Kamila: Dziękuje za każdy dzień

Diagnoza była niepomyślna
Read More

Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale

Szczęść Boże. Moje świadectwo może być dziwne, ale pragnę się nim podzielić, bo czuję, że powinienem. Nie wierzyłem w siłę tej modlitwy. Miałem dość trudną sytuację i byłem przekonany, że nikt i nic nie zmieni niczego w moim życiu. Ale od początku…Przeczytaj Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale
Read More

Hanna: Ona jest przy nas

Szczęść Boże ! Chciałabym ponownie złożyć swoje świadectwo,gdyż z Nowenną Pompejańską nie rozstaję się juz od pażdziernika 2015 roku.Dużo bym musiała pisać ile łask otrzymałam ja i moja rodzina,jak kolosalnie zmieniło się moje życie.Jestem taka szczęśliwa,ponieważ modląc się mam ten właśnie przez wszystkich potwierdzający spokój serca.Jestem optymistycznie nastawiona na życie.
Read More

Małgorzata: znalezienie pracy w zawodzie graniczy z cudem :)

Wiele bym mogła jeszcze napisać, ale napiszę tylko jedno: Odmawiajcie różaniec!
Read More

Regina: Trzeba UFAĆ

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus :) ! Bardzo dziekuje , jestem szczesliwa ze moge odmawiac Ta Cudowna Nowenne POMPEJANSKA :)
Read More

Maria: Matka Boża nas połączyła tą modlitwą…

Nowenny Pompejańskie odmawiam od kwietnia-2015r.Zaliczyłam ich 9 w różnych intencjach.Nie wszystkie zostały wysłuchane,tak jak tego oczekiwałam,ale w większości Matka Boża pomogła mi w trudnych sytuacjach rodzinnych.Najważniejszą i najtrudniejszą sprawą był powrót do domu naszej córki-39lat,po pięcioletniej nieobecności i odcięciu się od rodziny…

Odmawiałam dwie pierwsze Nowenny w tej intencji,tj.od-21.04.2015, do 10.07.2015r.i po roku czasu,od momentu rozpoczęcia tej pięknej modlitwy, córka wróciła na święta wielkanocne-2016r. Najciekawsze jest to,że ona również,będąc za granicą(praca),odmawiała N.P.w tym samym czasie.
Dowiedziałam się o tym pisząc do niej listy na maila.Gdy napisałam jej, że odmawiam N.P.,ona ku mojej wielkiej radości odpisała,że to właśnie M.B. nas połączyła tą modlitwą…
Czytam na bieżąco Wasze świadectwa na poczcie mail.i w prenumeracie-Królowa Różańca Świętego .Często są one bardzo wzruszające i pokrzepiające. Dziękuję Wam za nie i pozdrawiam serdecznie całą Redakcję KRŚ. Bóg zapłać.

Maria (kwiecień-2017r.)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?