Dorota: Bądź wola Twoja

Szczęść Boże. Zacząć można by było od tego że tak to ja znalazłam się w gronie tych osób które odmawiały modlitwę i prośba o łaskę zdrowia została wysłuchana ale nie było to jednak tak łatwe jakby się wydawało otóż to jest już moja 5 nowenna. Swoją 4 zaczęłam odmawiać w maju odkąd dowiedziałam się za mam torbiel na jajniku.
Przeczytaj całość

Magda: Cuda

Szczesc Boże . Nowenne pompejanska odmówiłam już dwa razy i napewno na tym nie poprzestane..Pierwszy raz odmawiając nowenne prosilam Matkę Bożą żeby mój chłopak znalazł dobrze płatną prace ponieważ jest bardzo zadłużony . Ja natomiast pochodze z zamożnej rodzini,moi rodzice byli i są nadal przeciwni mojemu związku z chłopakiem,którego ukochalam...
Przeczytaj całość

Magdalena: Maryja wyprowadziła mnie z poczucia beznadziejności

Przede wszystkim Maryja zmieniła mnie samą i wciąż tego dokonuje. Wyprowadziła mnie z poczucia beznadziejności i depresji , pozwalając zaakceptować obecną sytuację i znaleźć szczęście w chorobie, która wciąż mi towarzyszy.
Przeczytaj całość

Dominika: modlitwa o uzdrowienie

Witajcie kochani! Chciałam się z Wami podzielić świadectwem dotyczącym nowenny pompejańskiej. Od przeszło 8 lat zmagam się z bardzo ciężką dla mnie chorobą, jaką jest bezsenność. Moja mama odmówiła za mnie nowennę pompejańską w intencji o moje uleczenie. Przeczytaj Dominika: modlitwa o uzdrowienie
Przeczytaj całość

M: Matka Boża interweniowała natychmiast!

Mój mąż od roku czasu pracuje za granicą, jest nam bardzo trudno znosić rozstania, ale niebawem wraz z synkiem planujemy do niego dołączyć. Mimo, ze emocjonalnie jest cieżko to materialnie na pewno sie poprawiło co spotyka sie często z zazdzroscia i zawiścią innych ludzi.

W pewnym momencie u męża pojawiło sie mnóstwo kłopotów w pracy, kolejne dni przynosiły nowe problemy. Nie wiedzieliśmy co sie dzieje i brakowało juz nam sił aby to znosić, a co chwila pojawiały sie nowe trudności. Podejrzewaliśmy, ze ktoś złorzeczy mężowi lub zły tak sie na niego uwziął. Przypomniałam sobie o nowennie nie do odparcia, która z powodzeniem odmawiałam kiedys za tatę, który zmagał sie z bezrobociem i po zakończeniu nowenny znalazł prace. Dzień po rozpoczęciu nowenny w intencji mojego męża wszystkie problemy sie skończyły. Matka Boża interweniowała natychmiast i pomogła przezwyciężyć te trudności. Z czasem gdy mijały dni nowenny mężowi przybywało zlecen i zaczynało mu sie coraz lepiej powodzić w życiu zawodowym. Poprawa ta spowodowała, ze planujemy niebawem wyjechać do męża i cieszyć sie rodzina w komplecie. Dziękuje Ci Królowo Różańca Świetego za wszystko co robisz dla mojej rodziny!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "M: Matka Boża interweniowała natychmiast!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grazyna
Gość
Grazyna

Życzę powrotu całej rodziny do Polski i znalezienie dobrej pracy w kraju

tercjanka
Gość
tercjanka

To smutne ze musimy wyjezdzac i opuszczac rodzine aby pracowac w innym kraju , zycze rychlego powrotu do ojczyzny i znalezienie domu i pracy wsrod swoich

Ania
Gość

Na tym forum niedawno jakaś panna napisała, że tylko lenie w tym kraju nie mają dobrej pracy. To w końcu jak to jest z tą dobra pracą w naszym wspaniałym kraju ? Skoro ludzie emigrują za lepszym życiem do innych krajów.

Emek
Gość

Najwidoczniej ta panna miała albo mnóstwo szczęścia albo szerokie plecy lub pracowała pewną częścią „ciała” mój Ojciec jest bardzo pracowitym i uzdolnionym człowiekiem po mimo tego zarabiał w naszym kraju psie pieniądze i był z resztą tak samo traktowany realia które większość dobrze zna dopiero kiedy zaczął pracować za granicą ma wreszcie godne traktowanie i godne zarobki w naszym pięknym kraju pracowici ludzie mają przechlapane sam się o tym przekonałem jeżeli jesteś rzetelnym i dobrym pracownikiem to jeszcze ci tej pracy dołożą a sprawie wynagrodzenie czy traktowania i tak cię postawią na równi nawet z największymi legatami.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!