Jola: Otrzymałam Dar Macierzyństwa, dziękuję

Proście, a będzie Wam dane. Nowennę odmówiłam 3 razy. Za pierwszym razem podchodziłam kilka razy, w końcu udało się wytrwać. Pierwsza prośba dotyczyła pracy. Druga prośba dotyczyła Daru Macierzyństwa. Lekarze nie dawali mi szans na zajście w ciążę, in vitro nie wchodziło w grę. Dwa razy miałam ciążę pozamaciczną, zakończoną nagłą operacją
Read More

Małgorzata: Właśnie różańca brakowało w moim życiu…

Podczas wakacji, na spotkaniu z koleżankami, dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Było to w chyba w sierpniu. Jedna z dziewczyn opowiadała o cudownej mocy tej modlitwy, o tym, że prosiła o zdrowie dla swojej mamy i jej intencja została wysłuchana. Pomyślałam sobie, że wielką łaską dla mnie jest to, że dowiedziałam się o istnieniu tej nowenny.
Read More

marta: wiara to podstawa

odmawiałam dwie nowenny jednocześnie w dwóch intencjach. sprawy były trudne i beznadziejne i patrząc z perspektywy czasu nie możliwe do zrealizowania. jednakże już od samego początku czułam wsparcie i z każdym dniem wzrastała we mnie nadzieja, że wszystko będzie dobrze. Przeczytaj marta: wiara to podstawa
Read More

Kasia: Moja prośba została wysłuchana

Nowennę odmawiałam pierwszy raz, zaczęłam ją w czerwcu i skończyłam 31 lipca. 4 dni przed końcem otrzymałam dobrą wiadomość, o ktorą się modliłam. Siła tej Nowenny jest przeogromna a Miłość Maryi do ludzi nieskończona. Będę zawsze wdzięczna Bogu i Maryi za udzieloną łaskę i zgodnie z obietnicą złożoną w Nowennie...
Read More

Bożena: Uwolnienie ze skutków okultyzmu

Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską, gdyż prawie od dwóch lat zmagałam się ze skutkami po okultyzmie. Byłam atakowana przez szatana, męczył mnie szczególnie psychicznie, bluźnił mi nieustannie na Matkę Bożą i Pana Jezusa, próbował ciągle nawiązywać rozmowę ze mną. Po odmówieniu nowenny pompejańskiej nie zbliża się do mnie i przestał się...
Read More

Katarzyna: Miłość, na którą czekasz jest obok Ciebie

Chciałabym opisać swoje doświadczenia z odmawianiem Nowenny Pompejańskiej. Piszę z wielkiej potrzeby serca oraz można powiedzieć Bożego nakazu aby podzielić się z Wami moją historią. Pierwszą Nowennę Pompejańską ukończyłam w kwietniu zeszłego roku, modliłam się wtedy o dobrego katolickiego męża. Mam 32 lata i jest we mnie wielkie pragnienie założenia rodziny. Jestem osobą rodzinną, kocham swoich siostrzeńców, bratanków, lubię czynić dobro, daje mi to niesamowitą siłę, którą oczywiście czerpię od Boga, od wielu lat jestem blisko Boga i Jego nakazów, choć dziś widzę, że pragnienie posiadania rodziny stało się w pewnym momencie sensem mojego życia, ale o tym trochę później…

Pierwsza Nowenna Pompejańska dała mi wielki spokój wewnętrzny, radość, szczęście, dziś jest 10 dzień mojej drugiej Nowenny, którą rozpoczęłam, aby powrócić do tego wspaniałego uczucia bliskości z Bogiem i Maryją.
Po odmówieniu pierwszej Nowenny, w wakacje w moim życiu pojawił się mężczyzna, pomyślałam sobie, że może być odpowiedzią na moją modlitwę, przychodził do mojej pracy, rozmawialiśmy, spotykaliśmy się także na Mszy Świętej, bo okazało się, że chodzimy do jednego kościoła, niestety od Świąt Bożego Narodzenia nasza relacja zaczęła się psuć, jakby znienacka zaczęliśmy się od siebie oddalać, pomyślałam sobie, że to jednak nie ten. Sytuacja mnie trochę rozbiła ale starałam się dalej modlić tym razem koronką do Bożego Miłosierdzia i do Krwawych łez Maryi. Na początku tego roku dostałam powiedzmy “drugą szansę”, poznałam innego mężczyznę, można powiedzieć z innej bajki niż ja, imprezowicza, którego relacja z Bogiem jest znikoma. Jednak jego osoba mnie zafascynowała, bo jest to człowiek wielu pasji, podświadomie jednak wiedziałam, że nie zbuduję z takim człowiekiem żadnej relacji i także ta znajomość jak szybko się zaczęła tak szybko też się skończyła. Te dwa trudne doświadczenia, z którymi wiązałam tyle nadziei, sprawiły, że w pewnym momencie poczułam się strasznie opuszczona przez Boga, ogarnęła mnie niemoc, oddaliłam się od Boga, nie mogłam się modlić… Był to dla mnie trudny okres w życiu, zastanawiałam się jak wyrwać się z tego zaklętego kręgu. Zaczął się Wielki Post a ja czułam się nie przygotowana na przyjście Pana, prosiłam Boga aby mnie uwolnił od tego wszystkiego i tak zwyczajnie przytulił mnie do serca, wyspowiadałam się, słuchałam rekolekcji O. Szustaka i podjęłam próbę odmawiania kolejnej Nowenny. Dziś dziękuję Bogu i Matce Boskiej za te trudne przeżycia, doświadczyłam prawdziwego cudu Zmartwychwstania, znów zatopiłam się w Bogu, który jest Miłością, naprawdę poczułam, że jest ze mną, odczuwam ogromne szczęście, pokój serca i spokój. Już nie czekam obsesyjnie na miłość, bo czuję Miłość Bożą, niezwykle trudno jest to wytłumaczyć, ale Bóg obdarzył mnie wielką łaską. Często zaglądałam na stronę świadectw, widziałam jak wiele osób modli się o Męża/Żonę /Miłość, sama chętnie szukałam takich świadectw. Piszę to świadectwo po to, aby przeczytały go wszystkie osoby, których celem jest znalezienie miłości. Nie wiem jakimi drogami Bóg dotrze do Waszego serca, ale pamiętajcie, że sensem modlitwy jest bliskość z Bogiem, Maryja chce zaprowadzić nas do Swojego Syna. Nie odczuwajcie frustracji jeśli wydaje się Wam, że Bóg nie wysłuchał Waszej intencji, nie ma modlitw niewysłuchanych, jestem przekonana, że każda dociera do Jezusa. Moja dotarła, dziś widzę to bardzo dobrze. Nie mogłam stworzyć żadnej porządnej relacji z mężczyzną jeśli było to dla mnie ważniejsze od relacji z Bogiem. Czuję w sobie wewnętrzny spokój, radość i szczęście i nie czekam już na jakieś specjalne wydarzenia z fajerwerkami, chce być z Bogiem tu i teraz. Bo Bóg powiedział :“Ja Jestem” a ja Mu mówię: “ A ja chcę być przy Tobie”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

21 komentarzy do "Katarzyna: Miłość, na którą czekasz jest obok Ciebie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Piekne, dojrzałe świadectwo.

Dariusz
Gość
Dariusz

Piękne świadectwo. Jeżeli miłość oznacza także mądrość, to otrzymałaś już łaskę wielkiej MIŁOŚCI. Czytałem Twoje świadectwo z wielkim zainteresowaniem, a jednocześnie stało się ono takim bardzo osobistym świadectwem dla mnie. Dziękuję.

T.
Gość

Nawet jesli będziesz sama bez tego mężczyzny z którym.założysz rodzinę czujesz ze otrzymałeś to co chciałaś albo wiecej?

Hanna
Gość

Dziekuje za to wspaniałe swiadectwo

magda
Gość

To może idź do zakonu…

Ania
Gość

Zawsze jakaś idiotka znajdzie się do krytykowania

magda
Gość

Aniu, pamiętasz z przedszkola „kto się przezywa, san się tak nazywa” 😉
Z ciebie jest idiotka!

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To mi się właśnie podoba na tym portalu :-). Trzeba zwrócić uwagę, że ktoś brzydko robi, brzydko komus napisał i tym samym mu odpowiedzieć :-). A gdzie miłość do bliźniego? Oko za oko, co nie?

Maria
Gość

Chyba zapomniałaś na jakim portalu piszesz.

