Renata: Szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy urzędowej

Nowennę pompejańską odmawiam od prawie roku, bo obiecałam sobie i Matce Boskiej, że tak już będzie, póki mi starczy sił. Moja, a w zasadzie nasz rodzinna sprawa, w rozwiązaniu której pomogła mi Matka Boska była trudna i wydawało się niemożliwa do pomyślnego rozwiązania... A jednak udało się ją rozwiązać i...
Read More

Anonim: Wymarzona działka i kryzys w małżeństwie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica . Pragnę złożyć świadectwo o tym jak Matka Boża nie zostawiła mnie w potrzebie . W zeszłym roku postanowiliśmy z mężem, że będziemy odkładać pieniądze na działkę na , której w przyszłości stanie nasz dom. Mieszkamy wiele lat za granicą i bardzo z tego powodu cierpię. Tęsknota za bliskimi,domem , moim rodzinnym miasteczkiem . Mąż pochodzi z innej części Polski ale ustaliliśmy , że gdy wrócimy do Kraju zamieszkamy w moich stronach. Niestety było jedno Ale.
Read More

Ona: Zdrowe jelita

Dziękuję Najświętszej Pani za znaczące poprawienie mojej sytuacji zdrowotnej. Przeszłam z Nią drogę od ataków bólu i paniki związanych z jelitami, aż do teraz, kiedy jest już prawie normalnie. Dziękuję, że jem, że mogę swobodnie wychodzić z domu, że jestem spokojniejsza, że życie wróciło na swoje normalne tory. Mam nadzieję, że kiedyś przypadłość cofnie się całkowicie. I że będę potrafiła być bardziej ufna i wdzięczna. Pomódlcie się za mnie, jeśli chcecie :)
Read More

Kasia: Ciężka choroba

Witam! Chciałabym podzielić się świadectwem. Do tej pory odmówiłam trzy Nowenny. Pierwsza z nich była za zdrowie mojego ojca który zachorował na ziarnicę złośliwą. Było to IV stadium, Pierwszą chemię tato znosił źle, mniej więcej wtedy zaczęłam się modlić.
Read More

Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego !
Read More

Monika: Matka Boska pomogła nam w problemach finansowych

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu szukając modlitw o pomoc w trudnej sytuacji rodzinnej. Na początku wydawało mi się to zupełnie niemożliwe, żeby odmawiać 3 różańce dziennie, ale gdy sytuacja pogarszała się coraz bardziej musiałam spróbować.

Zawierzyłam Maryi i postanowiłam dać z siebie wszystko. Udało się, chociaż było bardzo ciężko. Moja modlitwa nie zawsze wyglądała tak jak powinna. Problemy ze skupieniem na modlitwie, coraz większe problemy w rodzinie- wszystko sprawiało, że niejednokrotnie wątpiłam w sens mojego trudu. W trakcie odmawiania nowenny sytuacja w rodzie jeszcze bardziej się pogorszyła i jeszcze długo po jej zakończeniu nie działo się nic dobrego co mogłoby być efektem moich błagań. Myślałam, że moja modlitwa była zbyt słaba i niedokładna i tym samym nie spodobała się Matce Najświętszej. Dziś po dwóch latach od zakończenia nowenny wiem, że tak nie było. Maryja zawsze wysłuchuje naszych próśb chociaż nie zawsze spełnia to o co się modlimy. Ale ona przecież wie najlepiej czego nam potrzeba i zawsze daje nam więcej niż prosimy. Tak było również w moim przypadku. Dziękuję Ci kochana Matko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!