M: list – Nawracajcie się bo bliskie jest królestwo niebieskie!!!

Moje życie zmienia się z dnia na dzień dzięki Maryji. Dziękuję Ci Matko Boża i wieżę w to że(On) się nawróci do Boga.Chwała Panu za wszelkie dobro które mnie spotyka.
Przeczytaj całość

Monika: odczuwane łaski

Ufam, iż Matka Boża czuwa nade mną i otacza swą opieką.
Przeczytaj całość

Ewelina: wiedziałam, że zły duch mnie atakuje

Szęść Boże.Niedawno ukończyłam trzecią Nowennę Pompejańską.Pierwsza była w mojej intencji, a druga za moje dzieci, aby wzrastały w dobroci serca.
Przeczytaj całość

Angelika: Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł

Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł, wiedzcie, że on się tylko boi, boi się, że zwrócicie się do Boga, że pójdziecie drogą Jezusa i Maryi, że weźmiecie na siebie swój krzyż.
Przeczytaj całość

Marcin: Skrzywdziła mnie dziewczyna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Matka zawsze Dziewica. Pragnę z całego serca podzielić się z Wami łaskami jakimi zostałem obdarowany przez Matkę Boską.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Spokój i uzdrowienie

Witam wszystkich, mam na imię Agnieszka mam 22 lata, nie wiem od czego zacząć. Nękał mnie kiedys zły duch byłam bardzo zrozpaczona nie wiedzialam jak wytłumaczyć sobie te wszystkie dziwne niestworzone zjawiska aż w końcu zagoniłam sie w depresje na przemian z nerwicą lękową. Raz było dobrze raz było źle, i tak sobie żyłam w tej swojej ciemności. Myślałam że zaczęłam z tego wszystkiego wychodzic było juz na prawde dobrze, aż tu nagle będąc w Anglii straciłam prace, tęskniłam bardzo za domem w pewnej chwili wszystko wróciło z większą mocą, natrętne myśli strach przed opętaniem ciągły płacz i rozpacz, strach przed samą sobą kim ja w ogóle jestem i co ja robie na tym świecie. Nie wiem jak to się stało, ale trafiłam w internecie na WSPANIAŁĄ Nowennę Pompejańską, stwierdziłam że spróbuje a może się uda, może chociaż Matka Boża choć trochę ulituje sie nade mna. Zaczęłam, bałam sie na początku ze znowu bedzie mnie cos straszyc, ale z dnia na dzien czułam coraz większą radość i satysfakcje że na prawde Bóg istnieje kocha każdego z Nas bez względu na wszystko. Dokładnie przed chwilą odmówiłam 54 dzień i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Kiedy to piszę jest Boże Ciało tak więc módlmy sie do Boga i do Matki Bożej i uwierzmy że z Nimi można zdziałać cuda. Powodzenia 😊 dziękuje Ci Matko Przenajświętsza 😘

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Spokój i uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Agnieszko, dziękuję za wiarę i optymizm, którymi promieniejesz! Tak, NP bardzo Cię odmienila, Zaufaj Bogu i Maryi, a nigdy nie zaznasz lęku. Wszystkiego najlepszego!!!

Mania
Gość

Ja też wczoraj zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji syna chorego na depresję. Mój syn czuje się dużo lepiej, chwała Matce Najświętszej.

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !!!

Obrazki z nowenną pompejańską?