Bożena: Uwolnienie ze skutków okultyzmu

Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską, gdyż prawie od dwóch lat zmagałam się ze skutkami po okultyzmie. Byłam atakowana przez szatana, męczył mnie szczególnie psychicznie, bluźnił mi nieustannie na Matkę Bożą i Pana Jezusa, próbował ciągle nawiązywać rozmowę ze mną. Po odmówieniu nowenny pompejańskiej nie zbliża się do mnie i przestał się...
Read More

Beata: Maryja ochronila nas od pożaru w domu

Maryja ochronila nas tez od pozaru w domu w czasie adwentu, od wypadku samochodowego, kiedy wracalismy z niedzielnej Mszy Sw. Dostrzegam przemiane u mojego meza, ktory jest niewiezacy I walczy z roznymi slabosciami.
Read More

Dawid: To już rok jak odmawiam Nowennę Pompejańską

To już rok jak odmawiam Nowennę Pompejańską. I stwierdziłem że to był najlepszy rok w moi życiu. Wszystko się zaczęło mniej więcej w listopadzie 2015 roku kiedy byłem na dnie problemy z każdej strony myśli samobójcze… bezsens życia itp. I tak gdzieś trafiłem na filmy z Ks Piotrem Glasem i dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej i zacząłem odmawiać 1 grudnia 2015 roku. Modliłem się w wielu intencjach czasami nawet 2 Nowenny odmawiałem na raz.
Read More

Elżbieta: praca dla syna

Dziekuję CI Matko Przenajświętsza za pomoc, bo gdy tylko zaczęłam odmawiać różaniec wszystko zaczęło się dobrze układać.
Read More

Maria: wielkie problemy wychowawcze

Nigdy nie zwątpię w MIŁOSIERDZIE BOŻE
Read More

Agnieszka: Spokój i uzdrowienie

Witam wszystkich, mam na imię Agnieszka mam 22 lata, nie wiem od czego zacząć. Nękał mnie kiedys zły duch byłam bardzo zrozpaczona nie wiedzialam jak wytłumaczyć sobie te wszystkie dziwne niestworzone zjawiska aż w końcu zagoniłam sie w depresje na przemian z nerwicą lękową. Raz było dobrze raz było źle, i tak sobie żyłam w tej swojej ciemności. Myślałam że zaczęłam z tego wszystkiego wychodzic było juz na prawde dobrze, aż tu nagle będąc w Anglii straciłam prace, tęskniłam bardzo za domem w pewnej chwili wszystko wróciło z większą mocą, natrętne myśli strach przed opętaniem ciągły płacz i rozpacz, strach przed samą sobą kim ja w ogóle jestem i co ja robie na tym świecie. Nie wiem jak to się stało, ale trafiłam w internecie na WSPANIAŁĄ Nowennę Pompejańską, stwierdziłam że spróbuje a może się uda, może chociaż Matka Boża choć trochę ulituje sie nade mna. Zaczęłam, bałam sie na początku ze znowu bedzie mnie cos straszyc, ale z dnia na dzien czułam coraz większą radość i satysfakcje że na prawde Bóg istnieje kocha każdego z Nas bez względu na wszystko. Dokładnie przed chwilą odmówiłam 54 dzień i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Kiedy to piszę jest Boże Ciało tak więc módlmy sie do Boga i do Matki Bożej i uwierzmy że z Nimi można zdziałać cuda. Powodzenia 😊 dziękuje Ci Matko Przenajświętsza 😘

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Spokój i uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Agnieszko, dziękuję za wiarę i optymizm, którymi promieniejesz! Tak, NP bardzo Cię odmienila, Zaufaj Bogu i Maryi, a nigdy nie zaznasz lęku. Wszystkiego najlepszego!!!

Mania
Gość

Ja też wczoraj zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji syna chorego na depresję. Mój syn czuje się dużo lepiej, chwała Matce Najświętszej.

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!