P: Serce u dziecka już bije!

Właśnie skończyłem dziś odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc o łaskę poczęcia. Ponad dwa lata po ślubie staraliśmy się o dziecko, niestety bezskutecznie. Po wielokrotnych badaniach okazało się że jeden jajowod jest niedrozny.

Lekarz już zaczął rozkładać ręce i doradzał invitro. Ale oboje zdecydowanie odmowilismy. Pomyślałem że potomstwo to przecież jest Dar od Pana Boga a nie efekt zamówienia rodziców i może tak być ze tego daru nie otrzymamy. Trzeba się z tym pogodzić a nie próbować „przechytrzyć” Pana Boga godzac się na invitro. Matka Boża jednak wyprosila o ten dar dla nas. Żona jest w ciąży, serce u dziecka już bije i wierzymy że uda się szczęśliwie urodzić, pomimo że mamy już swoje lata (40). Królowo Różańca Świętego dziękujemy!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "P: Serce u dziecka już bije!"

Powiadom o
avatar
Madzia
Gość
Madzia

Dla Boga nie ma nic niemożliwego.Ja też po 10 latach małżeństwa dzięki wstawiennictwu Matki Bożej i dwóch latach modlitwy w tym półtora roku odmawiania nowenny pompejanskiej w różnych intencjach noszę w swoim łonie dzieciątko.Termin porodu mam na 7 sierpnia .Mam już 39 lat a mąż 45 lat.Modlitwa pokora cierpliwość i spowiedź z całego życia mają ogromną siłę.Chwała Panu!:)

Madzia
Gość
Madzia

Dla Boga nie ma nic niemożliwego.Ja też po 10 latach małżeństwa dzięki wstawiennictwu Matki Bożej i dwóch latach modlitwy w tym półtora roku odmawiania nowenny pompejanskiej w różnych intencjach noszę w swoim łonie dzieciątko.Termin porodu mam na 7 sierpnia.Mam już 39 lat a mąż 45 lat.Modlitwa pokora cierpliwość i spowiedź św z całego życia mają ogromną siłę.Chwała Panu!:)

Maria
Gość

Niech Bóg błogosławi Twojej żonie w stanie błogosławionym. Cieszę się kiedy ktoś pisze o otrzymanej łasce i kiedy jest szczęśliwy.

Monika
Gość
Monika

Cudowne świadectwo dające nadzieję..Błogosławieństwa Bożego i szczęśliwego rozwiązania! Wszystko będzie dobrze;)

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij