Zdana matura

Mariusz zdał maturę. Mój syn. Trzeci. Nowenna Pompejańska J E S T modlitwą nie do odparcia!!! Nic jej się nie oprze!!! To po ludzku było niemożliwe…………...... Błogosław Duszo moja Pana! Dziękuję Ci serdeczna i miłosierna Matko! Anna P.S. Szczegóły na żądanie a dowody beznadziejnej sytuacji przed maturą w dokumentacji szkolnej,...
Przeczytaj całość

Sylwia: Wierzę i widzę jaką moc ma ta modlitwa

Witam, dojrzałam w końcu do podzielenia się swoim świadectwem. Z góry przepraszam, jeśli nie będzie ono zgrabnie napisane, ale tyle chce powiedzieć, że nie wiem czy uda mi się to zebrać w słowa. Ale zacznijmy pokolei. Obecne nowenny, które odmawiam nie są pierwszymi. Pierwszą nowennę jaką odmówiłam, nie spełniła się,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: odzyskanie spokoju i szczerej miłości w małżeństwie

Co jakiś czas nachodzą mnie myśli, że muszę "dokończyć" Nowennę, tj. odmówić część dziękczynną. Może nie wszyscy się z tym zgodzą i powiedzą, że powinnam zacząć od nowa. Coś mnie popycha jednak, by najpierw doprowadzić do końca właśnie tą. Zrobię wszystko, aby się udało.
Przeczytaj całość

Agata: Modlitwa która zmienia mnie i rodzinę

Chciałam podzielic sie swoim świadectwem. Nigdy nie byłam jakoś szczególnie blisko Boga, owszem msza św. w niedziele bo tak należy, o modlitwach wieczornych czy porannych czesto nie pamietałam. Słyszałam ze odmawiając nowenne pomejańską można sobie wymodlic cuda, ale nie chciałam zaczynac twierdząc że nie dam rady i nie podołam odmówic trzy różance dziennie i to jeszcze przez 54 dni.
Przeczytaj całość

Anna: Przejrzałam na oczy

Witam wszystkich ! Na samym początku kilka słów o mnie. Rok temu skończyłam studia. Mieszkam i pracuję w małym mieście. Także rok temu przeżyłam załamanie nerwowe poprzez złamanie czystości przedmałżeńskiej. Właśnie rok temu nastąpił życiowy zwrot w moim życiu. Rok temu moje życie całkowicie się odmieniło, a to za sprawą...
Przeczytaj całość

Monika: Czuję nieustającą opiekę najukochańszej Matki.

Chciałabym złożyć zgodnie z obietnicą kolejne świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiam już nie pamiętam który raz z kolei. Za każdym razem czuję wewnętrzny spokój, i poczucie że nie jestem sama w trudnych życiowych momentach.

Jednocześnie odmawiałam Nowennę do Św. Józefa, która także jest piękną modlitwą przynoszącą mnóstwo łask. Zastanawiał mnie pewien problem już od dłuższego czasu. Zadawałam sobie pytanie dlaczego proszę Mateńkę o możliwość znalezienia pracy, a także błagałam o tą łaskę in Świętych i jej do tej pory nie otrzymałam. Znalazłam sama odpowiedź. Muszę zostać w domu, ponieważ jestem bardzo potrzebna swoim dzieciom. I tutaj odnalazłam cały sens. Jeszcze muszę wspomnieć, że już 1 dnia odmawiania Nowenny do Św. Józefa dostałam zlecenie namalowania obrazu i do tej pory mam małe zlecenia, które wykonuję sobie w domu będąc jednocześnie ze swoimi dziećmi. Myślę, że każdy z nas zwracający się w modlitwie do Mateńki i proszący o łaskę otrzyma ją. Nie zawsze w sposób dosłowny tak jak chcemy, tylko tak jak Bóg zadecyduje dla naszego dobra.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!