Monika: Czuję nieustającą opiekę najukochańszej Matki.

Chciałabym złożyć zgodnie z obietnicą kolejne świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiam już nie pamiętam który raz z kolei. Za każdym razem czuję wewnętrzny spokój, i poczucie że nie jestem sama w trudnych życiowych momentach.

Jednocześnie odmawiałam Nowennę do Św. Józefa, która także jest piękną modlitwą przynoszącą mnóstwo łask. Zastanawiał mnie pewien problem już od dłuższego czasu. Zadawałam sobie pytanie dlaczego proszę Mateńkę o możliwość znalezienia pracy, a także błagałam o tą łaskę in Świętych i jej do tej pory nie otrzymałam. Znalazłam sama odpowiedź. Muszę zostać w domu, ponieważ jestem bardzo potrzebna swoim dzieciom. I tutaj odnalazłam cały sens. Jeszcze muszę wspomnieć, że już 1 dnia odmawiania Nowenny do Św. Józefa dostałam zlecenie namalowania obrazu i do tej pory mam małe zlecenia, które wykonuję sobie w domu będąc jednocześnie ze swoimi dziećmi. Myślę, że każdy z nas zwracający się w modlitwie do Mateńki i proszący o łaskę otrzyma ją. Nie zawsze w sposób dosłowny tak jak chcemy, tylko tak jak Bóg zadecyduje dla naszego dobra.

Bogusia: Otrzymane łaski

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego Najświętsza Maryja dokonała. Jestem również świadoma tego, że moje dotychczasowe postępowanie nie zawsze było w porządku, dlatego rozpoczęłam drugą nowennę, tym razem w mojej intencji.
Przeczytaj

Wioletta: Zdrowie córki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pragnę złożyć drugie już świadectwo jako dziękczynienie dla Matki Bożej z Pompejów za pomoc i wysłuchane modlitwy.
Przeczytaj

Łukasz: Łukasz Dziękuje Mateńko za otrzymane łaski i opiekę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! Pragnę złożyć świadectwo z Mojej pierwszej Nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj

A: Zakochana w Matce Bożej

Jestem w trakcie odmawiania piątej Nowenny. Za każdym razem Matka Boża wysłuchiwała mnie. Kiedyś była mi obojętna, teraz widzę w Niej Matkę, najpiękniejszą i najlepszą, kochającą. Wiem, że gdy będę umierała, Ona będzie ze mną, tak jak była z moim Tatą. Jestem tego pewna i dziękuję Jej za to z całego serca! Maryjo, jestem cała Twoja.
Przeczytaj

pokusa: dziadek i wnuk

;Wczoraj[11 marca] zaczelem Odmawiac Nowenne Pompejanska w Intencji Wnuka to druga z Kolei dotyczaca Jego Osoby! Z Intencja;;Aby Zostal Lekarzem i Leczyl Chore dzieci!!Takie jak On!!Gdy byl ciezko Chory!!Mocno Wierze ze Krolowa Rozanca Swietego Spelni Moja Intencje!Tak Jak dala Mu drugie Zycie po Pierwszej Mojej Nowennie odmowionej w Lipiec/wrzesien 2014r...
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o