Krzysztof: Uzdrowienie z choroby

Jestem świadom, że trądzik nie jest niczym poważnym i można z nim żyć. Nie mniej jednak, Bóg okazał mi Łaskę i ulitował się nad moim cierpieniem.
Read More

Alicja: nietypowa prośba

Jakiś czas temu zamieściłam swoje świadectwo, teraz czas na kolejne. Prośba o którą modliłam się jest może dla niektórych nietypowa i wydawać się może śmieszna... Modliłam się o chłopaka na studniówkę. Byłam na prawdę w ciężkiej sytuacji, nie miałam odpowiedniego kolegi, z którym mogłabym ewentualnie pójść. W wakacje podjęłam się właśnie...
Read More

Anna: Zaczęłam cieszyć się życiem

Niedawno zakończyłam nowennę pompejańską. Modliłam się w intencji zakończenia się często pojawiających się u mnie nastrojów depresyjnych. Już w trakcie odmawiania zauważyłam zmiany. Zaczęłam naprawdę cieszyć się z życia, opuściło mnie ciągle poczucie winy i obwinianie się. Poczułam się kochanym dzieckiem Boga, na którym Mu naprawdę zależy. I ogólnie jakoś tak wszystko jest lepiej... :)
Read More

Sylwia: Modlitwa o pomoc w pracy magisterskiej i egzaminach

Matka Boża jest NIESAMOWITa... Stałam przed wielkim dylematem czy rozpocząć kolejną nowenne pompejańską.. wiedziałam, że zbliża się w moim życiu bardzo trudny okres i mogę nie dać rady fizycznie omawiać kolejnej nowenny.. Jednak w mojej parafii wtedy rozpoczynały się misje parafialne, ponieważ za kilka dni miała do nas przybyć Matka...
Read More

Monika: Modlitwa ktora uczy

Bez waszego wsparcia byłoby mi trudno to znieść. Czas wielu wyrzeczeń, trudów, kierunkujący myślenie na te ważniejsze tematy. Dziś myślę sobie, jaka szkoda że już się skończył, może warto pomyśleć o drugiej Nowennie? Polecam wszystkim szukającym.... Nowenna, modlitwa która uczy.
Read More

Katarzyna: co najważniejsze mogę przyjmować Komunię!

Wiara czyni cuda dla tego, kto zaufa, kto w pełni powierzy swoje życie Bogu. Dziękuję Matce Bożej za dar Komunii. Moja wiara została wystawiona na próbę. Życie napisało dla mnie scenariusz calkowicie burzący moją egzystencję. Postawiłam wszystko na jedną kartę.

Skoro Bóg jest naszym Ojcem i obiecał troszczyć się o mnie, to jak by mógł pozwolić na krzywdę swojego dziecka. Nie nie ma takiej opcji! Każde swoje zamiary i plany z Nim omawiam. Jak mam się kiedyś znaleźć w Jego domu to muszę z Nim być blisko. Nowennę zaczęłam odmawiać z ufnością, że Maryja otoczy mnie opieką. Da mi to czego potrzebuję i co mi jest potrzebne. Stało się tak. Mam dzisiaj kochającego męża i co najważniejsze mogę przyjmować Komunię. Wiara czyni cuda- trzeba tylko w to…uwierzyć i zawierzyć!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: co najważniejsze mogę przyjmować Komunię!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość

A dlaczego nie mogłaś przyjmować komunii świętej?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!