Edyta: Otrzymane łaski

Witam Was Kochani serdecznie!!! Piszę pierwszy raz, chociaż nowennę pompejańską odmówiłam już kilka razy. Ostatnią nowennę odmówiłam w intencji pracy Męża. Otóż mój Mąż z dnia na dzień stracił pracę.
Przeczytaj całość

Rodzice: Bezpieczny powrót syna

To jest moja 8 nowenna pompejanska.Razem z mężem zmawialismy nowenne w intencji syna o nawrócenie i powrót do domu.Chciałam z mężem podziękować za bezpieczny powrót syna do domu nnaszej Ukochanej Matce.To Ona jest światełkiem która prowadzi naszego syna do Jezusa.Ufamy,że pokaże jemu bezpieczną drogę a Pan Jezus przytuli go do serca i będzie Go prowadził zawsze.Tak jak w piosence chwalimy Pana dziś za jego łaskę i za moc.Matko Boża działaj dalej i pomagaj.Ufamy i wierzymy ,że wyprowadzisz ze wszystkich trudności dobro
Przeczytaj całość

AGNIESZKA: Wiele łask od Matki Bożej Pompejańskiej

Wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha moje prośby, a jeśli tak się nie stanie to da mi nadzieję i pokój aby pogodzić się z wolą Bożą, gdyż Bóg wie najlepiej czego mnie i moim bliskim potrzeba.
Przeczytaj całość

Kamil: Kiedy nie było dużo nadziei, zdecydowałem oddać się w opieke Matki Bożej z Pompejów

Kiedy nie bylo duzo nadziei, zdecydowalem oddac sie w opieke Matki Bozej z pompejow, odmawialem jej nowenne z wielka wiara i nadzieja. W cudowny sposob moja prosba zostala wysluchana, zdalem moj egzamin z dobrymi wynikami.Przeczytaj Kamil: Kiedy nie było dużo nadziei, zdecydowałem oddać się w opieke Matki Bożej z Pompejów
Przeczytaj całość

Ola: Dziękuję

Pod koniec 2014 roku dowiedziałam się o Nowennie Pompejanskiej od koleżanki. Była mi wtedy potrzebna naprawdę wielka sila duchowa która otrzymywałam wraz z odmawianiem dzień za dniem tak wspanialej modlitwy. Odmowilam już dwie Nowenny co prawda żadna laska o która się modliłam Nowenna Pompejanska jeszcze się do końca nie spelnila,...
Przeczytaj całość

P: Serce u dziecka już bije!

Właśnie skończyłem dziś odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc o łaskę poczęcia. Ponad dwa lata po ślubie staraliśmy się o dziecko, niestety bezskutecznie. Po wielokrotnych badaniach okazało się że jeden jajowod jest niedrozny.

Lekarz już zaczął rozkładać ręce i doradzał invitro. Ale oboje zdecydowanie odmowilismy. Pomyślałem że potomstwo to przecież jest Dar od Pana Boga a nie efekt zamówienia rodziców i może tak być ze tego daru nie otrzymamy. Trzeba się z tym pogodzić a nie próbować „przechytrzyć” Pana Boga godzac się na invitro. Matka Boża jednak wyprosila o ten dar dla nas. Żona jest w ciąży, serce u dziecka już bije i wierzymy że uda się szczęśliwie urodzić, pomimo że mamy już swoje lata (40). Królowo Różańca Świętego dziękujemy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "P: Serce u dziecka już bije!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Madzia
Gość
Madzia

Dla Boga nie ma nic niemożliwego.Ja też po 10 latach małżeństwa dzięki wstawiennictwu Matki Bożej i dwóch latach modlitwy w tym półtora roku odmawiania nowenny pompejanskiej w różnych intencjach noszę w swoim łonie dzieciątko.Termin porodu mam na 7 sierpnia .Mam już 39 lat a mąż 45 lat.Modlitwa pokora cierpliwość i spowiedź z całego życia mają ogromną siłę.Chwała Panu!:)

Madzia
Gość
Madzia

Dla Boga nie ma nic niemożliwego.Ja też po 10 latach małżeństwa dzięki wstawiennictwu Matki Bożej i dwóch latach modlitwy w tym półtora roku odmawiania nowenny pompejanskiej w różnych intencjach noszę w swoim łonie dzieciątko.Termin porodu mam na 7 sierpnia.Mam już 39 lat a mąż 45 lat.Modlitwa pokora cierpliwość i spowiedź św z całego życia mają ogromną siłę.Chwała Panu!:)

Maria
Gość

Niech Bóg błogosławi Twojej żonie w stanie błogosławionym. Cieszę się kiedy ktoś pisze o otrzymanej łasce i kiedy jest szczęśliwy.

Monika
Gość
Monika

Cudowne świadectwo dające nadzieję..Błogosławieństwa Bożego i szczęśliwego rozwiązania! Wszystko będzie dobrze;)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!