Iza: Pozytywne zmiany w życiu!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam złożyć swoje świadectwo odmawiam trzecią nowennę i otrzymałam wiele łask od Maryi i Boga. Modliłam się w różnych intencjach i może dosłownie nie zostały wysłuchane ale otrzymałam łaski o jakie nawet nie prosiłam.
Read More

Marian: Łaska uzdrowienia

Szczęść Boże, rozpoczęliśmy z żoną Nowenne Pompejańską w intencji o trzeźwość syna już na drugi dzień otrzymałem łaskę od  Pana a mianowicie od 10 lat brałem leki na  nadkwasote. Od dnia Nowenna nie biorę leków. Dziękuję Panu i Pani Różańcowej z Pompejów za łaskę z synem  też jest lepiej Wdzięczny...
Read More

Monika: Zawrócenie ze złej drogi

Nowenne zaczełam odmawiać z końcem roku 2017 i w zasadzie jestem w jej trakcie. Sumiennie modlę sie codziennie i z ufnoscią. A uwierzcie mi, mam o co wypraszać łaski. Chce powiedzieć o tym jak zaczęłam i co było tego powodem. Jestem mężatką z 13-letnim stażem. Dużo wcześniej uważalam swoje małżeństwo za bardzo udane. Wspanialy mąż, cudowne dziecko, spokój, stabilizacja. Niestety to wszystko nie podobało się chyba szatanowi bo zaczął we mnie uderzać swoimi pokusami, ja uleglam i dałam sie zniewolic. Nastąpił w moim malzenstwie tzw. kryzys a jak teraz do tego doszłam byl on tylko w moim mniemaniu.
Read More

Bety: Zaufanie i wiara

Mąż od świąt nie pije alkoholu, wierzę, że jest to stała zmiana, piętnaście lat życia z alkoholikiem nadwyrężyło moje zaufanie do ludzi, ale wiem że Maryja moze wszystko.
Read More

Helena: dużo też zależy od człowieka za którego się modlę

Nowenna modlę się po raz drugi. Pierwszy raz modliłam się w innej intencji niż czynię to teraz. Dziękowałam i dziękuję Bogu prze Maryję za wysłuchaną prośbę. Modliłam się w intencji uwolnienia od złego dla dziewczynki poznanej na rekolekcjach. Bóg ją wyzwolił. Byłam po 27 dniach nowenny kiedy dowiedziałam sie że...
Read More

Agata: końcu zaczęłam się modlić bo wszystko zaczęło się walić

Nowenna pompejską zaczęłam odmawiać w intencji zdrowia mojego syna Karolka. Myślałam żeby się do Niej zabrać przeszło rok… w końcu zaczęłam bo wszystko zaczęło się walić. Miałam tyle problemów które mnie otaczały że stwierdziłam że zacznę od priorytetu czyli zdrowia a potem będę odmawiać kolejne.

Jak zaczęłam odmawiać nowennę było jeszcze gorzej ale nie podałam się choć przyznam że mam problemy z koncentracją przy modlitwie. Pomyślałam że Maryja jeśli będzie chciala mi pomoc to mi te uchybienia wybaczy. Mniej więcej w połowie nowenny zaczęłam zauważać że moja trudna kierownicza po mnie nie wrzeszczy i juz nie wyzywa, marzyłam o innej pracy bo wciąż bałam się jej napadów złości i stał się cud bo dzięki pomocy koleżanek otrzymałam propozycje przejścia do innej jednostki. Skorzystałam z tej propozycji i teraz jestem spokojniejsza -stres jest bo nowe miejsce ale ludzie mnie otaczający są przyjaźni wiec wierzę że już będzie dobrze taka zamiana pracowników się praktycznie w firmie nie zdarza wiec wiem że to cud. Jest jeszcze jeden cud który się wydarzył za wstawiennictwem Maryji mój syn Karol ma przewlekłe zapalenie ucha i praktycznie cały czas powiększony migdał -od kilku dni zaczął spać z zamkniętą buzią a w kale zauważyłam pełno martwych glizd. Myślę że to one były przyczyną powiększone migdała i ciągłych infekcji. Jestem pewna że po wypiciu wody swieconej z Lourdes i modlitwie różańcowej robaki które nie wiadomo kiedy i jak zainfekowały jego organizm zostały zabite. Wiem ze jeszcze nie jest Karol całkowicie uzdrowiony ale wierzę że będzie bo juz widzę ze powoli z każdym dniem jest lepiej. Odmawiać ie różaniec.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agata: końcu zaczęłam się modlić bo wszystko zaczęło się walić"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
H.
Gość

Moja Babcia mówiła: gdy trwoga to do Boga. Zachowalam się podobnie. Moje małżeństwo rozpada się przez pijaństwo męża. Próbowałam namówić to na odwyk. Byliśmy nawet dziś na izbie przyjęć. Miał się stawiać na detoks i później dalsze leczenie odwykowe. Niestety….. wczoraj tak zapił ze do rana nie wytrzeźwiał. Jest tyle jedno rozwiązanie na, które brak mi odwagi. Rozstanie. Gdy twoga…..

Obrazki z nowenną pompejańską?