Iwona: Swiadectwo

Swoja druga Nowenne Pompejanska zakończyłam 05.07.została wysłuchana tylko na kilka dni,widocznie Bog ma dla mnie inna sciezke.Bede się modlic dalej ale przyznam będzie ciężko
Przeczytaj całość

Alina: Matka Boża wie lepiej co jest nam potrzebne

Witam wszystkich bardzo gorąco. Tak naprawdę nie wiem od czego mam zacząć. O Nowennie dowiedziałam się od pewnej znajomej starszej ode mnie dała mi książeczkę z N.P. już następnego dnia zaczęłam ją odmawiać. Jeden różaniec codziennie mówiłam więc pomyślałam dwa więcej to dla mnie nic takiego. Z początku szło łatwo...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziekuję Mateńko za Uzdrowienia

Jedną z Nowenn Pompejańskich odmawiałam w intencji mojego chrześniaka Bartosza, który ma 12 lat. Ukochana Dziękuję Maryi, że tak cudownie pobłogosławiła mojemu chrześniakowi
Przeczytaj całość

Rafał: Poprawa relacji między rodzicami

Odmawiałem nowennę w rożnych intencjach.spora część z nich została wysłuchana i się spełniła ,a inne nie. Jednak zauważyłem ,że dostałem też z "góry" pewien bonus.
Przeczytaj całość

Ewa: Nie wyobrazam juz sobie zycia bez rozanca swietego

Witajcie ! Mam na imie Ewa I minelo niewiele ponad rok od kiedy zaczelam nieustannie odmawiac nowenne pompejanska. Nie pamietam, ktora juz z kolei zaczelam dzisiaj odmawiac,ale nie wyobrazam juz sobie zycia bez rozanca swietego!
Przeczytaj całość

M: okazało się , że Mama nie ma przerzutów choroby nowotworowej!

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od przyjaciółki krótko po tym, jak zawalił mi się świat.Rozstanie się z mężem, z mojej inicjatywy, zwolnienie z pracy, mnóstwo problemów dnia codziennego.

Pierwszą Nowennę poświęciłam o rozwiązanie problemów w mojej rodzinie zgodnie z wolą bożą, drugą, którą zaczęłam odmawiać od razu po pierwsze, o zdrowie dla Rodziców.Nie sądziłam, że zacznę odmawiać drugą,ale Nowenna wciąga, sprawia, że po prostu trzeba Ją odmawiać.
W trakcie odmawiania 1 Nowenny, od razu po pierwszym dniu skończyły się poranne lęki, które były straszne, które powodowały, że bliska byłam brania leków na nie.Minęły,nie ma ich do tej pory.Kto je miał, wie o czym piszę.Rozwiązały się zgodnie z moją intencją 3 sprawy sądowe, okazało się , że Mama nie ma przerzutów choroby nowotworowej.I co ważne, wróciłam do Boga, żyłąm z mężem w związku cywilnym, Msze Święte 2 razy do roku, codzienna modlitwa tak, ale byłam bardzo doaleko od Boga, mimo, że jako dziecko i młoda dziewczyna, dużo, dużo bliżej.Nowenna spowodowała, że mam nieprawdopodobną potrzebę, być blisko Boga, zaczęłam czytać Pismo Święte, od początku, Stary, potem będzie nowy Testament, stwierdziłam, że skoro co dzień wypowiadam słowa:Wierzę w Boga, muszę być za to odpowiedzialna i wiedzieć w co wierzę.Moje dzieci też wychowuję tak, by były blisko Pana.
Jeśli chodzi o 1 Nowennę, część błagalna przyniosła mi dużo spokoju i radości, część dziękczynna powodowała chwilami , już przy końcu rozdrażnienie.Nigdy nie pojawiłą się za to myśl, żeby to zakończyć.Czas znalazł się zawsze.Teraz jestem przy odnawianiu części błagalnej drugiej Nowenny.Wszystko układa się dobrze.Mimo, że problemy w mojej Rodzinie, co dotyczyło 1 Nowenny, nie rozwiązały się jeszcze, to jestem pełna wiary, że tak się stanie, poza tym wiedziała, że to nie jest prosba, która się może ziścić krótko po Nowennie, tylko , że będzie to bardzo rozciągnięte w czasie-sprawy sądowe, itp., ale problemy, które się porozwiązywały w między czasie, pokazują, że Matka czuwa.Dla mnie ogromnym bonusem jest powrót do Boga, przygotowuję się do spowiedzi generalnej, nie spowiadałam się od 10 lat, przez te 10 lat nawet o tym nie myślałam, poza tym nie mogłam.Chwała Tobie o Pani.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "M: okazało się , że Mama nie ma przerzutów choroby nowotworowej!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Odmów jeszcze Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Dzieją się naprawdę cuda rozwiazwezly. pl

Dominik
Gość
Dominik

Piekne swiadectwo i Matka Boza wyprosila wiele pieknych lask.

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!