Anna: Drugi cud nowenny – córeczka

Kolejny cud za wstawiennictwem Maryi. Kilka dni temu urodziłam żywa córkę o którą się tak modliłam w nowennie. Za tydzień idziemy na pielgrzymkę dziękować za nią Maryi.
Read More

Marta: Bóg nie wzbudza w nas pragnień, których nie jest w stanie zrealizować.

Kiedy w wrześniu poznałam pewnego mężczyznę........
Read More

Renata: Operacja i przemiana syna

Pierwszą nowennę odmówiłam zaczynając w styczniu kończąc w lutym.Toczyły się trudne sprawy w sądzie problemy finansowe .Do dnia dzisiejszego trzy i zaczęłam czwartą. Działo się różnie i do tego zamawiałam msze w Pompejach i błagałam o pomoc w tych dla mnie trudnych sprawach. Mój syn miał problemy w szkole z zachowaniem ciągle słuchałam uwag.
Read More

Ewelina: Nowenna Pompejańska zmienia życie

zaczęłam się nawracać do Boga czytając Pismo Święte, słuchając rożnych konferencji zobaczyłam też jakim jestem grzesznikiem ile grzechów wcześniej zapchałam w kąt
Read More

Dorota: Ogromna pomoc od Matki Bożej

Na początku swojego świadectwa chciałabym bardzo podziękować autorom tej strony i wszystkim użytkownikom, którzy zostawiają na niej swoje świadectwa - dzięki temu poznałam tę wspaniałą modlitwę, a Wasze świadectwa pomogły mi uwierzyć w sens i niezwykłą skuteczność nowenny, a potem w niej wytrwać. Trafiłam na tę stronę szukając modlitwy w...
Read More

M: Zostałam uwolniona od złego ducha.

Obecnie odmawiam 10 NP. Pierwsza zaczęłam prawie rok temu w intencji miłości. Wola Boża była uwolnienie mnie od niej by mnie nie stoczyła od łaski uświęcającej. Zostałam uwolniona od złego ducha.

Czuję opiekę Matki Bożej i Jezusa. Wiele cudów się dzieje między innymi uniknięcie nie jednego wypadku samochodowego. Zaczęłam się modlić w intencji Matki Najświętszej wiadomej…i tak się będę modlić. Zaufajcie Maryji bo ona wie co jest najlepsze dla naszego uświęcenia i nie ustawajcie w modlitwie. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "M: Zostałam uwolniona od złego ducha."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Prawdziwe swiadectwo wiary i ufnosci Bogu przez Maryje. Niech Bog CI blogoslawi!

barbara
Gość
barbara

Zycze Blogoswlawienstwa Bozego i opieki Matki Bozej…..

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?