Anna: Maryja naszą nadzieją

Jednak na początku marca 2017r. pokrzepiona i zachęcona Waszymi świadectwami, których codzienne czytanie stało się moim "nałogiem" postanowiłam rozpocząć Nowenne.
Przeczytaj całość

Dorota: Droga do nawrócenia

Z radością pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wstawiennictwo u Boga w trudnym dla mnie i męża okresie, kiedy syn (żonaty 27 lat) niedawno, nagle oświadczył że nie będzie chodził do kościoła i nie będzie przystępował do spowiedzi św. - jego żona również. Przez wiele lat był ministrantem i lektorem i nic nie zapowiadało takiej postawy. Domyślaliśmy się, bo po zmianie pracy, wszedł w środowisko starszych mężczyzn, którzy z Kościołem nie mają zbyt wiele wspólnego.
Przeczytaj całość

Katarzyna: operacji nie będzie

Pisałam już jedno świadectwo po 2 skończonych nowennach.Prosiłam o łaskę zdrowia ale wszystko mi się komplikowało.3 nowenne nie dałam rady zmówić, przerwałam po kilku dniach. Operacje miałam przekładana kilka razy z różnych powodów. Byłam bardzo załamana, bo wszystko trwało od listopada 2014. Przeczytaj Katarzyna: operacji nie będzie
Przeczytaj całość

Bożena: Maryjo pomóż mi przemienić swoich najbliższych aby i oni poczuli moc różańca świętego

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku. Składałam już jedno świadectwo. Mój siostrzeniec po bardzo długim okresie poszukiwania pracy otrzymał ją .Była to praca zgodna z jego wykształceniem ale na umowę zlecenia i w innym mieście.
Przeczytaj całość

Malgorzata: zgoda w rodzinie

Serdecznie wszystkich witam. Jedną z moich kolejnych Nowenn była Nowenna do Matki Bożej o zgodę i pojednanie w rodzinie, skończyłam jej odmawianie 31 stycznia br. Od wielu lat mój mąż nie rozmawiał z moim tatą i nie uczestniczył w uroczystościach rodzinnych, tam gdzie mogliby się spotkać. A jeśli już do tego doszło to omijali się obydwaj szerokim łukiem.

Przez te lata tłumaczyłam mężowi, żeby się pogodził, żeby sobie odpuścił, używałam różnych argumentów… nie pomagało, był bardzo zawzięty. Na koniec kwietnia powiedział, że 3 maja chce jechać do mojego taty i z nim porozmawiać. Bałam się okropnie co z tego wyjdzie bo obaj są nieprzewidywalni i „charakterni”. Rozmawiali ok. godziny (mąż wszystko zawsze musi dokładnie wyjaśnić), i weszli do domu razem. Zjedliśmy obiad i nikt już nie wracał do starych spraw. Dziękuję Ci Najświętsza Panienko za Twoją pomoc i wstawiennictwo. Małgorzata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Malgorzata: zgoda w rodzinie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Łucja
Gość
Łucja
Bardzo piękne swiadectwo 🙂 naprawdę wydarzył się prawdziwy cud !! I to dzięki Matce Bożej. Gdyby nie Ona, pewnie już nigdy by się nie pogodzili bo tacy są niestety ludzie, zawzieci, nieprzejednani nie da się im przetłumaczyć bo oni wiedzą „lepiej” Pani swiadectwo pokazuje nam że Matka Boża zawsze pomaga swoim dzieciom i ze z takimi beznadziejnymi sprawami trzeba nam wlasnie do Niej się uciekać bo nasze ludzkie tlumaczenia, działania nic niestety nie daja 🙁 Sama tego doświadczyłam. Modlę się od roku w podobnej intencji, aby Matka Boża wpłynęła i pokierowala moja siostra która rozbija komus malzenstwo i rodzinę i… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!