Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej tym świadectwem za uratowanie mojego taty. Dzisiaj jest właśnie ostatni dzień części błagalnej nowenny pompejańskiej, którą ofiarowałam w intencji zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mamy i taty.Przeczytaj Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty
Read More

Teresa: Nierealne stało się realne

To nie pierwsza moja nowenna pompejanska. Odkad odwiedzilam to swiete miejsce Pompeje , rozaniec towarzyszy mi codziennie. Dzien bez rozanca, to dzien stracony. Odmawialam go w roznych intencjach, otrzymywalam wiele lask, ze nawet o nich nie marzylam i myslalam, ze one sa nieosiagalne, nierealne.
Read More

Bożena: Przyszła babcia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Pewnego wieczoru, kiedy kolejny raz zobaczyłam łzy w oczach mojej córki postanowiłam poszukać motywacji do odmawiania nowenny pompejańskiej. Znalazłam tę stronę internetową i przeczytałam wiele niesamowitych świadectw. Od lat modlę się do Matki Najświętszej za pomocą różańca. Wiele łask wyprosiłam u naszej Kochanej Wspomożycielki dlatego i tym razem wiedziałam gdzie się zwrócić.
Read More

Monika: Nowenna odmieniła moje życie

W listopadzie ubiegłego roku zaszłam w ciąże było to od razu po ślubie, byłam bardzo zadowolona,że za niedługo zostanę mamą, życie nagle wydawało się jeszcze piękniejsze. Lecz niestety w lutym okazało się,że dziecko nie rozwija się prawidłowo i przestało bić serduszko, świat nagle się dla mnie zawalił... Mąż przestał o...
Read More

Kinga: Praca

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji otrzymania stałej pracy w zawodzie. W tej samej intencji modliła się również moja mama. Mimo, że ja przerwałam po odmówieniu części błagalnej, Maryja wysłuchała mnie i otrzymałam pracę na okres próbny. Wzywałam imienia wielu Świętych (Św. Józefa, Św. Josemarii, Św. Rity, Św. Antoniego...). Modlitwa czyni...
Read More

Nowa odsłona akcji „8 stron dla Królowej Różańca”!

Moi drodzy, czas na uruchomienie naszej codwumiesięcznej akcja „8 stron dla Królowej Różańca”. Przeczytajmy, czego ona dotyczy?

O Akcji

Już piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest rzeczywiście niska i utrzymuje się od początku (3,90 zł). Jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na świadectwa nowenny pompejańskiej, które do nas przysyłacie.

Oznacza to niestety wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem, a czasopismo KRŚ było zawsze wzbogacone o nasze świadectwa!

Ruszamy więc znowu z kolejną odsłoną akcji 🙂

podziekowanieIle potrzeba do zrealizowania celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1450 zł. To niemało …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu kilkanaście groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie!

Dziękujemy!

Zamknęliśmy listę i oddaliśmy w południe gazetę do druku. Tak, mamy 8 stron więcej 🙂 A oto nasi Darczyńcy:

Maria Sz.
Igor F.
Paweł M.
Darius W.
Małgorzata S.
Małgorzata S.
Ewa F.-F.
Tatiana K.
Zofia J.
Grażyna W.
Zyta R.
Grażyna K.
Anna D.
Teresa J.
Monika K.
Marta K.
Agnieszka M.
Monika K.
Barbara S.
Gosia T.
Agnieszka J.
Wojciech W.
Renata G.
Janina K.
Renata G.
Leszek K.
Ewa P.
Alicja J.
Martyna C.
Barbara F.
Danusia P.
Alicja L.
Dawid S.
Joanna N.
Artur B.
Barbara R.
Monika W.
Aleksandra K.
Piotr D.
Sylwia K.
Elżbieta M.
Elżbieta M.
Aneta C.
Bronisława C.
Beata C.
Grażyna Ś.
Katarzyna R.
Justyna N.
Klaudia K.
Bożena P.
Katarzyna M.
Monika S.-S.
Jacek P.
Marek M.
Danuta R.
Marcin I.

Dziękujemy!

Jak wspomóc? Tym razem przez stronę www.wdowigrosz.pl!

Jeśli chcesz wesprzeć tę akcję, możesz zrobić przelew na konto naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001

Tytułem: „8 stron dla Królowej Różańca Św.”

Albo najwygodniej, wejdź na stronę www.wdowigrosz.pl i wybierz jedną z płatności on-line z dowolnego banku w Polsce (karty, paypal, dotpay).

 

Co z ewentualną nadwyżką?

Jeśli uda nam się zebrać nadwyżkę, to tym razem przeznaczymy na akcję „FATIMA DLA WIĘŹNIA”, wysyłając książkę–przesłanie z Fatimy do Zakładów Karnych w Polsce. Dzięki wcześniejszym akcjom wysłaliśmy do kilkunastu więzień (głównie żeńskich) oraz zakładów poprawczych –  w sumie setki egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego”, setki książek (głownie o różańcu i nowennie pompejańskiej) oraz dziesiątki tysięcy nowenn pompejańskich!

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Nowa odsłona akcji „8 stron dla Królowej Różańca”!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam a mozna wyslac smsa na fundacje wysylalam kiedys ale teraz nie umiem znalezc pod jaki numer

Obrazki z nowenną pompejańską?