Anna: Koniec kłótni

Mój mąż i jego brat pokłócili się i od dwóch lat ze sobą nie rozmawiali. Choć rodzina próbowała ich pogodzić, było coraz gorzej. Doszło do tego, że brat zabronił mężowi i naszym dzieciom przyjeżdżać do siebie do domu. Sęk w tym, że mieszkał tam razem z mamą mojego męża. Bałam się, co z tego wyniknie. Brat nawet straszył męża policją.

W końcu mąż chciał się pogodzić, gdy widział jak to niszczy całą rodzinę. Maryja sama pokazała mi nowennę pompejańską, podsunęła mi ją jak koło ratunkowe. Zaczęłam się modlić.
Pod koniec części błagalnej było coraz gorzej, już myślałam, że się nie uda. Teraz jestem zła na siebie, że nie ufałam Matce Bożej… Gdy zaczęłam część dziękczynną, zadzwonił telefon. Mama męża powiedziała, że zdarzył się cud. Brat wszystkich przeprosił i powiedział, że możemy ich odwiedzać! Byliśmy bardzo szczęśliwi. Powiedziałam mężowi o nowennie, a on przyznał się, że dzień wcześniej modlił się do Matki Bożej w tej intencji.
Zaczęłam drugą nowennę, bo intencji jest tak wiele… Dziękuję Ci Maryjo, że jesteś przy mnie i prowadzisz mnie do Jezusa. Zmieniasz mnie i moją rodzinę na lepsze. Kocham Cię!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

1 myśl na temat “Anna: Koniec kłótni

A Ty co o tym myślisz? Napisz!