Katarzyna: Maryja otworzyła moje serce i pozwoliła dostrzec prawdę

Witam serdecznie wszystkich skupionych wokół Nowenny Pompejańskiej. Chciałabym się podzielić swoim świadectwem. Odmówiłam w swoim życiu zaledwie jedną Nowennę, zakończyłam ją w Wigilię 2017. Modliłam się w intencji uratowania mojego małżeństwa i przetrwania mojej rodziny. Były takie dni, że bardzo trudno było mi skupić swoją uwagę i skoncentrować się modlitwie. Był również jeden taki dzień, gdy nie odmówiłam całego różańca, bo zwyczajnie usnęłam...
Read More

Bożena: Różaniec stał się dla mnie drogowskazem w życiu

Dziękuję Matce Bożej za częściowe i szczęśliwe zakończenie sprawy zawodowej mojego męża.Kochani odmówiłam 3 nowenny i było mi smutno,że sytuacja się nie zmienia,że maż mój jest tym przygnębiony ,a to ma wpływ na nasze życie rodzinne [wiem ,że nie działa to jak magia ale...\],ale trwałam w modlitwie.Wiedziałam ,że zwątpienie otwiera drogę złu.
Read More

Karolina: Wiara w miłość

Witam nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 17 lutego w intencji miłości, małżeństwa mimo iż jeszcze nie otrzymałam tego o co się modlę ale dostałam o wiele więcej poczułam miłość Jezusa. Dzięki nowennie Jezus dał mi spokój ogromną wiarę w jutro miłość i siłę do walki z szatanem i nieustannie czuje że JEST.
Read More

Dominika: 12 nowenn…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystu i Maryja zawsze dziewica. Nadszedł czas i na mnie. Nowenne zaczęłam odmawiac ponad 2 lata temu w intencji ratowania mojego małżeństwa. W tym samym czasie małżeństwo moich teściów wisiało na włosku, i proszę mi uwierzyć stał się cud i teściowie sie pogodzili.
Read More

Aneta: chwile zwątpienia

Swoją pierwsza NP zaczelam odmawiać 13 stycznia 2014 w intencji uleczenia z choroby nowotworowej .Na początku było ciężko wiele pomyłek przy modlitwie w drugiej części niustanne koszmary nocne .Przeczytaj Aneta: chwile zwątpienia
Read More

M: Matka Boża interweniowała natychmiast!

Mój mąż od roku czasu pracuje za granicą, jest nam bardzo trudno znosić rozstania, ale niebawem wraz z synkiem planujemy do niego dołączyć. Mimo, ze emocjonalnie jest cieżko to materialnie na pewno sie poprawiło co spotyka sie często z zazdzroscia i zawiścią innych ludzi.

W pewnym momencie u męża pojawiło sie mnóstwo kłopotów w pracy, kolejne dni przynosiły nowe problemy. Nie wiedzieliśmy co sie dzieje i brakowało juz nam sił aby to znosić, a co chwila pojawiały sie nowe trudności. Podejrzewaliśmy, ze ktoś złorzeczy mężowi lub zły tak sie na niego uwziął. Przypomniałam sobie o nowennie nie do odparcia, która z powodzeniem odmawiałam kiedys za tatę, który zmagał sie z bezrobociem i po zakończeniu nowenny znalazł prace. Dzień po rozpoczęciu nowenny w intencji mojego męża wszystkie problemy sie skończyły. Matka Boża interweniowała natychmiast i pomogła przezwyciężyć te trudności. Z czasem gdy mijały dni nowenny mężowi przybywało zlecen i zaczynało mu sie coraz lepiej powodzić w życiu zawodowym. Poprawa ta spowodowała, ze planujemy niebawem wyjechać do męża i cieszyć sie rodzina w komplecie. Dziękuje Ci Królowo Różańca Świetego za wszystko co robisz dla mojej rodziny!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "M: Matka Boża interweniowała natychmiast!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grazyna
Gość
Grazyna

Życzę powrotu całej rodziny do Polski i znalezienie dobrej pracy w kraju

tercjanka
Gość
tercjanka

To smutne ze musimy wyjezdzac i opuszczac rodzine aby pracowac w innym kraju , zycze rychlego powrotu do ojczyzny i znalezienie domu i pracy wsrod swoich

Ania
Gość

Na tym forum niedawno jakaś panna napisała, że tylko lenie w tym kraju nie mają dobrej pracy. To w końcu jak to jest z tą dobra pracą w naszym wspaniałym kraju ? Skoro ludzie emigrują za lepszym życiem do innych krajów.

Emek
Gość

Najwidoczniej ta panna miała albo mnóstwo szczęścia albo szerokie plecy lub pracowała pewną częścią „ciała” mój Ojciec jest bardzo pracowitym i uzdolnionym człowiekiem po mimo tego zarabiał w naszym kraju psie pieniądze i był z resztą tak samo traktowany realia które większość dobrze zna dopiero kiedy zaczął pracować za granicą ma wreszcie godne traktowanie i godne zarobki w naszym pięknym kraju pracowici ludzie mają przechlapane sam się o tym przekonałem jeżeli jesteś rzetelnym i dobrym pracownikiem to jeszcze ci tej pracy dołożą a sprawie wynagrodzenie czy traktowania i tak cię postawią na równi nawet z największymi legatami.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?