M: okazało się , że Mama nie ma przerzutów choroby nowotworowej!

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od przyjaciółki krótko po tym, jak zawalił mi się świat.Rozstanie się z mężem, z mojej inicjatywy, zwolnienie z pracy, mnóstwo problemów dnia codziennego.

Pierwszą Nowennę poświęciłam o rozwiązanie problemów w mojej rodzinie zgodnie z wolą bożą, drugą, którą zaczęłam odmawiać od razu po pierwsze, o zdrowie dla Rodziców.Nie sądziłam, że zacznę odmawiać drugą,ale Nowenna wciąga, sprawia, że po prostu trzeba Ją odmawiać.
W trakcie odmawiania 1 Nowenny, od razu po pierwszym dniu skończyły się poranne lęki, które były straszne, które powodowały, że bliska byłam brania leków na nie.Minęły,nie ma ich do tej pory.Kto je miał, wie o czym piszę.Rozwiązały się zgodnie z moją intencją 3 sprawy sądowe, okazało się , że Mama nie ma przerzutów choroby nowotworowej.I co ważne, wróciłam do Boga, żyłąm z mężem w związku cywilnym, Msze Święte 2 razy do roku, codzienna modlitwa tak, ale byłam bardzo doaleko od Boga, mimo, że jako dziecko i młoda dziewczyna, dużo, dużo bliżej.Nowenna spowodowała, że mam nieprawdopodobną potrzebę, być blisko Boga, zaczęłam czytać Pismo Święte, od początku, Stary, potem będzie nowy Testament, stwierdziłam, że skoro co dzień wypowiadam słowa:Wierzę w Boga, muszę być za to odpowiedzialna i wiedzieć w co wierzę.Moje dzieci też wychowuję tak, by były blisko Pana.
Jeśli chodzi o 1 Nowennę, część błagalna przyniosła mi dużo spokoju i radości, część dziękczynna powodowała chwilami , już przy końcu rozdrażnienie.Nigdy nie pojawiłą się za to myśl, żeby to zakończyć.Czas znalazł się zawsze.Teraz jestem przy odnawianiu części błagalnej drugiej Nowenny.Wszystko układa się dobrze.Mimo, że problemy w mojej Rodzinie, co dotyczyło 1 Nowenny, nie rozwiązały się jeszcze, to jestem pełna wiary, że tak się stanie, poza tym wiedziała, że to nie jest prosba, która się może ziścić krótko po Nowennie, tylko , że będzie to bardzo rozciągnięte w czasie-sprawy sądowe, itp., ale problemy, które się porozwiązywały w między czasie, pokazują, że Matka czuwa.Dla mnie ogromnym bonusem jest powrót do Boga, przygotowuję się do spowiedzi generalnej, nie spowiadałam się od 10 lat, przez te 10 lat nawet o tym nie myślałam, poza tym nie mogłam.Chwała Tobie o Pani.

Marianna: Zaczęłam zastanawiać się czy naprawdę jestem dobrą chrześcijanką?

W lutym 2013 roku zachorowałam na nowotwór płuc mając 35 lat, trójkę wspaniałych dzieciaków i poukładane dobre życie. Co niedziele chodziliśmy do kościoła, synowie byli ministrantami a my nie mieliśmy swojej wierze nic do zarzucenia. W miesiącu kwiecień jak co miesiąc uczestniczyłam w modlitwie o uzdrowienie z ks. Antonim Zielińskim,...
Przeczytaj

Ufający: Oddaję się cały naszej Matce

Szczęść Boże. Chciałem podzielić się z Wami swoim świadectwem po domówieniu kilku nowenn. Dziś święto Maryjne (15.08.2017) a wiec i dobra okazja do spełnienia obietnicy zawartej w treści części dziękczynnej nowenny. Nowennę pompejańską zacząłem odmawiać 2016 roku w czerwcu w czasie kiedy zaczął się kryzys w naszym małżeństwie.
Przeczytaj

Krystyna: syn znalazł pracę

Syn był pół roku bez pracy, planował wyjazd za granicę. Ja jako matka zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji znalezienia pracy przez syna i przy końcu jej odmawiania, syn otrzymał prace w swoim zawodzie i blisko domu. Czcicielka Nowenny.
Przeczytaj

Wojciech: Wymodlona praca

Na przełomie września i października modliłem się nowenną pompejańską o pracę. Od dłuższego czasu pracowałem dorywczo. W tym czasie uczęszczałem regularnie na Msze święte z modlitwą o uzdrowienie. Po zakończeniu nowenny otrzymałem upragnioną pracę zgodną z moim wykształceniem.
Przeczytaj

Modlitwa o zdrowe dziecko i szczęśliwe rozwiazanie

W pewnym momencie zaczelam przeszukiwać Internet i znalazłam nowennę pompejanska. Zdecydowałam się aby zaczac ja odmawiać w intencji zdrowia dla mojego dziecka które nosiłam pod sercem.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DominikKasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Odmów jeszcze Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Dzieją się naprawdę cuda rozwiazwezly. pl

Dominik
Gość
Dominik

Piekne swiadectwo i Matka Boza wyprosila wiele pieknych lask.

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