M: Matka Boża interweniowała natychmiast!

Mój mąż od roku czasu pracuje za granicą, jest nam bardzo trudno znosić rozstania, ale niebawem wraz z synkiem planujemy do niego dołączyć. Mimo, ze emocjonalnie jest cieżko to materialnie na pewno sie poprawiło co spotyka sie często z zazdzroscia i zawiścią innych ludzi.

W pewnym momencie u męża pojawiło sie mnóstwo kłopotów w pracy, kolejne dni przynosiły nowe problemy. Nie wiedzieliśmy co sie dzieje i brakowało juz nam sił aby to znosić, a co chwila pojawiały sie nowe trudności. Podejrzewaliśmy, ze ktoś złorzeczy mężowi lub zły tak sie na niego uwziął. Przypomniałam sobie o nowennie nie do odparcia, która z powodzeniem odmawiałam kiedys za tatę, który zmagał sie z bezrobociem i po zakończeniu nowenny znalazł prace. Dzień po rozpoczęciu nowenny w intencji mojego męża wszystkie problemy sie skończyły. Matka Boża interweniowała natychmiast i pomogła przezwyciężyć te trudności. Z czasem gdy mijały dni nowenny mężowi przybywało zlecen i zaczynało mu sie coraz lepiej powodzić w życiu zawodowym. Poprawa ta spowodowała, ze planujemy niebawem wyjechać do męża i cieszyć sie rodzina w komplecie. Dziękuje Ci Królowo Różańca Świetego za wszystko co robisz dla mojej rodziny!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „M: Matka Boża interweniowała natychmiast!

  1. To smutne ze musimy wyjezdzac i opuszczac rodzine aby pracowac w innym kraju , zycze rychlego powrotu do ojczyzny i znalezienie domu i pracy wsrod swoich

  2. Na tym forum niedawno jakaś panna napisała, że tylko lenie w tym kraju nie mają dobrej pracy. To w końcu jak to jest z tą dobra pracą w naszym wspaniałym kraju ? Skoro ludzie emigrują za lepszym życiem do innych krajów.

  3. Najwidoczniej ta panna miała albo mnóstwo szczęścia albo szerokie plecy lub pracowała pewną częścią „ciała” mój Ojciec jest bardzo pracowitym i uzdolnionym człowiekiem po mimo tego zarabiał w naszym kraju psie pieniądze i był z resztą tak samo traktowany realia które większość dobrze zna dopiero kiedy zaczął pracować za granicą ma wreszcie godne traktowanie i godne zarobki w naszym pięknym kraju pracowici ludzie mają przechlapane sam się o tym przekonałem jeżeli jesteś rzetelnym i dobrym pracownikiem to jeszcze ci tej pracy dołożą a sprawie wynagrodzenie czy traktowania i tak cię postawią na równi nawet z największymi legatami.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!