Magda: Dziękuję za uratowanie mi życia

3 lata temu czytałam świadectwa na tej stronie. Byłam w strasznej sytuacji. Od prawie 15 lat byłam w związku niesakramentalnym, mój mąż miał już ślub kościelny z inną kobietą i dlatego nie mogliśmy wziąć ślubu kościelnego. Znaliśmy się prawie 20 lat. Na początku było cudownie. Byliśmy w sobie bardzo zakochani, a jednak po latach zaczęłam odczuwać koszmarne wyrzuty sumienia. Z latami wszystko zaczęło się sypać, nasz związek, finanse, zdrowie...
Read More

Świadectwo Magdy odkopane z komentarzy

Witam Wszystkich! Mojego tatę pewnego razu zabrało pogotowie, został w szpitalu na badania i kiedy przyjechaliśmy z siostrą do niego w odwiedziny poszliśmy do lekarza zapytać się co się stało i jakie są wyniki badań. Lekarz pokazał nam na komputerze zdjęcie głowy i powiedział, że to rak,który jest przerzutem z...
Read More

Marcin: Skrzywdziła mnie dziewczyna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Matka zawsze Dziewica. Pragnę z całego serca podzielić się z Wami łaskami jakimi zostałem obdarowany przez Matkę Boską.
Read More

Anna: Dopiero zaczęłam … a to już świadectwo

Kiedy zaproponowałam aby w naszą trudną relację wszedł Jezus, spotkałam sie z przykrą odpowiedzią typu: " że bede dewotką " przecierpiałam bo uważałam że nie można nikogo zmuszać do wiary, przyjdzie czas i pora na to aby to on sam zadecydował jaką droga chce kroczyć.
Read More

Julia: zdarzało się, że modląc się zanosiłam się płaczem.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pragnę złożyć świadectwo, jakiego doświadczyłam po odmówieniu nowenny. O nowennie powiedziała mi koleżanka kilka miesięcy temu.
Read More

Powstaje nowy film – o św. Michale Archaniele! – zobacz zapowiedź

Polska oraz Francja, Hiszpania, Litwa, Włochy – to państwa, w których już wkrótce pojawi się oko naszej kamery! Będziemy zbierać ujęcia do wyjątkowej produkcji! Po filmie „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” nadszedł czas na filmową opowieść o św. Michale Archaniele!

8 maja 2016 roku rozpoczęliśmy nagrania!

…a więc nasza praca trwa już ponad rok. Do tej pory odwiedziliśmy 8 miejsc związanych ze św. Michałem Archaniołem w 4 krajach. Pozostaje ok. 5 miejsc w dwóch kolejnych krajach. Dotychczas przejechaliśmy już 16500 kilometrów – to 20 dni w trasie w 3 seriach wyjazdowych. Miejsca kultu Michała Archanioła są mocno rozrzucone po Europie. Przed nami jeszcze 3 krótsze wyjazdy, szacowane na 8000 kilometrów. W projekt jest zaangażowanych nieregularnie 3-4 osoby, w tym dwóch operatorów kamery, redaktor i dodatkowy kierowca-organizator. Oszczędzamy na każdym kroku – hotelach, żywności, transporcie, nie pracujemy na etacie i nie wypłacamy sobie pensji – ale koszty i tak rosną w szybkim tempie.

Przed nami ok. drugie tyle pracy. Zakończenie nagrań przewidujemy 29 września 2017 roku. Montaż późną jesienią 2017 roku. Premiera wiosną 2018 roku.

Bohater w sam raz na nasze czasy!

Ufamy, że opiekuńcze skrzydła św. Michała Archanioła będą towarzyszyć nam i skutecznie ochraniać podczas zbierania materiałów, produkcji, montażu, a później rozpowszechniania filmu. Wiemy, że współczesny człowiek jest przede wszystkim odbiorcą kultury wizualnej, dlatego jesteśmy przekonani, że należy szukać nowych ścieżek ewangelizacji, dostosowanych do człowieka – „technologicznego” i „multimedialnego” – zgodnie z tym, do czego zachęca nas papież Franciszek – trzeba wyjść z kościołów na ulice.

Jednak aby dokończyć ten projekt, musimy polegać też na Darczyńcach.

Miej swój udział w powstaniu Anielskiego Filmu!

Projekt filmowy jest jednak dość kosztowny, z uwagi na liczne wyjazdy po miejscach objawień. Nie jesteśmy w stanie tego sami udźwignąć. Dlatego zachęcamy Ciebie do współdziałania. – Dołóż swoją cegiełkę do tego wyjątkowego dzieła i zapisz swoje nazwisko jako Darczyńcy projektu. Dzięki wielu małym ale licznym wpłatom – dzięki wdowim groszom – uda nam się zebrać sumę potrzebną na dokończenie nagrań.

Więcej o naszym projekcie: www.anielskifilm.pl

Wesprzyj tę inicjatywę na www.wdowigrosz.pl

Zobacz tutaj!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?