Rencia: świadectwo – prośba o pracę

Na nowennę trafiłam w Internecie, wydrukowałam ją sobie i postanowiłam odmawiać w intencji mojego męża, a konkretnie znalezienia innej pracy. Ostatnie miesiące nie były przyjemne w jego zakładzie pracy, dlatego  bardzo chcieliśmy, aby ją zmienił. Wiadomo, ze z pracą jest w dzisiejszych czasach bardzo trudno, kto ją ma , ten...
Read More

Ewa: Maryjo matko Jezusa dziękuję Tobie za okazane łaski.

Pokochałam modlitwę różańcową, bo daje mi pokój duszy, ufność w jej działanie i siłę w pokonywaniu trudności ,  które zdarzają się w trakcie jej odmawiania.
Read More

Agnieszka Pytlak: Moje nawrócenie

Czasem bywa ciężko ale teraz jest ta łaska i wraz z nią wielka nadzieja.
Read More

Ewelina: Cieszę się z każdej poprawy

W marcu zakonczyłam odmawianie kolejnej MP w której modliłam się o łaski dla bliskiej mu osoby . Pragnę, aby Bóg uzdrowił ją z leków, które utrudniają jej normalne życie i nie pozwalają w pełni się nim cieszyć.
Read More

Izabela: Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem

Podczas odmawiania Maryja ochrania mnie i bliskich płaszczem, pokonuje trudności z którymi się borykam. Dziękuje Maryjo, że mnie wysłuchujesz i jesteś przy mnie.
Read More

Pracowita niedziela z Matką Bożą Pompejańską

Relikwie bł. Bartola Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej, przekazaliśmy dzisiaj do kolejnej, polskiej parafii. Ponad 800 km w trasie, misja wykonana, kolejna pracowita niedziela na niwie Pańskiej. Zmęczeni ale szczęśliwi. O szczegółach napiszemy niedługo w „Królowej Różańca Świętego”

Prosimy o modlitwę, bo nie jest łatwo, kiedy z jednej trasy przyjeżdżamy, by po nocy przygotować nowy numer „Królowej Różańca Świętego” i zaraz ruszamy w drugą trasę, dzisiejszą, potem pakowanie i wysyłka gazet, i zaraz kolejna trasa przez Polskę. Takich wyjazdów będzie od następnego miesiąca przynajmniej 8, w tym Częstochowa, Gietrzwałd, Warszawa, Gdynia. W ubiegłym roku większość niedziel była poza domem, na wyjazdach, spotkaniach, rekolekcjach, misjach. Prosimy Matkę Bożą Pompejańską o pomocników, jednak nie ma wolontariuszy, takich szaleńców, którzy do końca życia pragną wypełniać obietnicę: „Wszędzie głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną…”. Dlatego, jak możesz, pomódl się choć jedną Zdrowaśką o siły dla nas.
Odwdzięczymy się modlitwą i wyrzeczeniem.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!