Julia: I Maryja zadziałała po raz kolejny.

Dzisiaj skończyłam odmawiać drugą NP. W pierwszej zostałam uzdrowiona z anoreksji. W tej, prosiłam o uzdrowienie z konsekwencji, które przyniosła ta choroba. I Maryja zadziałała po raz kolejny. Oczywiście, tak jak tego się nie spodziewałam.
Read More

Izabela: Świadectwo

Relacje  z teściami często bywają trudne w naszych rodzinach. U nas problemy zaczęły się już przed ślubem, a potem było już coraz gorzej. Nie potrafiliśmy  nie tylko rozmawiać ze sobą, ale przestaliśmy się nawet szanować, co doprowadziło do zaniku kontaktu między nami.  Trwało to już ponad półtora roku. Byliśmy z...
Read More

Magdalena: List- Maryja daje nam wiecej łask niz ja prosimy

Chcialam napisac krotkie swiadectwo. Nowenne Pompejanska odmawiam od listopada 2016 roku. Maryja pomogla przetrwac najgorsze. Powiem tak, Maryja daje nam wiecej LASK niz ja prosimy, Ona wie lepiej co nam potrzeba. Choc mam ogromne problemy w odmawianiu Nowenny Pompejanskiej, zniechecenie, rozpacz, smutek, rozproszenie to nie poddaje sie i trwam na modlitwie.
Read More

Sabina: Ogrom łask!

Jestem w trakcie odmawiania 2 nowenn jednocześnie, w sumie omówiłam ich 3. Łaski, które otrzymałam od Panienki Przenajświętszej są ogromne. Zyskałam niesamowity spokój ( a wcześniej było mi go brak), pogodę ducha, uwolnienie od grzechu nieczystości, poprawę sytuacji finansowej a przede wszystkiem mój miesięczny synek wraca do zdrowia.Przeczytaj Sabina: Ogrom...
Read More

Maka: Prawdziwe szczęście!

Maryja jako nasza orędowniczka wybłaga u swego Syna wszystko o co Ją poprosimy, a także dostąpimy wielu, wielu łask, o których nawet nie pomyśleliśmy żeby poprosić.
Read More

Monika: Dar zdrowia

Mateczka zawsze jest przy mnie i to nie pierwszy cud jakiego doświadczyłem w moim zyciu. Nowenna zawsze otacza mnie. Wewnętrznym spokojem i wiara ze wszystko będzie dobrze. Odmawiała Nowenna gdy dowiedziałam się ze mammograf mamy wykazała guza 15 mm .

Odmowilam. Nowenna 3 razy i w czasie jej odmawiania okazało się na koniec ze żadnego guza niema kamień spadł mi z serca. Zawsze odmawiam. Ja gdy czuje niepokój w sercu .Kocham cię Matejko i dziękuję ze zawsze jesteś przy mnie i mojej rodzinie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?