Jan: Depresja

Jako mężczyzna napiszę krótko.Mój syn ( przedostatni rok bardzo trudnych studiów) od dwóch lat cierpi na depresję...To horror. Modliłem się ja ,wiele zakonów , Gloria Polo , o.James Manjackal i wielu innych.Odmówiłem ok. rok temu 3 a może 4 nowenny pompejańskie . Przeczytaj Jan: Depresja
Read More

Aga: Kochani nie ustawajcie w modlitwie i bądźcie cierpliwi

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo Nowenny, którą odmawiałam 6 razy w intencji uzdrowienia mojego dziecka z bardzo ciężkiej choroby.
Read More

Agnieszka: Dokuczliwe bóle głowy

To jest druga Nowenna którą odmówiłam, tym razem za mojego męża i została ona wysłuchana przez Mamę niebieską, modliłam się za mojego męża któremu przez kilkanaście miesięcy doskwierały dokuczliwe bóle głowy które trwały nawet cały dzień, nie ustępowały nawet po zażyciu leków, wyniki badań tez nic nie wykazałaby no wiec postanowiłam pomodlił się o w jego intencji do Najswietrzej panienki.
Read More

Joanna: Uwierzyłam w moc modlitwy

Dokończyłam nowennę, a tato żyje i czuje się dobrze do tej pory.
Read More

Grzegorz: Dzięki Różańcowi odzyskuję spokój

Zetknąłem się z nowenną, kiedy szukałem pomocy Pana Boga. Przypadek? Nie sądzę! Moje życie było na tzw. „zakręcie” i nie widziałem sposobu, jak go ominąć. Wiedziałem jedynie, że tylko z Bożą pomocą może mi się to udać.
Read More

Paulina: Opieka nad dzieckiem poczętym przez moją siostrę

Chciałabym z całego serca podziękować Matce Bożej i zaświadczyć o Jej opiece nad dzieckiem poczętym przez moją siostrę, która właśnie została mamą, urodziła upragnione dziecko, dzięki Matce Bożej.

Siostra przeżyła bardzo trudne i zarazem bolesne chwile związane z ciążami. Straciła dwoje dzieci. Druga strata była dla niej bardzo trudna, ponieważ pomimo nadziei, utraciła dziecko w 9 tygodniu ciąży. Pierwsze w 11. Bolesne przeżycia przyczyniły się do depresji i utraty wiary w to, że jeszcze kiedyś zostanie matką. Pojawił się strach przed tym, czy kolejna ciąża utrzyma się, ale pragnienie dziecka było silne i zwyciężyła nadzieja. Niestety w trzeciej ciąży również pojawiły się takie same dolegliwości, jak w poprzednich (siostra choruje na chorobę tarczycy – Hashimoto). Razem z mamą postanowiłyśmy szukać ratunku u Maryi, odmawiałyśmy wspólnie Nowennę Pompejańską. Siostra w tym czasie była w 6 – 7 tygodniu ciąży, żyła w ciągłym strachu, jej samopoczucie psychiczne i fizyczne było bardzo złe. Doszło do tego, że nie odpychała od siebie jakiekolwiek słowa otuchy, czy nadziei. Taj, jak wcześniej pojawiało się krwawienie i ciąża była zagrożona. Trzeba było czekać do końca 12 tygodnia, który był decydujący. Pomimo tych wszystkich trudności i bólu, przez jaki przechodziła moja siostra , cały czas miałam spokój w sercu, że tym razem będzie wszystko dobrze, …choć fakty prognozowały inaczej. Przyszedł dzień, kiedy siostra już czuła się bardzo źle, wszystko wskazywało na to, że nie utrzyma się ciąża. Tego właśnie dnia w jej mieście gościł obraz Pana Jezusa Miłosiernego z Łagiewnik. Pomimo smutku i bólu siostra udała się do kościoła przed obraz, powierzyła Panu Jezusowi swoje dziecko, przyjęła Komunię Świętą. Wieczorem udała się na wizytę do lekarza, aby usłyszeć, że …dziecko żyje i ma się dobrze. Mój ukochany siostrzeniec przyszedł na świat kilka tygodni temu, poród był ciężki, ale waga 4900 wskazuje na to, że Pan Jezus użył dużo swojej łaski, aby Go ratować. Chcę dodać, że od chwili spotkania mojej siostry ze Świętym Obrazem, wszystkie objawy ustąpiły, a siostra dobrze fizycznie znosiła ciążę. Mieszka w kraju, gdzie ciąża do 12 tygodnia nie jest kontrolowana i uznawana za ciążę, jest tam legalna aborcja. Pomimo tego, dzięki opiece Matki Przenajświętszej, trafiała na życzliwych, dobrych i wyrozumiałych ludzi. Otrzymała wiele pomocy. Pragnę z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy modlili się o szczęśliwy przebieg ciąży mojej siostry, każde westchnienie ludzi z Pogotowia Modlitewnego i Grupy Maryi Rozwiązującej Węzły. Bóg zapłać. Kocham Cię Matko Boża, dziękuję że zaprowadziłaś moją siostrę wprost do Swego Ukochanego, Miłosiernego Syna, który sprawił CUD w naszej rodzinie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paulina: Opieka nad dzieckiem poczętym przez moją siostrę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dominik
Gość
Dominik

Piekne swiadectwo 🙂

Wszystkiego najlepszego dla malutkiego owocka i niech Pan Bog wam Blogoslawi a Matka Boza ma was w opiece 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!