Monika: pragnę wierzyć, że Mateczka mnie wysłuchała

Nie wiem od czego zacząć. Może od tego, co sprawiło, że sięgnęłam po modlitwę? Jestem młodą kobietą, studiuję, wyszłam za mąż, zapragnęliśmy dziecka. Tzn, ja pragnęłam od dawna, bo instynkt macieżyński obudził się we mnie już dawno, ale ja czekałam na tego jedynego więc pozostawała mi miłość do dzieci cudzych....
Read More

Krystyna: Hałaśliwi sąsiedzi

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sytuacji, która wydawała się być nie do rozwiązania. Mieszkam w bliku z mężem i dorosłym synem. Moi sąsiedzi z góry to rodzina: 4 osoby dorosłe i dwoje dzieci, zachowujące się dosyć głośno i hałaśliwie. Dzieci całymi dniami biegały, skakały, grały w piłkę i hałasowały do późnych godzin wieczornych.
Read More

Monika: dostąpiłam niesamowitych łask

Mam 20 lat, jestem studentką. Odmawiałam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską do 8 czerwca.W NP prosiłam o dar miłości, o to bym nauczyła się prawdziwie kochać, bym potrafiła całkowicie zdać się na wolę Boga i nie rozpaczać z tego powodu, że już długi czas jestem sama. Już na samym początku odmawiania...
Read More

Anna: modliłam sie za męża, tyrana

Ja jestem szczesliwa, ze moge przyjac Jezusa w Eucharystii.
Read More

Monika: Wysłuchanie prośby

Za wszystkie łaski dziękuję NMP....
Read More

Maka: Prawdziwe szczęście!

Szczęść Boże 🙂 Swoją Nowennę Pompejańską podjęłam już jakiś czas temu. Prosiłam Boga za wstawiennictwem Maryi o wysłuchanie w ważnej mi sprawie. Wciąż jeszcze czekam na jej dokładne rozwiązanie, ale wierze, że jeżeli ta prośba jest zgodna z wolą Boga to na pewno zostanie wysłuchana.

W tym czasie dostąpiłam za to wielu innych niesamowitych łask. Zaczęłam radzić sobie z rzeczami, które sprawiały mi ogronmną trudność. Jeszcze nigdy też nie czułam takiej bliskości z Matką Bożą jak wtedy. Mimo, że nie zawsze było łatwo to czułam, że Bóg troszczy się o mnie i nie da mnie skrzywdzić. Jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem tej modlitwy to gorąco zachęcam, bo Maryja jako nasza orędowniczka wybłaga u swego Syna wszystko o co Ją poprosimy, a także dostąpimy wielu, wielu łask, o których nawet nie pomyśleliśmy żeby poprosić.
Dzięki Ci Mamo za to wszystko. Amen< <3

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!