył się cud. Brat wszystkich przeprosił i powiedział, że możemy ich odwiedzać! Byliśmy bardzo szczęśliwi. Powiedziałam mężowi o nowennie, a on przyznał się, że dzień wcześniej modlił się do Matki Bożej w tej intencji.
Zaczęłam drugą nowennę, bo intencji jest tak wiele… Dziękuję Ci Maryjo, że jesteś przy mnie i prowadzisz mnie do Jezusa. Zmieniasz mnie i moją rodzinę na lepsze. Kocham Cię!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Koniec kłótni"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
beata
Gość

piękne świadectwo, pozdrawiam, życzę rodzinnej miłości i dalszej opieki Matki Najukochańszej Maryi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!