Ewa
Gość

Piękne świadectwo, bardzo Ci za nie dziękuję!!! Niech Cie Bóg prowadzi!!!

lifeofgosia
Gość
czytajac to swiadectwo, na jego koncu przyszla mi mysl ktora sprawila mi radosc, bo kilka nowenn juz odmowilam i wiekszosc zostaly wysluchane, bardzo pieknie i bardzo mnie ucieszylo to ze Maryja zaniosla je do Jezusa i JEzus o mnie wie, niby to bylo wczesniej oczywiste skoro wiekszosc zostala wysluchana ale te slowa mi przypomialy ze tam na gorze Jezus wie o mnie i o Tobie i innych- i Maryja takze i dlatego to jest cudowne odmawianie tej modlitwy i wyslawianie Maryji i to daje jej sile i JEzus sie cieszy ze wyslawiamy jego Mamusie- a po tym ze nowenna dziala… Czytaj więcej »
Monika Makowska
Gość
Kasiu dziękuję za to świadectwo, mam podobne doświadczenia do Twoich z Nowenną Pompejańską. Też kiedyś bardzo pragnęłam miłości i też jestem sama (mam 37 lat). Kiedyś to pragnienie było rozpaczliwe, czułam się gorsza od wszystkich koleżanek które już pozakładały rodziny (tylko ja zostałam sama). Miałam też wrażenie że życie obchodzi się ze mną okrutnie, ponieważ kiedy tylko zaczynał mi się ktoś podobać, natychmiast okazywało się że jest „zajęty”, a ja nie chciałam „rozwalać” cudzych związków, ani tym bardziej małżeństw – nie pozostawało mi nic więcej jak tylko dyskretnie się wycofać. W końcu zaczęłam się bać nawet zawierania nowych znajomości, żeby… Czytaj więcej »
tercjanka
Gość
tercjanka

Przepiękne świadectwo prawdziwej katoliczki , wierzę że zostaniesz wysłuchana nie trać nadziei

Joanna
Gość
Joanna

Moniko, Twoja postawa jest chwalebna! Modlitwa jest nieodpowiednia tylko wtedy, jeśli modlimy się o kogoś, kto już jest w małżeństwie. A znam i taki przypadek..Niestety…. To jest ogromna zaborczość, na pewno – nie miłość….Przyczyniamy się wtedy do rozbicia tego, co w oczach Bożych zawsze jest cenne. Możemy zniszczyć mu tym życie i rodzinę….

Poszukująca miłości
Gość
Poszukująca miłości

Chcesz powiedzieć, iż znasz przypadek modlitwy ukierunkowanej na rozbicie małżeństwa sakramentalnego? Szokujące.

Katarzyna
Gość
Katarzyna
Dziękuję wszystkim za serdeczne komentarze, Dariuszowi, Monice i Lifeofgosia za podzielenie się swoimi doświadczeniami:). Odpowiem na pytanie T. czy będę szczęśliwa jeśli pragnienie założenia rodziny się nie zrealizuje. Chcę powiedzieć, że właśnie modlitwa Nowenną wyzwoliła mnie od traktowania modlitwy jako koncertu życzeń a potem obrażania się na Boga, bo Jego plan wobec mnie rozmija się z moją wizją. Przestałam myśleć obsesyjnie co będzie w najbliższej przyszłości. Dostałam łaskę cieszenia się tym co jest tu i teraz, Bóg obdarzył mnie spokojem serca. Wreszcie zrozumiałam, te piękne słowa, że Bóg nie chce żebyśmy kochali Go dla Jego darów, tylko dla Niego samego.Takiej… Czytaj więcej »
Monika Makowska
Gość

Wiesz Kasiu, mnie pomogło także ofiarowywanie tego cierpienia za dusze czyśćcowe – kilkakrotnie miałam nawet rozpoznania że im to pomaga (np. pannom które ze strachu przed samotnością wplątały się w pozamałżeńskie związki). Może też tego spróbujesz kiedy będzie Ci smutno? Pozdrawiam serdecznie. M.

Anna
Gość
Janek
Gość

Kochani. Bóg wysłuchuje każdą modlitwę. Jeśli coś chcecie wyprosić to zacznijcie żyć zgodnie z Dekalogiem korzystając z Sakramentów . A wtedy zamiast prosić Uwielbiajcie Boga i już otrzymacie. Naprawdę to działa. Błogosławię

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dziękuję Moniko za poradę, dużo osób wypowiadało się o wielkiej mocy modlitwy za dusze czyśćcowe, będę musiała spróbować. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że spełnią się Twoje marzenia, bo na to szczerze zasługujesz:). Pozdrawiam Katarzyna

Monika Makowska
Gość

Kasiu pomyślę o Tobie w modlitwie 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?