Anna: Dziękuję i jeszcze czekam!

Modląc się Nowenną Pompejańską do Królowej Różańca Świętego wypowiadamy słowa, że będziemy rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego i głosić o łaskach, które otrzymaliśmy. Moja intencja w całości jeszcze nie została spełniona, ale otrzymałam inne łaski, których się nie spodziewałam. Zawsze miałam problem z przebaczaniem. Przeczytaj Anna: Dziękuję i jeszcze czekam!
Read More

Ewa: Maryja nie pozwoliła nam zginąć

Chciałam podziękować Matce Bożej, że kiedy tylko zwrócę się do Niej z prośbą, nie pozostawia mnie samej. Dużo w moim życiu było w ostatnich miesiącach komplikacji, mąż stracił firmę i nie mógł znaleźć pracy, ciągnęły sie za nami stare długi i skutki złych cudzych działań. Teraz odmawiam NP po raz...
Read More

Marta: Tak przetrwaliśmy diagnozę o krwiaku wewnątrzmacicznym, który zagrażał życiu naszego maleństwa

I udało się! 1 września 2014 roku przyszła na świat – cała i zdrowa – nasza mała Ania! Dziękujemy Ci, Maryjo!
Read More

Beata: Modlitwa za dusze czyśćcowe i inne łaski

Moją drugą nowenne zaczełam w momencie kiedy byłam zagrożona pewną sytuacją, zagrożone mogłobyć również moje życie i wtedy poprosiłam Mateńkę o pomoc a za otrzymaną pomoc zobowiązałam się odmówić nowenne za dusze w czyśccu cierpiące
Read More

Martyna: Moje świadectwo trzech nowenn

Obecnie odmawiam trzecią nowennę. Pierwsza była za mojego męża, który się pogubił i zranił nasze małżeństwo. Prosłam wtedy Chrystusa żeby mi pomógł bo ja już więcej sama nic nie mogę. Odmówiłam też wtedy moją pierwszą Nowennę w intencji mojego małżeństwa.
Read More

Monika: Praca dla brata

Na chwałę Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej pragnę podzielić się swoim świadectwem. Długo myślałam o zaczęciu odmawiania Nowenny Pompejańskiej, Zawsze się bałam, że nie podołam, że nie będę miała czasu lecz pragnęłam bardzo aby mój brat, który jest wykształconym człowiekiem i z dużym doświadczeniem dostał pracę, której to od ok dwóch lat nie mógł dostać, Gdziekolwiek rozsyłał swoje CV to tak jakby przepadało, zero odzewu.

Po konsultacjach stwierdził, że po prostu wszędzie potencjalni pracodawcy po prostu się go boją twierdząc, że ma za mocne CV. W jego perspektywie dwoje malutkich dzieci i kredyt na dom, więc praca była potrzebna. W kwietniu zeszłego roku całkiem przypadkiem pojechałam na Przeprośną Górkę tam dostałam dary Ducha Świętego, tam właśnie usłyszałam pierwszy raz o Nowennie Pompejańskiej. Nowennę zaczęłam odmawiać 1 marca br w tej właśnie intencji.Przyznam się Wam umiłowani Bracia i Siostry w Chrystusie Jezusie było ciężko, zdarzało mi się po prostu zasypiać na modlitwie, ciągle ktoś mi przerywał, pewnego razu nawet nie wiem w jaki sposób Różaniec rozsypał mi się w rękach, po prostu tak strasznie sierściuch mi przeszkadzał . Ja nadal trwałam w modlitwie i w 34 dniu modlitwy Maryja wysłuchała mojej prośby, zdarzył się cud brat dostał całkiem niespodziewanie pracę nie wysyłając nawet żadnego CV.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: Praca dla brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu i Maryi ,zycze wiary i spokoju na modlitwie.

Obrazki z nowenną pompejańską?