Agnieszka: Bardziej kochałam synka niż córkę…

Juz w trakcie nowenny widzialam, ze zmieniam swoje nastawienie do niej. Gdy wszystko wczesniej mnie irytowalo cokolwiek robila, czy nawet jak wracala ze szkoly nie moglam jej zniesc.
Przeczytaj całość

Ewa: Myślę, że jeszcze do nowenny wrócę

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać pod koniec ubiegłego roku w intencji mojej córki, przeżywającej trudności w wierze i relacji z Bogiem oraz problemy emocjonalne. Wcześniej dużo o nowennie słyszałam, czytałam tez wiele świadectw w internecie, ale trudno mi było zmobilizować się do modlitwy. Owszem, miałam inne zobowiązania modlitewne, ale nieraz wywiązywałam...
Przeczytaj całość

Joanna: Zacznijcie już dziś!

Witajcie Kochani. Dzisiaj skończyłam odmawiać nowennę w intencji rozwiązania sytuacji, która mnie przerastała. Starałam się sama znaleźć rozwiązanie, ale nie byłam w stanie...dlatego postawiłam oddać sprawy w ręce Kogoś, kto jest ode mnie mądrzejszy, kto widzi i wie więcej. Z myślą o rozpoczęciu nowenny nosiłam sie około dwóch lat, ale...
Przeczytaj całość

Małgosia: Nowenna w intencji rozwiązania problemów zdrowotnych

Już po kilku dniach poszłam do spowiedzi i wyspowiadalam się z grzechów, które dzięki odmawianiu Nowenny się odezwały.
Przeczytaj całość

Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”

Konsekwencją studiów jest podwyżka, z kolei za sprawą podwyżki kupiłam samochód, który sprawia mi mnóstwo radości i o którym od dawna marzyłam.
Przeczytaj całość

Sebastian: Moja modlitwa była głębsza.

Kochani, po pierwsze zacznę od tego że nie do końca wierzyłem że będę w stanie podołać wyzwaniu i odmówić całą nowennę. Nic bardziej mylnego. Przedwczoraj zakończyłem swoją pierwsza nowenna i już planuje następna bo mi brakuje tego uzdrawiającego wysiłku.

Mam 39 lat, trójkę małych dzieci i razem z żona pracujemy dla dużych korporacji Czas jest siła rzeczy bardzo ograniczony. Wcześniej już odmawiałem różaniec ale nigdy wszystkie tajemnice tego samego dnia. Muszę powiedzieć że najcięższe był pierwszy tydzień, kiedy to odmawiałem cześć radosna rano w drodze samochodem do pracy a bolesna i chwalebna odkładałem na wieczór. Później jednak zacząłem odmawiać tajemnice bolesne cześć podczas lunchu i w drodze do domu. Jak mogłem to również wstępowałem do kościoła przed praca albo w trakcie lunchu. To naprawdę pomogło i moja modlitwa była głębsza. Jeśli zaś chodzi o łaskę które w modlitwie prosiłem to nie tylko ja otrzymałem dzięki wstawiennictwu NMP ale również odszedłem od wieloletniego nałogu i czuję się naprawdę umocniony w wierze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sebastian: Moja modlitwa była głębsza."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Matce Najswietszej .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!