M: Matka Boża interweniowała natychmiast!

Mój mąż od roku czasu pracuje za granicą, jest nam bardzo trudno znosić rozstania, ale niebawem wraz z synkiem planujemy do niego dołączyć. Mimo, ze emocjonalnie jest cieżko to materialnie na pewno sie poprawiło co spotyka sie często z zazdzroscia i zawiścią innych ludzi.

W pewnym momencie u męża pojawiło sie mnóstwo kłopotów w pracy, kolejne dni przynosiły nowe problemy. Nie wiedzieliśmy co sie dzieje i brakowało juz nam sił aby to znosić, a co chwila pojawiały sie nowe trudności. Podejrzewaliśmy, ze ktoś złorzeczy mężowi lub zły tak sie na niego uwziął. Przypomniałam sobie o nowennie nie do odparcia, która z powodzeniem odmawiałam kiedys za tatę, który zmagał sie z bezrobociem i po zakończeniu nowenny znalazł prace. Dzień po rozpoczęciu nowenny w intencji mojego męża wszystkie problemy sie skończyły. Matka Boża interweniowała natychmiast i pomogła przezwyciężyć te trudności. Z czasem gdy mijały dni nowenny mężowi przybywało zlecen i zaczynało mu sie coraz lepiej powodzić w życiu zawodowym. Poprawa ta spowodowała, ze planujemy niebawem wyjechać do męża i cieszyć sie rodzina w komplecie. Dziękuje Ci Królowo Różańca Świetego za wszystko co robisz dla mojej rodziny!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "M: Matka Boża interweniowała natychmiast!"

Powiadom o
avatar
Grazyna
Gość
Grazyna

Życzę powrotu całej rodziny do Polski i znalezienie dobrej pracy w kraju

tercjanka
Gość
tercjanka

To smutne ze musimy wyjezdzac i opuszczac rodzine aby pracowac w innym kraju , zycze rychlego powrotu do ojczyzny i znalezienie domu i pracy wsrod swoich

Ania
Gość

Na tym forum niedawno jakaś panna napisała, że tylko lenie w tym kraju nie mają dobrej pracy. To w końcu jak to jest z tą dobra pracą w naszym wspaniałym kraju ? Skoro ludzie emigrują za lepszym życiem do innych krajów.

Emek
Gość

Najwidoczniej ta panna miała albo mnóstwo szczęścia albo szerokie plecy lub pracowała pewną częścią „ciała” mój Ojciec jest bardzo pracowitym i uzdolnionym człowiekiem po mimo tego zarabiał w naszym kraju psie pieniądze i był z resztą tak samo traktowany realia które większość dobrze zna dopiero kiedy zaczął pracować za granicą ma wreszcie godne traktowanie i godne zarobki w naszym pięknym kraju pracowici ludzie mają przechlapane sam się o tym przekonałem jeżeli jesteś rzetelnym i dobrym pracownikiem to jeszcze ci tej pracy dołożą a sprawie wynagrodzenie czy traktowania i tak cię postawią na równi nawet z największymi legatami.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij