Kazimierz: Nowenna nie do odparcia

Tak wielu ludzi pisze o Nowennie Pompejańskiej ,to i ja parę słów od siebie dodam.Aktualnie odmawiam druga Nowennę i jestem tydzień przed skończeniem części błagalnej.To prawda że jest to Nowenna nie do odparcia ,bo już po skończeniu pierwszej na następny dzień zacząłem kolejną.Po prostu nie mogłem się oprzeć.Łaski o którą się modliłem w pierwszej Nowennie nie otrzymałem jeszcze ,ale otrzymałem spokój i pokój w sprawie beznadziejnej po ludzku.Matka Boża wie sama kiedy ma to nastąpić.Według woli Boga Ojca.Ja w przeciwieństwie do wielu nie miałem żadnych oporów w odmawianiu różańca.U mnie to się nawet dobrze złożyło,bo ja bardzo wcześnie wstaję o 3 rano ,a do pracy mam na 6. to akurat się wyrabiam.
Read More

Weronika: Chwała Panu i Maryi!

I druga nowenna za mojego męża. Wahałam się czy dobrze wybrałam, (bo intencji jest wiele) i oto znak: modlitwę miałam zakończyć w Dzień Św. Hieronima.
Read More

Krzysztof: Rozeznanie przez Różaniec

Mam 34 lata. W połowie listopada zakończyłem odmawianie pierwszej w swym życiu Nowenny Pompejańskiej. Moją intencja to prośba o rozeznanie powołania życiowego. Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i coraz częściej myślałem o tym czy to ma być droga wiodąca przez życie zakonne, czy życie w małżeństwie. Będąc młodszym nie zważałem...
Read More

Ela: Czekam z nadzieją.

Napewno Nowenna Pompejańska przyniosła mi dużą ulgę, sprawiła, że jestem spokojniejsza. Nadal modlę się w tej swojej intencji oraz w intencji o zdrowie i pomyślność dla mojego wybranka. Cześć i chwała Panu Bogu i Matce Bożej!
Read More

Ania: Królowo Różańca świetego dziękuje Ci z pomoc

Ta cudowna nowenne pompejańska odmawiałam 2 razy i obie moje pośby zostały wysłuchane. To dzieki Mastce Bożej zdałam maturę i to z bardzo dobrymi wynikami oraz zdałam prawo jazdy chociaż podchodziłam do tego egzaminu`ok sześc razy. Przed szóstym egzaminem zaczełam odmawiac ta nowenne, zaufałam Maryji i tylko dzięki niej trafiłam...
Read More

Aneta: Kolejna wysłuchana modlitwa o zdrowie

Chciałam się podzielić kolejnym świadectwem uzdrowienia. Od 4 lat walcze z rakiem jajnika badania co 6msc zawsze nerwy i stres.W kwietniu badanie Tk wykazalo zmianę na jelicie opisana jako progresja choroby bez wachania sięgnęłam po różaniec w polowie modlity badanie dokladniejsze Pet ani jednej komorki nowotwororowej. Nowenne dokonczylam juz spokojna że jestem zdrowa. Matko Boza dziękuję Ci.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Aneta: Kolejna wysłuchana modlitwa o zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ASAx
Gość

Czy ktos zmawial NP o wyleczenie ze zwyrodnienia stawow? I czy pomogla ?

Marek (adm.)
Admin
ASAx
Gość

Dziekuje !

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu!

G
Gość

przepiękne! zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny. sama odmawiam w intencji własnego zdrowia. ufam…….

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?