Michał: Odzyskać przez stratę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To mój dwudziesty dzień nowenny Pompejańskiej. Intencję mam prostą, ale zarazem niebezpieczną - o łaskę dla byłej dziewczyny, aby mogła mi dać ostatnią szansę powrotu. W komentarzach pada zazwyczaj wiele niepochlebnych słów na takie intencje: bo dziewczyna/chłopak mają wolną wolę, bo nie można zmuszać, bo...
Read More

Małgorzata: Drugie świadectwo

Szczęść Boże! W lutym skończyłam odmawiać czwartą z kolei nowennę. Tylko trzeciej nie udało mi skończyć. Wszystkie odmawiałam w tej samej intencji - pomocy w rozwiązaniu ogromnych problemów finansowych, w które popadliśmy z mężem dwa lata temu. Zdając sobie sprawę, że wyjście z nich to proces bardzo trudny i długotrwały, postanowiłam cierpliwie modlić się nowenną.
Read More

Henryka: intencja o wyzwolenie z długów

Zauważyłam, że trzeba być cierpliwym w modlitwie
Read More

Ewelina: Zdany egzamin!

Witam. Jakiś czas temu napisałam tutaj swoje pierwsze świadectwo. Pisałam o łaskach, które otrzymałam oraz o tym, że czeka mnie na studiach bardzo ważny egzamin z przedmiotu, którego za bardzo nie lubiłam
Read More

Kasia: Tylko dzięki opiece Maryi idziemy nadal do przodu

Szczesc Boze, chce zlozyc moje kolejne swiadectwo. Nowenne odmawiam od dwoch lat. Mialam bardzo duzo stresu I problemow, ale tylko dlatego, ze Najmilsza Maryja jest blisko mnie, mam wciaz nadzieje na lepsze jutro. Jestem po rozwodzie z mezem, ktory znalazl sobie najpierw jedna kochanke, potem zechcial wrocic, ale wkrotce znalazl nastepna.
Read More

P: Różaniec stał się dla mnie moim przyjacielem..

Jutro jest mój ostatni dzień pierwszej w życiu nowenny i na pewno nie ostatniej…przez te wszystkie dni modlitwa i różaniec stały się częścią mojego każdego dnia i tego wolniejszego i tego zapracowanego gdzie spędzałam w pracy po kilkanaście godzin..nie wyobrażam już sobie teraz dnia bez tej pięknej modlitwy..

Różaniec stał się dla mnie moim przyjacielem…czuję ogromną radość i spokojne sercu że mogłam przeżyć te dni modlitwy i zbliżyć się do jeszcze bardziej do mojej wiary..moja intencja dotyczyła bardziej mojej przyszłości niż obecnej chwilii ale już czuje wielką moc tej modlitwy..Z moim chlopakiem którego znam 10 lat nie zawsze mogliśmy się dobrze dogadać mimo iż nigdy się nie klocilismy..obecnie mamy dla siebie bardzo dużo cierpliwości i zrozumienia i wierzę że to zaoowocuje w naszą przyszłością w której różaniec juz zawsze będzie mi bardzo bliski..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o