Jarek: Uwolnienie z erotomanii

Szczęść Boże! Zanim opowiem swoją historię, kilka słów wprowadzenia. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od znajomych, którzy modlili się do Matki Bożej z Pompejów za swoją córkę, której rodzina (mąż, dwoje dzieci) rozpadała się na skutek jej romansu. Rodzina córki nadal trwa, mimo wielu trudności, mimo że owocem romansu jest...
Przeczytaj całość

Joanna: Cud poczęcia

Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.
Przeczytaj całość

A: W Wigilie kończę Nowennę.

W Wigile koncze Nowennę. Prosilem Matke Boza o rozwiazanie problemow finansowych z ktorymi sie borykam od dluzszego czasu co przekladalo sie na nasze zycie rodzinne. Maryja rozwiazala wszystkie moje problemy. Chwala Ci Najswietsza Panienko! Nigdy nie tračcie nadzieji ona zawsze przychodzi z pomoca! Bede zawsze wychwalal nasza Kochana Królowa!
Przeczytaj całość

Zbigniew: Świadectwo pomocy mojemu synowi

Po ukończeniu szkoły podstawowej z bardzo dobrym wynikiem mój syn poszedł do dobrego gimnazjum katolickiego. Zmiana małej wiejskiej szkoły na większą obcą w mieście podziałała na niego bardzo stresująco, tak, że nie chciał do niej chodzić. Codziennie rano prośbą i groźbą wraz z żoną usilnie przekonywaliśmy go żeby poszedł do...
Przeczytaj całość

R: Nowa droga

Właśnie kończę odmawiać 3 nowennę pompejańską. Pomimo iż moje prośby nie zostały do końca spełnione to otrzymałam wiele łask Bożych. Dzięki tej modlitwie w moim małżeństwie odnowiło się uczucie miłości. Wraz z mężem odkryliśmy prawdziwy wymiar wiary w Boga, a w naszym domu zapanowała zgoda i radość.

Chciałabym podziękować najświętszej panience z te wszystkie łaski. Nadal odmawiam nowennę i wierzę że moje intencje zostaną wysłuchane. Ogromnym wsparciem są dla mnie świadectwa tu składane które czytam każdego dnia. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny która odmienia nasze życie. Chwała Najświętszej Panience.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!