Paula: Matko Najświętsza dziękuję za każdy dzień z Tobą

Oto moje świadectwo : Nowennę odmawiałam 3 razy. Bilans ogólny - jedna wysłuchana, druga -niewysłuchana (na razie) trzecia wysłuchana w połowie, ponieważ ostatnią nowennę odmawiałam w intencji dwóch osób mojego męża i mamy. Ostatnią Nowennę skończyłam 6 lipca2014. Mój mąż praktycznie codziennie pił od 1 do 4 piw od około...
Przeczytaj całość

Ania: SWIATLO

To jest moj 35 dzien Nowenny Pompejanskiej I wiem juz teraz ze nie chce juz bez tej Nowenny zyc. Kazdy dzien z Nowenna Pomejanska, nie jest dniem straconym. Czuje wielki pokoj w sercu, szczescie I pomoc Boza. Nowenna Pompejanska jest dla mnie SWIATLEM, bo pozwala mi dopiero teraz dostrzec swoje...
Przeczytaj całość

Dariusz: Przeżyłem wspaniałe chwile, gdy zakończyłem nowennę!

Do odmawiania nowenny pompejańskiej namówiła mnie moja ukochana żona. Wspólnie prowadziliśmy działalność gospodarczą. Budowaliśmy bloki mieszkalne i nie narzekaliśmy na brak pieniędzy, ale wszystko jest do czasu… Jestem człowiekiem ufnym i to mnie zgubiło. Zatrudnialiśmy siedemnastu pracowników, posiadaliśmy park maszynowy, samochody, wszelkie narzędzia, rusztowania, słowem: cały potrzebny sprzęt! Naraz straciliśmy wszystko; jeden z kontrahentów nie wypłacił nam wynagrodzenia i zaczęły się nasze ogromne kłopoty: komornik, urząd skarbowy (nie zapłaciliśmy podatku, gdyż czekaliśmy na pieniądze od tego nieuczciwego kontrahenta).
Przeczytaj całość

Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.
Przeczytaj całość

ONA: Syn przestał brać narkotyki

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich i wreszcie znalazłam czas, by złożyć świadectwo. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Koleżanki syn wpadł w złe towarzystwo, zażywał narkotyki, nie chciał żyć...było z nim bardzo źle. Koleżanka z mężem szukali wszędzie pomocy, psycholog, terapeuta... mieli słaby kontakt z synem. Gdy koleżanka nie widziała już nadziei, wzięła różaniec i zaczęła modlić się nowenną w intencji syna.
Przeczytaj całość

Renata: Za każdym razem zostałam wysłuchana!

Nowennę pompejańskà odmówiłam dwa razy I Za każdym razem zostałam wysłuchana .Jesienià zeszłego roku màż zachorował sytuacja była ciężka .O nowennie dowiedziałam się od ojca Adama Szustaka.Zostałam wysłuchana màż wyzdrowiał.

Drugi raz zaczęłam się mdlić na poczàtku tego roku a skończyłam przed Wielkanocà .Prosiłam o nowà pracę. Za dwa tygodnie zmieniam pracę .Bardzo serdecznie dziękuję Matce Bożej że wysłuchała moich próśb I modlitw . Modlac się zmieniłam swoje życie na lepsze .

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Renata: Za każdym razem zostałam wysłuchana!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magdalena
Gość
magdalena

Chwała Panu i Ukochanej Maryi!

Obrazki z nowenną pompejańską?